Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja w sezonie czy po??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 02.08.2007 17:57

Słońce zimne... Chyba na reklamie polsatu... Byłem z końcem września i na początku października. Woda wspaniała, ceny niskie, a dzień krótszy... wspaniale, dłużej można było podziwiać pięknie oświetlone zabytki Szybenika.
kamilka-szpilka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilka-szpilka » 02.08.2007 22:32

Dzięki Igor za odp.Co do wyjazdu,ostatecznei stanęlo na końcu sierpnia czyli w zasadzie od 21 ruszam w trase. Niestety zaczynaja mi sie juz we wrześniu zajecia i nie chce opuscic pierwszego zjadu :/.
Wybieram sie samochodem, na objazdowa wycieczke,zachaczę min o Split, Rijeke,Dubrovnik i oczywiscie Lastovo.Głownie mam w planach kampingi ale na Lastovie raczej kwatere albo w Ubli wlasnie albo w Zaklopaticy,a powrot przz Zagrzeb albo Sarajewo.Mam nadzieje ze bedzie super :lol: Mysle az tak drozej nie powinno byc a jesli nawet to najwyzej nie pojade na 14 dni tylko na 10,trudno,cos za cos. Jakbyscie mieli jakies praktyczne porady odnosnie podrozy,trasy,kampingów i ogolnie to piszcie.Chetnie poczytam.
Pozdrawiam
koltonek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 07.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) koltonek » 03.08.2007 09:59

W jeździe po sezonie jest jeszcze to dobre, że większość ludzi w pracy jest już po urlopie i strasznie im głupio jak w połowie czy pod koniec września wracam do roboty opalony :D a oni już zazwyczaj są już "bladzi" i wakacji właściwie nie pamiętają
kobe74
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobe74 » 03.08.2007 10:05

koltonek napisał(a):W jeździe po sezonie jest jeszcze to dobre, że większość ludzi w pracy jest już po urlopie i strasznie im głupio jak w połowie czy pod koniec września wracam do roboty opalony :D a oni już zazwyczaj są już "bladzi" i wakacji właściwie nie pamiętają


Mam dokładnie to samo :) a poza tym wrzesień na cro to rewelacja jeszcze sie nigdy nie zawiodłam . Ale po tegorocznym wypadzie w maju wiem że majowe wypady to super sprawa . Więc od tego roku Chorwacja 2 razy maj i wrześień
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 03.08.2007 21:12

Korki takie same jak w sezonie...nie zmieniają w butelkach korków na zimę :wink: :lol:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1877
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 04.08.2007 07:06

Fajnie jak się nie ma dzieci,wtedy wrzesień tak.
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 04.08.2007 08:54

W pierwszym tygodniu w szkole i tak nic się nie dzieje, więc co jakiś czas można sobie i dzieciom przedłużyć wakacje. To samo dotyczy końcówki czerwca.
Badi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badi » 31.03.2008 21:03

Iwona_PB napisał(a):W pierwszym tygodniu w szkole i tak nic się nie dzieje, więc co jakiś czas można sobie i dzieciom przedłużyć wakacje. To samo dotyczy końcówki czerwca.

Szkoda, że ja nie mogę sobie przedłużyć wakacji... Byłoby fajnie ;). Niestety, jeśli już, to muszę jechać w terminie lipiec - sierpień. Mnie więc ten dylemat (w sezonie czy po) nie dotyczy.
majka&sajgon
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majka&sajgon » 04.04.2008 21:45

A co myślicie o Chorwacji w czerwcu! Czy woda jest już wystarczająco ciepła? Mam małe dziecko i ciężko będzie z ograniczeniem tej przyjemności.
keruj7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 23.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) keruj7 » 04.04.2008 22:37

14 czerwca 2007 godz 10.12 temperatura wody w Adriatyku 22,5 stopnia temperatura powietrza w cieniu 21,5 w Celcjuszach. 5 km od Primośten.
Ten sam rok godz 14, koniec lipca daty nie pamiętam, temperatura w słońcu 19 stopni temperatura Bałtyku 14, centrum Chłapowa. Wnioski do wyciągnięcia we własnym zakresie. :D
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 04.04.2008 22:45

Hehe, keruj7, znakomite porównanie. Ale ja mam lepsze: Rok 2000 - Bałtyk - koniec czerwca: temperatura powietrza 15 stopni - Rowy, temp. wody 11 stopni. Rok 2006, koniec czerwca, temp powietrza 30 stopni, temp. wody 22-25 stopni - Podgora. Wnioski nasuwają się same :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja w sezonie czy po?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone