Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 14:42

Długi, Kasiu, długi, bo Brela jest dość długa.
Tutaj masz plan.


Tym lepiej :) Przynajmniej dla mnie jako tej piękniejszej płci ;) Romantyczności nigdy za wiele :lol:
Dzięki za mapkę, już zapisałam w moich notatkach :D

kasiula_4 napisał(a):Czyli zapowiada się długi romantyczny spacer wzdłuż plaży icon_wink.gif

Janusz Bajcer napisał(a):Chciałaś nas wszystkich zabrać icon_biggrin.gif to wtedy nie byłoby romantycznie icon_wink.gif


Wtedy dopiero by było romantycznie :hearts: :lol: :oops:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14587
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 12.04.2011 15:04

KASIULA tak jak pisałem wcześniej, przekonując Cię do tego skrawka Cro, to idealna lokalizacja. W zasięgu samochodu wiele atrakcji. Peljesac a na nim tyle boskich miejsc, że całe lato to za mało. Hvar, Brać, Dubrovnik, Mostar i ............ Cudowna Brela.

Niestety ostatni raz byłem tam w 2008 roku, ale ciągle słyszę chillout-ową muzykę w barze "Juznjacka Utjeha" Wpadaliśmy tam zawsze około 21-22. Tam właśnie zaraziłem się tą muzyką. Idealna do samochodu.

Ależ Ci zazdroszczę.
Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby Ci się nie podobało.........chociaż z drugiej strony ja nigdy nie byłem tam w pełni sezonu.
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 15:16

kaszubskiexpress napisał(a):KASIULA tak jak pisałem wcześniej, przekonując Cię do tego skrawka Cro, to idealna lokalizacja. W zasięgu samochodu wiele atrakcji. Peljesac a na nim tyle boskich miejsc, że całe lato to za mało. Hvar, Brać, Dubrovnik, Mostar i ............ Cudowna Brela.

Niestety ostatni raz byłem tam w 2008 roku, ale ciągle słyszę chillout-ową muzykę w barze "Juznjacka Utjeha" Wpadaliśmy tam zawsze około 21-22. Tam właśnie zaraziłem się tą muzyką. Idealna do samochodu.

Ależ Ci zazdroszczę.
Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby Ci się nie podobało.........chociaż z drugiej strony ja nigdy nie byłem tam w pełni sezonu.


kaszubskiexpress nie zazdrość tylko w lipcu pakuj walizki i ruszaj do Cro :D:D
Mi już się podoba więc jestem dobrej myśli. :oczko_usmiech:
Jedyne co mnie gryzie to to czy będzie pogoda, czy 7 dni to nie za mało i czy do tego momentu euro spadnie ;)
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 15:18

Niestety ostatni raz byłem tam w 2008 roku, ale ciągle słyszę chillout-ową muzykę w barze "Juznjacka Utjeha" Wpadaliśmy tam zawsze około 21-22. Tam właśnie zaraziłem się tą muzyką. Idealna do samochodu.

Fajny klimacik :D:D :coool:
Oczywiście ten bar to w Breli ?
piotr65
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr65 » 12.04.2011 15:22

Że wtrącę, bardziej prawdopodobne jest to, że pogoda będzie superowa,
niż to, że euro spadnie. :D
Pozdrawiam.
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 15:24

piotr65 napisał(a):Że wtrącę, bardziej prawdopodobne jest to, że pogoda będzie superowa,
niż to, że euro spadnie. :D
Pozdrawiam.

Takiej odpowiedzi oczekiwałam :D
:lol: :nice:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3307
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 12.04.2011 15:29

kasiula_4 napisał(a):
Jedyne co mnie gryzie to to czy będzie pogoda, czy 7 dni to nie za mało i czy do tego momentu euro spadnie ;)


O pogodę raczej bym się nie martwił, 7 dni i to w takim miejscu to troszkę mało ale zawsze można za rok, potem drugi i trzeci ... , a "ojro" :( cóż ...
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 15:36

Krzysztof i Lidia napisał(a):O pogodę raczej bym się nie martwił, 7 dni i to w takim miejscu to troszkę mało ale zawsze można za rok, potem drugi i trzeci ... , a "ojro" icon_sad.gif cóż ...

Niestety o pogodę się martwię bo to mi zostało z nawyków jakich nabrałam jeżdżąc nad polskie morze :) (będzie pogoda czy nie będzie, odwołać wyjazd czy nie,...) Chyba rozumiecie ;)
7 dni... teraz żałuję i mam wyrzuty bo to tylko ze względu na mnie tak krótko :( Taka praca :roll:
Co do "ojro" :P Chyba już więcej nie trzeba nic dodawać... :|
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3307
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 12.04.2011 15:51

Będę w podobnym okresie (troszkę się "zahaczamy) tylko kilka kilometrów dalej, więc pogoda musi być :wink:
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 15:59

No to rezerwuj dla nas słoneczko :D:D :boss: :mrgreen:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14587
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 12.04.2011 16:16

kasiula_4 napisał(a):Fajny klimacik :D:D :coool:
Oczywiście ten bar to w Breli ?


Knajpkę widać na lewo od głazu, w tle Baśka Voda, za plecami robiącego zdjęcie Brela.

Czy wiesz gdzie będziesz mieszkać, pytam o lokalizację Twojego apartamentu, wydaje mi się, że można orientacyjnie na tym zdjęciu go wskazać.

Obrazek
http://profile.imageshack.us/user/kaszubskiexpress
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 16:25

Hmmmm myślę że orientacyjnie można by ale to mogło by być mylące ...
Za to jak wejdziesz tu to na pewno więcej zobaczysz :)
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3307
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 12.04.2011 17:05

kasiula_4 napisał(a):No to rezerwuj dla nas słoneczko :D:D :boss: :mrgreen:


Obrazek

Takie wystarczy ? :wink: czy większe jakieś? 8)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 12.04.2011 17:12

7 dni to mało, 14 to mało i 21 to mało jeśli chodzi o Chorwację.
Wszystko zależy kto co lubi - ja lubie i zwiedzać i plażować więc zawsze mam dylematy i nigdy nie zobaczę wszystkiego co bym chciała.

Plitvice zwiedzisz wracajac, jeden dzień na fish-piknik i plażowanie i zwiedzanie np Jelsy jeśli ta opcję wybierzesz. Zostaje ci kilka dni, w które możecie np. do 15 plażować a popołudniami i wieczorami zwiedzać pobliskie miasteczka np Makarską - do spacerów i podziwiania widoczków promenada i płw sw Petara z którego widoki nieziemskie ;), czy mini starówka. Tu mapka do kolekcji ;)

Jeśli ktoś z was lubi zwiedzać, to nawet przy tak krótkim urlopie polecam przeznaczyć 1 dzień na Dubrownik ;) ja się zakochałam w tym mieście - mimo tych tłumów, które tam sie przewijają.
kasiula_4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 02.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiula_4 » 12.04.2011 18:50

Krzysztof i Lidia napisał(a):

Takie wystarczy ? icon_wink.gif czy większe jakieś? icon_cool.gif

Krzysztof i Lidia jeśli podczas naszego pobytu będzie takie słoneczko to tak naprawdę wcale go nie będzie :( ;)
Nie wiem czemu ale ja go nie widzę :o Ale liczę że już jest zarezerwowane na lipiec i sierpień :twisted: :twisted:

CinnamonGirl napisał(a):7 dni to mało, 14 to mało i 21 to mało jeśli chodzi o Chorwację.
Wszystko zależy kto co lubi - ja lubie i zwiedzać i plażować więc zawsze mam dylematy i nigdy nie zobaczę wszystkiego co bym chciała.

Plitvice zwiedzisz wracajac, jeden dzień na fish-piknik i plażowanie i zwiedzanie np Jelsy jeśli ta opcję wybierzesz. Zostaje ci kilka dni, w które możecie np. do 15 plażować a popołudniami i wieczorami zwiedzać pobliskie miasteczka np Makarską - do spacerów i podziwiania widoczków promenada i płw sw Petara z którego widoki nieziemskie icon_wink.gif, czy mini starówka. Tu mapka do kolekcji icon_wink.gif

Jeśli ktoś z was lubi zwiedzać, to nawet przy tak krótkim urlopie polecam przeznaczyć 1 dzień na Dubrownik icon_wink.gif ja się zakochałam w tym mieście - mimo tych tłumów, które tam sie przewijają.

Nie pozostaje mi nic innego jak się tylko zgodzić :) I nie chodzi tu już tylko o krótki urlop w Chorwacji ale w ogóle o krótki urlop :x Zawsze jest go mało :/
Co do zwiedzania to na pewno warto ruszyć się z plaży i zobaczyć małe co nieco :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Chorwacja po raz pierwszy - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone