Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHorwacja-Piesek

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Weronika66
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2009
CHorwacja-Piesek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Weronika66 » 25.06.2009 09:05

Witam ! ! !
Zdaję sobie sprawę że powstało już wiele tematów dotyczących psów w Chorwacji jednak w jednym znajdują się komentarze z psem do chorwacji zapomnij a w innym nie ma żadnych przeszkód.

Jeszcze nigdy nie byłam w Chorwacji i planuję się tam wybrac razem z rodziną i pieskiem oczywiście.Nie jest on duży waży tylko 6 k (pinczer miniaturka) Ale nie wiem jakie są przepisy dotyczące psów na plaży ?
Czy nie będzie problemu z wejściem, zakwaterowaniem ?
I czy są takie miejsca jak np u nas Krynica Morska gdzie nie ma zakazu psów ?? Czy mogliby mi państwo polecic jakieś miasto w chorwacji gdzie psy są mile widziane ??

Z góry dziękuję za pomoc.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 25.06.2009 09:10

Weronika66
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2009
tak wiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Weronika66 » 25.06.2009 09:39

Tak wiem już czytałam te temty ale nie rozwiały one moich wątpliwości
kapitan_statku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 02.04.2009
Re: tak wiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kapitan_statku » 25.06.2009 10:54

Weronika66 napisał(a):Tak wiem już czytałam te temty ale nie rozwiały one moich wątpliwości


zwierz.php

Pozdrawiam :)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007
Re: tak wiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.06.2009 12:13

Weronika66 napisał(a):Tak wiem już czytałam te temty ale nie rozwiały one moich wątpliwości

To wystarczyło tam zadać pytanie, a nie tworzyć nowy wątek.
Czyż nie? 8) :?
Na publicznych plażach psów nie widziałam, pewnie ludzie chodzili z nimi gdzieś w odludniejsze miejsce, żeby nie przeszkadzały nikomu.
Jest również zwyczaj, (który u nas kuleje niestety) zbierania nieczystości po psie.
Widziałam specjalne kosze na kupy 8) , gdzie można było również wziąć jednorazowe rękawiczki czy woreczki.
Zdjęć jednak nie posiadam :wink:
W Chorwacji są specjalne psie plaże :)
Tu między Baška Voda a Baško Polje
Obrazek
Weronika66
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2009
Wielkie dzięki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Weronika66 » 25.06.2009 16:16

mutiaq bardzo bardzo dziękuję bardzo mi pomogłaś
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.06.2009 17:04

Ne ma problema. ;)
W Bolu na wyspie Brač również jest taka plaża.
I link http://members.virtualtourist.com/m/p/m/42b313/
"In all other places dogs are banned from the beaches".
Myślę, że w każdym większym miasteczku jest taka psia plaża, lub wydzielony kawałek na uboczu.
Trzeba poprostu zapytać w informacji turystycznej.
(w centrum, najczęściej przy promenadzie).
Pozdrawiam.
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 25.06.2009 17:26

Myślę że źle by się pies czuł na plaży gdzie ludzie nie mają gdzie rozłożyć swoich szpargałów leżą a w zasadzie siedzą jeden obok drugiego a pies nie wytrzyma .
Można samemu znaleźc jakąś zatoczkę bo na takiej plaży dla psów to też kiepsko jak pies nie lubi innych piesków i szczeka albo się niecierpliwi
Ja zabieram zawsze rękawiczki ze stacji benzynowej i to mi wystarcza do sprzątnięcia psiej kupy ale duży pies duży problem :wink:
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 26.06.2009 17:18

Też wybieram się z psem w tym roku , nieco większym labradorem , biore go również po to , żeby i on skorzystał z uroków chorwacji.Szczególnie , że jest wielkim fanem wody i pływania.Jedziemy albo do Veli Losinj albo na wyspe Brac , Sutivan lub Postira , czy ktoś może był w tych miejscowościach z psem?Jak wygląda tam wstęp na plaże dla psów?I czy można bez problemu płynąć z psem promem?

Powrót do Chorwackie ABC

cron
CHorwacja-Piesek
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone