Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja do 1000 km z piachem .

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011
Chorwacja do 1000 km z piachem .

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 12.04.2011 19:17

Witam . Drodzy Państwo , proszę doświadczonych pionierów o radę ? Wybieram się do Chorwacji z żoną i synami w wieku 8 i 3 lata - 2 -ga połowa czerwca . Mieszkam na południu polski w Wodzisławiu Śląskim i zamierzam przekroczyć granicę w Chałupkach . Chciałbym znaleźć w Chorwacji miejscowość do 1000 km od polskiej granicy . Szczególnie zależy mi na piaszczystych plażach i oczywiście na niskich cenach choć wiem , że nie będę oryginalny :) . Bardzo proszę Szanownych Państwa o pomoc .
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 12.04.2011 19:28

Nie szukaj piachu w Chorwacji bo się rozczarujesz :!:
Wodzisławianin :!:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.04.2011 19:53

Potwierdzam. Na Rabie jest piachu od groma. Po 3 dniach opuściłem tą wyspę bez żalu i wiem że jest to jedyne miejsce w Cro do którego już nie wrócę 8)
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 12.04.2011 19:59

Rozumiem :) , więc piasek muszę sobie odpuścić :( , szkoda :(
A jaka miejscowość polecacie , szukam apartamentu , kwatery idp. :) do tysiaka km ?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 12.04.2011 20:03

Jędrula napisał(a):Rozumiem :) , więc piasek muszę sobie odpuścić :( , szkoda :(
A jaka miejscowość polecacie , szukam apartamentu , kwatery idp. :) do tysiaka km ?


Nie żałuj , nie ma czego - skałki lub otoczaki powodują magiczny lazur wody!
Ps. Szukasz zadupia czy cywilizacji?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.04.2011 20:04

Jedź do Baski na Krk. Nie powinno być jeszcze tłoku a atrakcje do dzieciaków też się jakieś znajdą :D
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 12.04.2011 20:17

Torac napisał(a):
Jędrula napisał(a):Rozumiem :) , więc piasek muszę sobie odpuścić :( , szkoda :(
A jaka miejscowość polecacie , szukam apartamentu , kwatery idp. :) do tysiaka km ?


Nie żałuj , nie ma czego - skałki lub otoczaki powodują magiczny lazur wody!
Ps. Szukasz zadupia czy cywilizacji?










Coś pomiędzy zadupiem a cywilizacją , hmmmm ? Moja żona uwielbia spacerki więc jakaś promenada czy deptak ?
Kilka kafejek , pizzeria , dyskont z zimnym i tanim browarem , nic więcej nie potrzeba :) . Jakieś małe spokojne miasteczko , chyyyybaaaa ?
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 12.04.2011 20:19

Rysio napisał(a):Jedź do Baski na Krk. Nie powinno być jeszcze tłoku a atrakcje do dzieciaków też się jakieś znajdą :D








Zaraz tam popatrzę :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 12.04.2011 20:55

Jędrula napisał(a):
Rysio napisał(a):Jedź do Baski na Krk. Nie powinno być jeszcze tłoku a atrakcje do dzieciaków też się jakieś znajdą :D

Zaraz tam popatrzę :)

Lepiej nie patrz.
Baska nie jest dla Ciebie. (zimnego i taniego browara tam nie znajdziesz). :cry:
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 12.04.2011 21:08

Jędrula
Ja się nie zgadzam z moimi przedmówcami.
Lopar na wyspie Rab jest stworzone dla dzieciaków.
Bardzo płytka piaszczysta plaża (50 metrów od brzegu wody po kolana), place zabaw, wesołe miasteczko itd.
Dla trzylatka idealne miejsce. Jak podrośnie to można się przerzucić na skałki;)
Moje dzieciaki były bardzo zadowolone z tego pobytu.
Ja byłem w czerwcu i było ok, natomiast w lipcu - sierpniu już może tam być bardzo dużo ludzi.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.04.2011 21:11

woka napisał(a):Baska nie jest dla Ciebie. (zimnego i taniego browara tam nie znajdziesz). :cry:


Woka, w Basce sklepy jak w każdym innym miejscu Cro a wino w 5-cio litrowych bańkach od babci przy deptaku kupowałem za grosze :wink: Inna sprawa że jeśli ma być tanio to rzeczywiście Baska najlepszym pomysłem nie jest :)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14587
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 12.04.2011 23:27

Jędrula napisał(a):
Moja żona uwielbia spacerki więc jakaś promenada czy deptak ?
Kilka kafejek , pizzeria , dyskont z zimnym i tanim browarem , nic więcej nie potrzeba :) . Jakieś małe spokojne miasteczko , chyyyybaaaa ?



Brela dla żony a Baśka Voda dla odmiany.

Trochę więcej niż 1100 km
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 12.04.2011 23:31

1050 km - Rogoźnica lub Primośten

Lub Metajna na Pagu - z przeprawą promową 918km :!:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 13.04.2011 00:17

Piachu naturalnego znajdziesz dużo w NIN-ie. Zmieścisz się w kilometrach. Plaża obok , a miasteczko baardzo spokojne. Z tym,że nigdy tam nie mieszkałem tylko odwiedzałem więc nie wiem jak z kwaterami. Prócz znanego nieopodal campingu z apartamentami - Village Zaton.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 13.04.2011 07:31

witam ja też polecam Baske na KRK .co do kasy nikt nigdy nie mówił że Chorwacja bedzie tania :D pozdro
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja do 1000 km z piachem .
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone