Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja do 1000 km z piachem .

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.04.2011 08:10

Cześć.

Zobacz wątek po sąsiedzku.
Może coś pomoże w decyzji.

A może Rabac?


Pzdr
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 13.04.2011 08:17

Termin czerwcowy więc zbyt drogo nie będzie. Ja jeżdząc w czerwcu przy 4 osobach płaciłam ok 10E/osobę/noc. Tu jest 3 letnie dziecko - czasami właściciele liczą sobie za maluchy mniej.
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 13.04.2011 10:36

Bardzo Państwu dziękuję , widać dobrze , że się właśnie tutaj zapytałem :)
Gdyby ktoś chciał coś dodać albo ma jeszcze jakieś spostrzeżenia to bardzo proszę pisać , będę niezmiernie wdzięczny .
Chciałbym również Was zapytać czy rezerwować już teraz coś z netu czy szukać kwater po przyjeździe ? Nie jestem pewien czy tak na żywca coś tam fajnego znajdę . Chcę na maxa wydać 30-40 euro za dobę na moją rodzinkę ?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.04.2011 10:41

Jędrula napisał(a):Chciałbym również Was zapytać czy rezerwować już teraz coś z netu czy szukać kwater po przyjeździe ? Nie jestem pewien czy tak na żywca coś tam fajnego znajdę .


Wyjazd w ciemno? Czy to możliwe?

:wink:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.04.2011 11:06

Jak druga połowa czerwca, to najlepiej w ciemno jechać, tak myślę. Na pewno znajdzie się coś fajnego i to taniej niż kwatery rezerwowane.
Raczej nastaw się na 40 euro za apartament, zawsze lepiej potem mieć satysfakcję, że udało się znaleźć coś taniej :D

Ja osobiście polecałbym miasteczko Pag. Nie jest zbyt małe, ani zbyt duże a główna plaża może nie jest piaszczysta, ale z drobnego żwirku i jest całkiem spora i ładnie położona. Miasto Pag jest dobrym punktem do ewentualnego wypadu gdzieś w inne miejsce na wyspie, np na piaszczystą plażę Caska, jak również do pozwiedzania Zadaru czy Ninu gdzie także jest wspomniana wcześniej piaszczysta plaża.

Pzdr
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 18.04.2011 15:37

Bardzo Wszystkim dziękuje za rady :) Wybraliśmy Lopar na wyspie Rab .
Szczególne dzięks dla Kolegi @Torac - Marcina :) :) :) :)
Jaki ten świat mały :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja do 1000 km z piachem . - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone