Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja a może coś innego???

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekgliwice
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 01.07.2009
Chorwacja a może coś innego???

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekgliwice » 16.07.2009 19:23

Nigdy nie byłem w Chorwacji. Aktualnie szukam czegoś na urlop (plany na początek września). Wpadła mi do głowy Chorwacja ( tam nigdy nie byłem) z dojazdem własnym. Ja, żona, dzicko 3,5 lat. Byłem dzisiaj w biurze podróży. Zaproponowano mi Porec, hotel Delfin. Wolę hotel z uwagi na wygodę - nie chce żony gonić do kuchni a knajpki z tego co wiem dośc drogie. Co prawda tylko HB ale już coś. Zostaje w knajpce tylko posiłek pomiędzy śniadaniem a obiadokolacją.
I teraz pytanie do cromaniaków i innych podróżników po świcie.
Wybór dobry czy szukać czegoś innego?
Obecnie najtańszy ale też dający dużo jest Egipt - ale już byłem. Zresztą klimat śródziemnomorski bardziej mi pasuje.

A może jeszcze coś innego??
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2009 07:41

marekgliwice napisał(a):Co prawda tylko HB ale już coś.

Ja przepraszam ale co to znaczy HB?
Znam B & B.

A co do tematu - coś musiało Cię przekonać do Chorwacji. Co?
Kiedy odpowiesz sobie na to pytanie idź do następnego biura i kolejnego. Zbierz kilka propozycji, porównaj, poczytaj.
Chorwacja jest zbyt piękna żeby brać 1 ofertę.
Dla jasności - Porec też jest ładny.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2009 07:52

JacYamaha napisał(a):....Ja przepraszam ale co to znaczy HB?....

Half Board czyli śniadanie i obiadokolacja ;-)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2009 07:59

Dziękuję.
marekgliwice
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekgliwice » 17.07.2009 10:49

Dlaczego Chorwacja?
Bo niegdy nie byłem. Poogladałem, poczytałem, posłuchałem opinie znajomych i prawie na 100% zdecydowany jestem na Chorwację. Klimat miasteczkek śródziemnomorskich z wąskimi uliczkami bardzo lubię (południowa Francja, Włochy). A Chorwacja chyba oferuje coś podobnego.

Jadę z dzieckiem więc chciałem w miarę blisko, stąd pomysł na Istrię.
Z tego biura w którym się pytałem jechali kiedyś moi rodzice. Co prawda w inne miejsce ale ogólnie z organizacji byli zadowoleni.

Z opini znalezionych gdzieś na necie Hotel fajny, głównie pod kątem dzieci - place zabaw, dużo miejsca do plażowania, częściowo zacienione. Oddalony od centrum Poreca 5 km. Jest tylk jedno ale.
Bardzo małe pokoje i brak klimy. Cena też zachęcająca.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2009 11:02

No to bierz i miłego wypoczynku.
Poczytaj relacje kolegi JB z opisami miasteczek na Istrii i w drogę.
No i Pula w relacji kolegi L obowiązkowo.
marekgliwice
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekgliwice » 24.07.2009 09:24

Decyzja zapadła!!!

Zaliczka wpłacona.
Porec. Hotel Delfin 5.09.2009-15.09.2009.

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja a może coś innego???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone