Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2007

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.11.2007 10:38

Piotrek_B napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
olunia napisał(a):...A jakie wrażenia jak się napijesz pysznego winka nad brzegiem pięknego piaszczystego morza (priwlaka ma piaszczytą plażę)...

Na Prevlakę nawieźli piachu w tym roku :?: 8O :cry: W tamtym jak bylem to był kawałek plaży 2m x 5m może troszkę większej, ale to był przyjemny żwirek... No zapiaszczyli nam Prevlakę......:

Lesiu - mówisz o PRIVLACE czy o PREVLACE :?: bo to mała różnica, w kilometrach też :wink: :lol:

Faktycznie to dwie różne rzeczy.... sorki, znów myślałem, że to błąd w pisowni... ech...

Privlaka
Prevlaka
Privlaka
Obrazek

Prevlaka
Obrazek
kolsut45
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolsut45 » 14.12.2007 00:19

:lol: pozdrawiam Olę i osoby do niej podobne...czytając trochę przedtem forum i takie posty w tym roku wybrałem się pierwszy raz do Chorwacji w ciemno bez rezerwacji../dodam że dwie rodzinypo 4 osoby / a termion przełom lipca i sierpnia...szczyt sezonu wiec trochę obawiałem się o zakwaterowanie..i zupełnie niepotrzebnie:) Ważne by nie brać od razu co sie trafi...i niekoniecznie w wielkich osrodkach turystycznych. Zaczelismy przygodę w Zadarze ..ale uznałem że jesli chodzi o wypoczynek to pomyłka:) i ruszylismy w dól mapy..niedaleko jest mala kameralna miejscowość Pakostane.. z jednej strony jezioro z drugiej morze :)gdzie i ceny rozsadne i piasku trochę/ naprawdę nie za wiele ale jest/ :)....i plaże dla naturystów gdzie wymieszani są z tekstylnymi :lol: ...i to wszystko co oferuje prawdziwa Chorawcja :)..dodam że w szczycie sezonu płaciłem za pietro domu ze wszystkimi wygodami gdzie mogło zamieszkać 10 osób z widokiem na morze a do plaży 3 min drogi 100 euro :) Kolejne wakacje napewno też w Chorwacji.... Co do podroży spokojna i bez korków droga przez Słowację.. zachodnie Węgry..kawalek Słowenii i już Chorwacja :)...moze niektorzy wola Austryjackie autostrady i korki w tunelach ..ale ja znam to tylko ze słyszenia:)...sory że trochę chaotyczny ten opis ale zmęczony jestem już dziś a chciałem podziekować własnie tym co piszą tu na forum bo to kopalnia wiedzy...może komuś przydadza się też moje spostrzeżenia jako debiutanta w takich wyjazdach:)...pozdrawiam wszytkich forumowiczów....moj mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl chętnie podziele się swoimi skromnymi co prawda ale może trafnymi obserwacjami :)
LRobert
Cromaniak
Posty: 4129
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 14.12.2007 11:34

Jeśli idzie o dzielenie się wrażeniami z pobytu to należy pamiętać, że zawsze są one subiektywne. Zależą od tak wielu różnych czynników, że nikt nie jest w stanie ich wymienić. Czytając opinie należy brać to pod uwagę i samemu wyciągać wnioski. Dotyczy to cen, wyboru drogi czy miejsca pobytu. Ja do tej pory jechałem do Chorwacji przez Słowację x2 i raz Czechy, potem Austrię. Jaki sens abym pisał, że jest to lepsza droga niż przez Węgry. Co ciekawe na 3 wyjazdy dopiero przy ostatnim trafiłem na większy korek przy wjeździe na kolejny kawalek chorwackiej autostrady. Co do cen to ogólnie biorąc Włochy są droższe niż Chorwacja. Chociaż niekoniecznie. Południowe Włochy i Sycylia w cenach porównywalnych. Kemping w Rzymie i na północy w cenach wyższych. Jeszcze tylko jedno o wrażeniach subiektywnych. Kemping w Podgorze rok 2004. Ciasno, namiot rozbity prawie na ścieżce-wieczorem mam wrażenie, że goście chodza mi po głowie, 2 m od namiotu Czesi lub Slowacy w przyczepie imprezują praiwe do rana. Jakby było mało to rano okazuje się, że syn ma ospę. Wrażenia do kitu. Rok 2005. Luźny kemping, dobre miejsce na namiot i po kilku dniach na Murterze w brzydkiej pogodzie i zimnym morzu nareszcie ciepło. Na Murterze przeżyliśmy burzę. W nocy było tak jasno, że można było czytać książkę i strasznie padało. Podgora w porządku a Murter do bani. W 2004 roku Murter wspominam bardzo pozytywnie. Był to mój pierwszy kontakt z Chorwacją.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja 2007 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone