Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 02.03.2007 17:41

Leszek Skupin napisał(a):Ja widziałem, że Bośniacy przywieźli ze sobą żółwia :lol: POWAŻNIE :!:


Pewnie po to, zeby go zjeść :devil: Borat do USiA pojechał z kurą ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.03.2007 17:42

moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
maciek1956 napisał(a):...Czekamy nadal na info z Orlenu

Coś mi się wydaje, że olewają takich maluczkich zwykłych szarych Kowalskich :evil: :cry: .


Leszku, ile kg ma butla, 5? Nie ma się co im dziwić. To tak, jakbyś czekał na odpowiedź z cukrowni ws. kostki cukru ;)

żeby 5 kg :lol: całe 2,5 :D
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 02.03.2007 17:46

Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
maciek1956 napisał(a):...Czekamy nadal na info z Orlenu

Coś mi się wydaje, że olewają takich maluczkich zwykłych szarych Kowalskich :evil: :cry: .


Leszku, ile kg ma butla, 5? Nie ma się co im dziwić. To tak, jakbyś czekał na odpowiedź z cukrowni ws. kostki cukru ;)

żeby 5 kg :lol: całe 2,5 :D


No to w takim razie kostkę cukru łamiemy na pół ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.03.2007 17:50

moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
maciek1956 napisał(a):...Czekamy nadal na info z Orlenu

Coś mi się wydaje, że olewają takich maluczkich zwykłych szarych Kowalskich :evil: :cry: .


Leszku, ile kg ma butla, 5? Nie ma się co im dziwić. To tak, jakbyś czekał na odpowiedź z cukrowni ws. kostki cukru ;)

żeby 5 kg :lol: całe 2,5 :D


No to w takim razie kostkę cukru łamiemy na pół ;)

Połamaną kostką na pół nie posłodzisz kawy :(, a na 2,5 kg butli będziesz przez dwa tygodnie gotował na campingu :D i jeszcze na świecenie lampą zostanie :D

P.S. Śliczne ramki się znowu robią :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 02.03.2007 21:17

Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
maciek1956 napisał(a):...Czekamy nadal na info z Orlenu

Coś mi się wydaje, że olewają takich maluczkich zwykłych szarych Kowalskich :evil: :cry: .


Leszku, ile kg ma butla, 5? Nie ma się co im dziwić. To tak, jakbyś czekał na odpowiedź z cukrowni ws. kostki cukru ;)

żeby 5 kg :lol: całe 2,5 :D


No to w takim razie kostkę cukru łamiemy na pół ;)

Połamaną kostką na pół nie posłodzisz kawy :(, a na 2,5 kg butli będziesz przez dwa tygodnie gotował na campingu :D i jeszcze na świecenie lampą zostanie :D

P.S. Śliczne ramki się znowu robią :lol:


Nawet o tym nie mów :wink:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 02.03.2007 22:44

Rysio napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
maciek1956 napisał(a):...Czekamy nadal na info z Orlenu

Coś mi się wydaje, że olewają takich maluczkich zwykłych szarych Kowalskich :evil: :cry: .


Leszku, ile kg ma butla, 5? Nie ma się co im dziwić. To tak, jakbyś czekał na odpowiedź z cukrowni ws. kostki cukru ;)

żeby 5 kg :lol: całe 2,5 :D


No to w takim razie kostkę cukru łamiemy na pół ;)

Połamaną kostką na pół nie posłodzisz kawy :(, a na 2,5 kg butli będziesz przez dwa tygodnie gotował na campingu :D i jeszcze na świecenie lampą zostanie :D

P.S. Śliczne ramki się znowu robią :lol:


Nawet o tym nie mów :wink:

Bez gadania ale może ze śpiewem na ustach o efektach używania kuchenki gazowej :?: :)
http://tiny.pl/cdl5
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.03.2007 09:45

Hehe - wszystko fajnie tylko, że w Cro pewno nie kupi się Kujawskiego... właśnie smażenie... rybek, jajecznicy..., czy tylko grillujecie :?: ja nie smażyłem nic, nie zabraliśmy ze sobą patelni.
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 03.03.2007 10:44

Jeżeli już coś smażymy to na masełku, na patelni z zestawu naczyń kocherowych.

A flaszką Kujawskiego zawsze można podmienić peta w zgrzewce z wodą :wink:
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 03.03.2007 16:20

coś mi się zdaje że wątek idzie w drugą stronę gdzie te superowe patenty?? coś tu ich mało ,proszę o jeszcze
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.03.2007 17:08

aga i jacek napisał(a):coś mi się zdaje że wątek idzie w drugą stronę gdzie te superowe patenty?? coś tu ich mało ,proszę o jeszcze

No jak mało?? a zastąpienie wody mineralnej w zgrzewce olejem Kujawskim to źle :?: Nie wpadłem na to :D i dzięki temu można na patelni sobie coś usmażyć dobrego do żarełka :D

Pozdrav :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.03.2007 17:11

A jak wykorzystam Janusza Patent na lodówkę to napewno zdjęcia pokażę :D rewelacja :D mimo, że to niby przedpotopowe ale lodówkę turystyczną schować do takiego dołka to i oszczędność powierzchni w namiocie i lodówka tak bardzo się nie nagrzewa - super pomysł :D

Pozdrav :papa:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 03.03.2007 17:23

Leszek Skupin napisał(a):A jak wykorzystam Janusza Patent na lodówkę to napewno zdjęcia pokażę :D rewelacja :D mimo, że to niby przedpotopowe ale lodówkę turystyczną schować do takiego dołka to i oszczędność powierzchni w namiocie i lodówka tak bardzo się nie nagrzewa - super pomysł :D

Pozdrav :papa:


Przykrycie od góry wilgotnym ręcznikiem powinno podnieść skuteczność chłodzenia.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.03.2007 17:25

gospodarz napisał(a):Przykrycie od góry wilgotnym ręcznikiem powinno podnieść skuteczność chłodzenia.

Wilgotny ręcznik w namiocie schnie w ciągu 40 min - 1 godziny i d. blada :(. Gleba to gleba ... zawsze chłód przytrzyma :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2007 17:36

Kopanie "dziury" na lodówkę w chorwackiej ziemi to też patent na "zgubienie" kilkuset kalorii na wakacjach :wink: :lol:

Obrazek

Tytko nie zapomnijcie że ..... kto dołki ten sam w nie wpada :wink: :lol:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.03.2007 17:43

Janusz hahaha a ta pusta konserwa na dole to co :?: chomiki wyżarły :?: czy kuny :?: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone