Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 15:26

moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Zawsze używam zwykłej latarki z rozproszonym światłem i tylko w sytuacjach krytycznych... Po co inni mają wiedzieć co robię w namiocie :?::lol:, Namiot do spania przygotowany jest jeszcze za dnia i tak mamy wszystko poukładane, żeby można było bez problemu trafić po omacku ;). Ewentualnie skierowuję latarkę w stronę tropiku, żeby nie rzucać sobą cienia na tropik :lol: ;)

Pozdrav :papa:


To nie ciągniesz prądu?

Co jest :? :?: DejaVu mam 8O :?::?. Już odpowiedziałem, że nie ciągnę
Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):To nie ciągniesz prądu?

Nie ;)

maciek1956 napisał(a):To co robisz w namiocie, ze się wstydzisz i to przy dziecku ?

;) Nie zawsze wszyscy muszą wszystko widzieć - chyba się ze mną zgodzisz.

Pozdrav :papa:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 24.02.2007 15:44

Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Zawsze używam zwykłej latarki z rozproszonym światłem i tylko w sytuacjach krytycznych... Po co inni mają wiedzieć co robię w namiocie :?::lol:, Namiot do spania przygotowany jest jeszcze za dnia i tak mamy wszystko poukładane, żeby można było bez problemu trafić po omacku ;). Ewentualnie skierowuję latarkę w stronę tropiku, żeby nie rzucać sobą cienia na tropik :lol: ;)

Pozdrav :papa:


To nie ciągniesz prądu?

Co jest :? :?: DejaVu mam 8O :?::?. Już odpowiedziałem, że nie ciągnę
Leszek Skupin napisał(a):
moondek napisał(a):To nie ciągniesz prądu?

Nie ;)

maciek1956 napisał(a):To co robisz w namiocie, ze się wstydzisz i to przy dziecku ?

;) Nie zawsze wszyscy muszą wszystko widzieć - chyba się ze mną zgodzisz.

Pozdrav :papa:


Może i DejaVu... Tylko się grzecznie zapytałem.
No ale w końcu więcej czasu spędzasz na tym forum niż ja, więc nie dziw się, że czasami ktoś inny zapyta się o to samo ;)
Również pozdrawiam, :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 15:48

Spoko wydawało mi się, że moondek i moondek to ta sama osoba :lol: ale skoro inna :lol: to dwa razy grzecznie odpowiadam, że nie ciągnąłem prądu... o właśnie odpowiedziałem trzeci raz :lol:

P.S. Być może jest to czyste nieporozumienie lub chochlik internetowy 8O ;)

Pozdrav :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 16:01

A właśnie. Naładować komórkę :?: podpinam się na pół godziny rano w WC do prądu. Naładować akumulatory do aparatu :?: podpinam się wieczorem w WC lub u sąsiadów, w nocy świecę latarką, żarcie mam suche lub takie, które wystarczy trzymać w lodówce turystycznej na wkłady zamrożone w lodówkach ogólnodostępnych na campingu. Do czego może być jeszcze przydatny prąd na campingu :?:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 24.02.2007 16:25

Leszek Skupin napisał(a):A właśnie. Naładować komórkę :?: podpinam się na pół godziny rano w WC do prądu. Naładować akumulatory do aparatu :?: podpinam się wieczorem w WC lub u sąsiadów, w nocy świecę latarką, żarcie mam suche lub takie, które wystarczy trzymać w lodówce turystycznej na wkłady zamrożone w lodówkach ogólnodostępnych na campingu. Do czego może być jeszcze przydatny prąd na campingu :?:


I o taką odpowiedź mi chodziło :) No ale patrząc po liczbie Twoich postów na 1 dzień, Ty chyba lubisz sobie w międzyczasie pogadać... :mrgreen:
Gwoli wyjaśnienia, w tym roku pierwszy raz chcę się wybrać do Chorwacji na kemping (dotąd jeździłem na kwatery) i pytam się ludzi o to i owo, żeby do sierpnia być mądrzejszy. Są tacy, którzy służą pomocą bez mrugnięcia okiem (m.in. niezawodny Janusz Bajcer), są też tacy, którzy zanim podzielą się swoim doświadczeniem muszą się nagadać... "Oczywiście szanujemy ich" :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 16:44

Nie nadajemy coś dzisiaj na tych samych falach. Naprawdę, moondek, nie chciałem Cię urazić :oops:. Przepraszam Cię i przykro mi że poczułeś się urażony :( .
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 18:26

Uważam, że to jest świetna sprawa. Można dzięki takiemu zbiornikowi zaoszczędzić na chodzeniu do umywalek w WC na campingach. Można sobie wypłukać ręce, twarz, albo wlać wodę do garnka w którym coś będziemy gotować :D

Szwedzki worek na wodę, 10 l czarny, cena: 67,20 zł

Obrazek
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 18:33

A wogóle to jest bardzo ciekawa stronka :D z różnymi akcesoriami campingowymi :D
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 24.02.2007 22:48

Leszek Skupin napisał(a):Nie nadajemy coś dzisiaj na tych samych falach. Naprawdę, moondek, nie chciałem Cię urazić :oops:. Przepraszam Cię i przykro mi że poczułeś się urażony :( .


Ej, no dajże spokój, nie poczułem się urażony :) Po prostu oczekiwałem konkretnej odpowiedzi (którą de facto dostałem, za co wielkie dzięki ;)), a Tobie w międzyczasie zebrało się na "gadulenie" :) A że ostatnią rzeczą, na jaką miałem dzisiaj ochotę, to były przekomarzanki, więc walnąłem prosto z mostu to, co mi akurat na odcisku leżało. Nie wiem, może to przez Małysza, który dzisiaj nie wskoczył na podium :) Niemniej jest ok, ja się nie gniewam. Przybij piątkę "5" + ściana + gwóźdź + młotek ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 25.02.2007 09:27

5 i jest OK :D. Pytaj jeśli będziesz potrzebował odpowiedzi. Owszem pogadać lubię, ale wydaje mi się, że to jest kwestia mojej profesji ;) Robię ze studentami, a oni mruków nie lubią ;) więc często gęsto uskuteczniam z nimi "nawijkę" i tak mi zostaje - dużo gadam. Nie koniecznie z sensem - wiem o tym ;).

A wracając do tematu... czy ktoś miał na campingu podobny worek, baniaczek na wodę :?:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 25.02.2007 10:20

Widziałem kamperowców jeżdżących z takimi czarnymi worami-baniaczkami.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 25.02.2007 11:06

Na początku lat 80-ych jeździłem z rodzicami na Mazury i mieliśmy taki baniak 10l z kranikiem na dole, który ojciec wieszał na drzewie. Patent z workiem jest wygodniejszy, a poza tym jest w kolorze czarnym, tak więc jest realne prawdopodobieństwo, że woda w środku będzie baaardzo ciepła :)
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 25.02.2007 16:29

Tylko trzeba ją przynieść. :-/
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 25.02.2007 17:01

Hadson napisał(a):Tylko trzeba ją przynieść. :-/

Jak się ma kamper albo przyczepę można zbierać deszczówkę do anteny satelitarnej :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 25.02.2007 17:18

gospodarz napisał(a):
Hadson napisał(a):Tylko trzeba ją przynieść. :-/

Jak się ma kamper albo przyczepę można zbierać deszczówkę do anteny satelitarnej :)


są takie okresy w Cro że licząc na deszczówkę trochę byś brudny chodził :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone