Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.02.2007 13:31

Leszek Skupin napisał(a):Właśnie w tej chwili na to wpadłem :lol: Można przecież jako podstawy użyć zgrzewki z wodą mineralną, wciskając parasol między butelki w zgrzewce :D

Pozdrav :papa:


zgrzewka z wodą przy pierwszym lepszym podmuchu padnie - to tylko 9 kg a nieś toto na plażę to będzie aż 9 kg :!: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.02.2007 13:41

slawek66 napisał(a):tu sa super fajne rzeczy :D :D :D

http://kuszpl.movera.com/?navID=36&pID= ... 6a40a8e367


Super stronka :lol: super różne rzeczy :lol: ale też i ceny super 8O :cry:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 13:42

Na plażę idę się opalać a nie siedzieć w cieniu :D więc nie zabieram parasola. Ochłodę od promieni słonecznych daje Jadran i to w zupełności wystarczy. Ale na campingu ... możesz mieć rację, może się przewrócić :?
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 24.02.2007 14:11

A jakieś "patenty" na światło w namiocie?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 14:21

Zawsze używam zwykłej latarki z rozproszonym światłem i tylko w sytuacjach krytycznych... Po co inni mają wiedzieć co robię w namiocie :?::lol:, Namiot do spania przygotowany jest jeszcze za dnia i tak mamy wszystko poukładane, żeby można było bez problemu trafić po omacku ;). Ewentualnie skierowuję latarkę w stronę tropiku, żeby nie rzucać sobą cienia na tropik :lol: ;)

Pozdrav :papa:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 24.02.2007 14:26

Leszek Skupin napisał(a):Zawsze używam zwykłej latarki z rozproszonym światłem i tylko w sytuacjach krytycznych... Po co inni mają wiedzieć co robię w namiocie :?::lol:, Namiot do spania przygotowany jest jeszcze za dnia i tak mamy wszystko poukładane, żeby można było bez problemu trafić po omacku ;). Ewentualnie skierowuję latarkę w stronę tropiku, żeby nie rzucać sobą cienia na tropik :lol: ;)

Pozdrav :papa:



To co robisz w namiocie, ze się wstydzisz i to przy dziecku ?
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 24.02.2007 14:38

Parasole na tej stronie są strasznie drogie. Ja mam stary z czasów socjalizmu. Ale 150 zl za parasol. Czy oby w marketach nie są tańsze??
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 24.02.2007 14:45

Leszek Skupin napisał(a):Zawsze używam zwykłej latarki z rozproszonym światłem i tylko w sytuacjach krytycznych... Po co inni mają wiedzieć co robię w namiocie :?::lol:, Namiot do spania przygotowany jest jeszcze za dnia i tak mamy wszystko poukładane, żeby można było bez problemu trafić po omacku ;). Ewentualnie skierowuję latarkę w stronę tropiku, żeby nie rzucać sobą cienia na tropik :lol: ;)

Pozdrav :papa:


To nie ciągniesz prądu?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 14:51

moondek napisał(a):To nie ciągniesz prądu?

Nie ;)

maciek1956 napisał(a):To co robisz w namiocie, ze się wstydzisz i to przy dziecku ?

;) Nie zawsze wszyscy muszą wszystko widzieć - chyba się ze mną zgodzisz.

Pozdrav :papa:
Ostatnio edytowano 24.02.2007 14:54 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.02.2007 14:52

maciek1956 napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Zawsze używam zwykłej latarki z rozproszonym światłem i tylko w sytuacjach krytycznych... Po co inni mają wiedzieć co robię w namiocie :?::lol:, Namiot do spania przygotowany jest jeszcze za dnia i tak mamy wszystko poukładane, żeby można było bez problemu trafić po omacku ;). Ewentualnie skierowuję latarkę w stronę tropiku, żeby nie rzucać sobą cienia na tropik :lol: ;)

Pozdrav :papa:



To co robisz w namiocie, ze się wstydzisz i to przy dziecku ?


Maciek Lesio przecież tu forum/viewtopic.php?t=14321&postdays=0&postorder=asc&start=0 pokazał jak młodego wyrolowali :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.02.2007 14:56

Hadson napisał(a):Parasole na tej stronie są strasznie drogie. Ja mam stary z czasów socjalizmu. Ale 150 zl za parasol. Czy oby w marketach nie są tańsze??


Ja kupiłem przed ubiegłym sezonem za 19,99 pln - myślałem że na 2 - 3 tygodnie w Cro starczy i tam go zostawię ale szkoda mi go było bo pomimo czasem wietrznej pogody przetrwał urlop i w stanie nienaruszonym wrócił do Polski. Czeka w garażu na kolejny urlop oczywiście w Cro :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 24.02.2007 15:00

Leszek Skupin napisał(a):Na plażę idę się opalać a nie siedzieć w cieniu :D więc nie zabieram parasola. Ochłodę od promieni słonecznych daje Jadran i to w zupełności wystarczy. Ale na campingu ... możesz mieć rację, może się przewrócić :?


Lesiu - ja wolę na zimne dmuchać i zabieram żeby mała miała się gdzie schować bo mi parasol zupełnie niepotrzebny - ja dla ochłody stosuję zestaw maska z rurką :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 15:02

Rysio napisał(a):
Hadson napisał(a):Parasole na tej stronie są strasznie drogie. Ja mam stary z czasów socjalizmu. Ale 150 zl za parasol. Czy oby w marketach nie są tańsze??


Ja kupiłem przed ubiegłym sezonem za 19,99 pln - myślałem że na 2 - 3 tygodnie w Cro starczy i tam go zostawię ale szkoda mi go było bo pomimo czasem wietrznej pogody przetrwał urlop i w stanie nienaruszonym wrócił do Polski. Czeka w garażu na kolejny urlop oczywiście w Cro :wink:

Ja taki mam już od 4 czy 5 lat ;) też za 19,90 był kupiony :lol:. Wydawało mi się, że nie przetrwa jednego sezonu a za każdym razem jedzie z nami pod namioty :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2007 15:04

Rysio napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Na plażę idę się opalać a nie siedzieć w cieniu :D więc nie zabieram parasola. Ochłodę od promieni słonecznych daje Jadran i to w zupełności wystarczy. Ale na campingu ... możesz mieć rację, może się przewrócić :?


Lesiu - ja wolę na zimne dmuchać i zabieram żeby mała miała się gdzie schować bo mi parasol zupełnie niepotrzebny - ja dla ochłody stosuję zestaw maska z rurką :wink:

Mój młody ma "parasol" na swojej głowie - kapelusik - on nie wysiedzi 5 minut na materacu coś Ty :lool:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 24.02.2007 15:06

Leszek Skupin napisał(a):Zawsze używam zwykłej latarki z rozproszonym światłem i tylko w sytuacjach krytycznych... Po co inni mają wiedzieć co robię w namiocie :?::lol:, Namiot do spania przygotowany jest jeszcze za dnia i tak mamy wszystko poukładane, żeby można było bez problemu trafić po omacku ;). Ewentualnie skierowuję latarkę w stronę tropiku, żeby nie rzucać sobą cienia na tropik :lol: ;)

Pozdrav :papa:


To nie ciągniesz prądu?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone