Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.02.2007 11:08

Ja mam sprawdzony patent na energię :wink: dobre zimne jak na obrazku :lol:
Obrazek
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 23.02.2007 12:01

slawek66 napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Syn namawia mnie na zakup Żuka lub Nyski i zrobienie z tego auta, auto kultowe, fajne koła, zawieszenie, środek np przygotowany do spania....
Sławek 66--chętnie posłucham opowieści jak restaurujesz ten cud polskiej motoryzacji.


zuk jest wygodniejszy w jezdzie choc to niby to samo :D ale nysa ladniejsza !!!!!!

co do opowiesci to juz pare razy mi rece opadly ale nic to ciagniemy ten projekt dalej pomimo ogromnej dezaprobaty mojej ladniejszej polowki :D , zuzia po prostu ma uczulenie na stare samochody ale jakos to musi zniesc. w grudniu kupilem jeszcze jednego klasyka (zuzia nic o nim nie wie) bo spodobal mi sie bardzo a cena byla bardziej niz przystepna (500zl) a stan prawie idelny
Obrazek
na co dzien pracuje takim bolidem
Obrazek
wracajac jednak do nysy to moge polecic
http://syrena10.vipserv.org/forum/index ... b3d8cb4b27
tam tez wystepuje jako slawek66 i roboty przy nysie sa na biezaco przedstawiane, generalnie nysa nie bedzie pojazdem kempingowym tylko wycieczkowo wakacyjnym , w ktorym mozliwy bedzie wygodny przejazd 6-7 osob a po rozlozeniu foteli na plasko (przerobione fotele od CC) spanie dla 3 osob, co zrobi ze soba reszta pasazerow w tym czsie jeszcze nie wiem.



Sławek--może taki Wartburg ?
Obrazek
Obrazek
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 23.02.2007 12:24

Sposób na podróze z małym dzieckiem
Obrazek
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 23.02.2007 12:38

Super sprawa, widziałem coś takiego w użyciu w Szwecji. Dużo bardziej bezpieczne niż fotelik na bagażniku. No i ochrona przeciwdeszczowa :)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.02.2007 13:22

Jeździłem z fotelikiem przymocowanym do ramy roweru - extrema. Środek ciężkości drastycznie się podnosi, a jak ktoś wiezie 20 kg berbecia i fotelik, który waży kolejne 7-10 kg to już wogóle trzeba mieć niesamowite wyczucie równowagi. Ja z młodym w ten sposób jeździłem po lesie na Stadionie w Kielcach .... zetka bedzie wiedziała gdzie to jest :D. Do Cro rowerów nie braliśmy - za duży opór powietrza - raz, dwa - gdzie tu jeździć jak Jadranka taka wąska :?:... Taaa widziałem Polaków z rowerami w Cro :D. Zawzięci ludzie. Drałowali na nich na Peljesacu ale pisałem o tym już w temacie "Ile macie lat....". Siwiuteńki gość, który wyglądal jak Atlas, mówił, że na szczycie przełęczy czeka na niego tata 8O.

Pozdrav :papa: :D
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 23.02.2007 13:39

maciek1956 napisał(a):
Sławek--może taki Wartburg ?
Obrazek


Czy pod maską dwusuw i jednoobwodowe hamulce :)
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 23.02.2007 13:47

Leszek Skupin napisał(a):Nie zapomniałem. Ale skoro to ma być tak, że kobiety się nie męczą dzięki męskim zmywarkom, to trzeba im jakąś energię dać, żeby się za szybko nie zmęczyły (zmywarki). W takim razie pytam Magdę - co by to mogło być :?: jaki patent na energię dla zmywarek :?: :lol:


A OTO ENERGIA DLA ZMYWAREK--MĘSKICH :lol: :lol: --CHORWACKA :evil: :evil: :evil: :evil: --BEZ TEGO NIEMA CO Z NIMI GADAĆ :roll:
Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.02.2007 13:52

A więc widzę, że to nie tylko moja energia :lol: :lol: :lol:
:papa:
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 23.02.2007 13:57

maciek1956 napisał(a):Sławek--może taki Wartburg ?
Obrazek
Obrazek


wartburg musi robic takie pyr pyr pyr i smierdziec dwutaktem :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 23.02.2007 14:00

Do Cro rowerów nie braliśmy - za duży opór powietrza - raz, dwa - gdzie tu jeździć jak Jadranka taka wąska :?:... Taaa widziałem Polaków z rowerami w Cro :D. Zawzięci ludzie.


Ja tylko raz nie miałem rowerów ze soba, całe szczęscie, mieszkałem w Satnici (całkowity brak warunków do normalnej jazdy) i w Vigajn (szkoda, ze nie miałem).
Opory powietrza--miałem zawsze bagażnik z tyłu auta, montowany do klapy (Vito). Jeśli w tym roku pojadę, a zrobię wszystko aby pojechać, bardzo prawdopodobne jest, ze rowery będę miał, zawiozę ja na bagażniku montowanym na haku holowiczym.
Najlepsze warunki jakie do tej pory miałem do jazd rowerowych były na Istrii, moze dlatego tak lubię ten rejon Cro.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 23.02.2007 14:02

gospodarz napisał(a):Czy pod maską dwusuw i jednoobwodowe hamulce :)


od poczatku modelu 353, a wiec od 1966 roku sa dwuobwodowe, a od 1981 z przodu tarczowe czterotloczkowe, nawet syrena pod koniec produkcji dorobila sie dwuobwodowych :D
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 23.02.2007 14:24

Janusz Bajcer napisał(a):A więc widzę, że to nie tylko moja energia :lol: :lol: :lol:
:papa:


tak tak janusz :D :D :D --

ja tam wole takie zwykłe najtansze zimne do obiadku na trawienie :!: :!:

Obrazek
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 23.02.2007 14:34

magdapaszek napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):A więc widzę, że to nie tylko moja energia :lol: :lol: :lol:
:papa:


tak tak janusz :D :D :D --

ja tam wole takie zwykłe najtansze zimne do obiadku na trawienie :!: :!:

Obrazek


Ech, przypomniał mi się pierwszy wieczór na kempie w Oraszcu. Obciągnąłem wtedy wespół z małżonką cała taką buteleczkę do kolacji. A syn tylko śmiał się z nas bo mieliśmy trudności z trafieniem do namiotu :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 23.02.2007 14:34

Sławek--masz rację, ten zapaszek i pyr, pyr to cała "zaleta" tego auta.
Do nowego nadwozia mozna zamontować stary dobry silnik i będzie ładnie i śmierdząco.
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 23.02.2007 14:51

magdapaszek napisał(a):
A OTO ENERGIA DLA ZMYWAREK--MĘSKICH :lol: :lol: --CHORWACKA :evil: :evil: :evil: :evil: --BEZ TEGO NIEMA CO Z NIMI GADAĆ :roll:


To jest jawna prowokacja. Od kilku dni!! :roll:

maciek1956 napisał(a):Sławek--masz rację, ten zapaszek i pyr, pyr to cała "zaleta" tego auta.
Do nowego nadwozia mozna zamontować stary dobry silnik i będzie ładnie i śmierdząco.


Jak Wartburg to tylko z silnikiem VW. :-) To tez prowokacja...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone