Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.02.2007 11:40

poszukuje ksiazki :
,,sam buduje pojazd kempingowy''
wydane w latach 70-80
nawet mialem taka ale jakis ,,kolega'' sobie ja pozyczyl
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 22.02.2007 11:41

slawek66 napisał(a):
janusz.w. napisał(a)::D

http://www.kangoo4x4.com/kangoocamper.htm

pozdr


troszke przerostu formy nad trescia :D ale ktos duzo dobrej roboty w to wlozyl i trzeba uszanowac


No jasne :!: To raczej ciekawostka 8O
pozdr
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.02.2007 11:45

czekam z utesknieniem na lepsza pogode, trzeba sie zabrac wreszcie za robote i skonczyc maszyne przed wakacjami :D

Obrazek

ps.
czy ktos z forumowiczow zajmuje sie wykladzinami przemyslowymi homogenicznymi ?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 22.02.2007 12:00

Te niby campery Caddy i Kangoo to ta jak moje (kiedyś) Vito--camper na weekend na działce lub na spanko w czasie podróży. To nie są auta na np 2 - tygodniowy wyjazd. Widziałem w drodze do Cro Francuzów z W jakimś takim maleństwie na campie Korona, póżniej spotkałem ich w okolicach Vodic, mieli wynajęty apartament.
Syn namawia mnie na zakup Żuka lub Nyski i zrobienie z tego auta, auto kultowe, fajne koła, zawieszenie, środek np przygotowany do spania....
Sławek 66--chętnie posłucham opowieści jak restaurujesz ten cud polskiej motoryzacji.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.02.2007 12:03

No to myślę, że będziemy świadkami powstawania historii - Crocampera na bazie tego pięknego stylowego samochodu, który przedstawiłeś :D. Mam nadzieję, że zdradzisz patenty jakich użyłeś do jego "budowy".
Bedę czekał z niecierpliwością :D

Pozdrav :papa:
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.02.2007 12:07

najciekawsze jest to ze miala byc wymalowana w kolory chorwackie ale to sa jednoczesnie kolory wisly krakow a to fanom cracovi na pewno by sie nie spodobalo i moglaby zostac ukamienowana przez kiboli :(
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.02.2007 12:21

maciek1956 napisał(a):Syn namawia mnie na zakup Żuka lub Nyski i zrobienie z tego auta, auto kultowe, fajne koła, zawieszenie, środek np przygotowany do spania....
Sławek 66--chętnie posłucham opowieści jak restaurujesz ten cud polskiej motoryzacji.


zuk jest wygodniejszy w jezdzie choc to niby to samo :D ale nysa ladniejsza !!!!!!

co do opowiesci to juz pare razy mi rece opadly ale nic to ciagniemy ten projekt dalej pomimo ogromnej dezaprobaty mojej ladniejszej polowki :D , zuzia po prostu ma uczulenie na stare samochody ale jakos to musi zniesc. w grudniu kupilem jeszcze jednego klasyka (zuzia nic o nim nie wie) bo spodobal mi sie bardzo a cena byla bardziej niz przystepna (500zl) a stan prawie idelny
Obrazek
na co dzien pracuje takim bolidem
Obrazek
wracajac jednak do nysy to moge polecic
http://syrena10.vipserv.org/forum/index ... b3d8cb4b27
tam tez wystepuje jako slawek66 i roboty przy nysie sa na biezaco przedstawiane, generalnie nysa nie bedzie pojazdem kempingowym tylko wycieczkowo wakacyjnym , w ktorym mozliwy bedzie wygodny przejazd 6-7 osob a po rozlozeniu foteli na plasko (przerobione fotele od CC) spanie dla 3 osob, co zrobi ze soba reszta pasazerow w tym czsie jeszcze nie wiem.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 22.02.2007 12:51

Zapisałem linka do ulubionych, będzie co czytac w wolnej chwili.
Wartburg--ciekawe co z niego zrobisz.
My myślimy też o Zastawce. Początki, wiec tanio i prosto, trzeba trochę nauki, póznej weżmiemy się za coś bardziej retro. Jestem fanem Citroena, chodzi mi po głowie DS 19, 2 lata temu prawie kupilem DS-kę w wersji kombi.
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 22.02.2007 13:11

maciek1956 napisał(a):My myślimy też o Zastawce. Początki, wiec tanio i prosto, trzeba trochę nauki, póznej weżmiemy się za coś bardziej retro. Jestem fanem Citroena, chodzi mi po głowie DS 19, 2 lata temu prawie kupilem DS-kę w wersji kombi.


Naprawdę?? DS to jest klasyka. Ruchome światła które podążały w tą stronę w którą się skręcało. 40 LAT później wprowadziło to BMW chyba i chwaliło jako innowację. :-) Jeśli miałbym kupować auto do roboty w stylu retro to właśnie DS-a czarnego... Najlepiej niespotykaną wersję cabrio :-)
Ale niestety dla mnie wielki wyczyn to zmiana klocków hamulcowych w aucie... :-/

Jeśli chodzi o citroena polecam www.citroen.autko.pl
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 22.02.2007 13:32

Hadson napisał(a):
maciek1956 napisał(a):My myślimy też o Zastawce. Początki, wiec tanio i prosto, trzeba trochę nauki, póznej weżmiemy się za coś bardziej retro. Jestem fanem Citroena, chodzi mi po głowie DS 19, 2 lata temu prawie kupilem DS-kę w wersji kombi.


Naprawdę?? DS to jest klasyka. Ruchome światła które podążały w tą stronę w którą się skręcało. 40 LAT później wprowadziło to BMW chyba i chwaliło jako innowację. :-) Jeśli miałbym kupować auto do roboty w stylu retro to właśnie DS-a czarnego... Najlepiej niespotykaną wersję cabrio :-)
Ale niestety dla mnie wielki wyczyn to zmiana klocków hamulcowych w aucie... :-/

Jeśli chodzi o citroena polecam www.citroen.autko.pl


To kombi, którego nie kupiłem, to też rarytas był, DS 20, biały z orginalnym bagażnikiem, "prawie" na chodzie, tzn odpalał, nawet podnosił się, czyli hydraulika działała, blacharsko był do trochę do naprawy, tapicerka zniszczona, kasa całkiem do przyjęcia, ale nie miałem gdzie go trzymać. Teraz mam warunki, garaż w domu już gotowy, na działce garaż w planie na ten rok.
Tak więc w domu jakieś autko retro, na działce camper w budowie--taki mam plan, mam nadzieję, ze powoli zrealizuję go.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.02.2007 14:23

maciek1956 napisał(a):Zapisałem linka do ulubionych, będzie co czytac w wolnej chwili.
Wartburg--ciekawe co z niego zrobisz.
My myślimy też o Zastawce. Początki, wiec tanio i prosto, trzeba trochę nauki, póznej weżmiemy się za coś bardziej retro. Jestem fanem Citroena, chodzi mi po głowie DS 19, 2 lata temu prawie kupilem DS-kę w wersji kombi.


nic z niego nie bede robil, auto sprawuje sie doskonale, w cieple dni pomykam nim po krakowie z otwartym dachem ku uciesze swojej i gawiedzi :D kiedys remoncik budy, ladny kolorek (jakis odcien jadrana) i dalej rekreacja :D

zastava jest fajniutka (mialem kiedys 1100 i potem 750)

co do ds to ostatniego na chodzie widzialem w 2001 roku w trogirze

Obrazek
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 22.02.2007 14:32

W Krakowie też jeździ. Na pewno jeden (taki kremowy) bo poznałem kiedyś właściciela. A wydawało mi się że widziałem kiedyś 2 gi czarny.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.02.2007 14:38

Piękny :D ... da radę pociągnąć przyczepę campingową :?: :lol: ;)
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.02.2007 15:49

Leszek Skupin napisał(a):Piękny :D ... da radę pociągnąć przyczepę campingową :?: :lol: ;)


pewnie ! kolo 2 litrow motor w tym byl
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 22.02.2007 16:12

slawek66 napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Piękny :D ... da radę pociągnąć przyczepę campingową :?: :lol: ;)


pewnie ! kolo 2 litrow motor w tym byl



Silnikowo spokojnie da radę, ale przyczepa też powinna być w stylu tamtych lat, inaczej jakby to wyglądało.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone