Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 21.02.2007 16:56

Leszek Skupin napisał(a): a to zielone na dole leżące po skosie to właśnie złożone krzesełka marki Outdoor w firmowych workach[/color][/i][/b]


Całkiem zgrabnie się prezentują po złożeniu.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.02.2007 17:12

I są bardzo trwałe :D
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 21.02.2007 17:54

I sztanga Marlboro - zdrowe wczasy.

Apropo spania w aucie. To tylko w Volvo V70. nie podoba mi się. Ale przed chwilą taki widziałem i faktycznie ma większy bagażnik od Meganki, i w takim można spać.
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 21.02.2007 20:50

bardzo się zdziwiłam tym zdięciem z bagażem bo jak dla mnie to ty wogóle żadnych ciuchów nie brałeś no bo te dwie małe torby ......to to chyba tylko dla mnie by wystarczyły..hehe a jeszcze reszta rodzinki?? :wink:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 21.02.2007 21:22

Leszek Skupin napisał(a):I są bardzo trwałe :D


Interesujące.
Czy te krzesełka to takie jakie można spotkać przed sezonem w h-marketach. Zdaje mi się że te h-marketowe były coś większe po złożeniu.

Masz może zdjęcie rozłożonego fotela, najlepiej z zawartoścą :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 21.02.2007 21:30

Z tego Vito próbowałem zrobić campera, fotele wyjęte, wielki materac półka na bagaze w tylnej części auta, bagażnik rowerowy, markiza-na zdjęcie bez zamykanego przedsionka. Auto niesetety okazało się za małem na campera, a do tego bardzo tandetne. wiem, co piszę, miałem 2 Vita i oba wytrzymały niewielkie przebiego do remontu (56 i 75 tys, rdza jak w Polonezie), ale zapał do podróżowania camperem pozostał.
Obrazek
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 21.02.2007 23:01

maciek1956 napisał(a):Z tego Vito próbowałem zrobić campera, fotele wyjęte, wielki materac półka na bagaze w tylnej części auta, bagażnik rowerowy, markiza-na zdjęcie bez zamykanego przedsionka. Auto niesetety okazało się za małem na campera, a do tego bardzo tandetne. wiem, co piszę, miałem 2 Vita i oba wytrzymały niewielkie przebiego do remontu (56 i 75 tys, rdza jak w Polonezie), ale zapał do podróżowania camperem pozostał.


Ciekawe. Ta roleta też super. Szkoda że pomysł nie wyszedł. Nawet na 2 osoby był za mały??
Ja myślałem kilka miesięcy temu o poczciwym WV "ogórku" ale to był tylko taki przelotny pomysł. Bo ogór mógłby popsuć się już w Słowacji. Więc lepiej mieć pewne auto.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 21.02.2007 23:41

Hadson napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Z tego Vito próbowałem zrobić campera, fotele wyjęte, wielki materac półka na bagaze w tylnej części auta, bagażnik rowerowy, markiza-na zdjęcie bez zamykanego przedsionka. Auto niesetety okazało się za małem na campera, a do tego bardzo tandetne. wiem, co piszę, miałem 2 Vita i oba wytrzymały niewielkie przebiego do remontu (56 i 75 tys, rdza jak w Polonezie), ale zapał do podróżowania camperem pozostał.


Ciekawe. Ta roleta też super. Szkoda że pomysł nie wyszedł. Nawet na 2 osoby był za mały??
Ja myślałem kilka miesięcy temu o poczciwym WV "ogórku" ale to był tylko taki przelotny pomysł. Bo ogór mógłby popsuć się już w Słowacji. Więc lepiej mieć pewne auto.



VW ogórek, czy T4 -popurany mały camper, jest dłuższy od Vito, to zdecydowanie ulatwia mieszkanie w nim. Ja mam prawie 190 cm wzrostu, miejsca na spanie trochę było, ale brakowało np szafki, lodóweczki...Ale auto super sprawdziło się na wypady weekendowe na działki znajomych, większym gronie. My spaliśmy dosyć wygodnie u siebie, pozostali gnieżdzili się pokotem we wspólnym pokoju.
Do rolety miałem uszyty przedsionek, dawał możliwość powiększenia przestrzeni na biwaku na np stolik, krzesełka...
W Cro tylko raz miałem zamiar w nim spać, ale ulewa jaka nas złapała uniemożliwiła "rozbicie" tego auta.
Mieszkając w apartamencie czesto jeżdziliśmy na rózne campingi, czy ustronne plaże i pod w/w roletą mieliśmy np cień.
W 1998 r miałem chwile radosci z tego auta, wielu Niemców przychodziło ogladać moje rowiązania, Polak i ciekawie zrobione nowe auto, to ich autentycznie bolało.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.02.2007 09:49

Hadson napisał(a):I sztanga Marlboro - zdrowe wczasy...

4 sztangi jak już :oops: :lol: Zakrawało na przemyt :lol:, ale ani nie sprzedałem ani nie wypaliłem wszystkich i dwie przyjechały z nami spowrotem do Polski ;)
aga i jacek napisał(a):bardzo się zdziwiłam tym zdięciem z bagażem bo jak dla mnie to ty wogóle żadnych ciuchów nie brałeś no bo te dwie małe torby ......to to chyba tylko dla mnie by wystarczyły..hehe a jeszcze reszta rodzinki?? :wink:

Letnie rzeczy zajmują mało miejsca :lol: Kilka koszulek, kąpielówki... cóż jeszcze :?: :lol: ;)
gospodarz napisał(a):Czy te krzesełka to takie jakie można spotkać przed sezonem w h-marketach. Zdaje mi się że te h-marketowe były coś większe po złożeniu.

Masz może zdjęcie rozłożonego fotela, najlepiej z zawartoścą :D

Nie wiem jakie można spotkać w h-marketach ja te swoje kupiłem w Makro ;) już w czasie sezonu (przed wyjazdem) za ok 3/4 ceny, bo dla Makro już się zezon kończył. Z wielkością to różnie bywa. Mój jest fotel wędkarski można się na nim wygodnie położyć i ma na dodatek podnóżek, czyli można wyciągnąć "kopytka", na żony za to można wygodnie siedzieć przy stole i jeść śniadanie, obiad czy kolację.
Dobra ... poddaję się Imageshack szwankuje. Jak się coś poprawi to wstawię zdjęcia mojego fotela ;)
Pozdrav :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.02.2007 09:53

Złożony:

Obrazek

Przy kserokopiarce, żeby było widać skalę. Ksero ma wysokość może 80 - 90 cm, a fotel po złożeniu jest wyższy.

Rozłożony:

Obrazek

Pozdrav :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.02.2007 09:56

maciek1956 napisał(a):...W 1998 r miałem chwile radosci z tego auta, wielu Niemców przychodziło ogladać moje rowiązania, Polak i ciekawie zrobione nowe auto, to ich autentycznie bolało.

I to ich własny niemiecki produkt :twisted: Gratulacje :!:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 22.02.2007 10:34

Dziękuję Leszku,
właśnie takie widziałem :(
Jak na razie zostanę przy tradycyjnych, te które mam składają się prawie na płasko.

A propos camperów. To dla 2 osób vw oferuje coś takiego:
http://www.vwuzytkowe.pl/caddytramper/
Ostatnio edytowano 22.02.2007 10:44 przez gospodarz, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.02.2007 10:42

My 4 lata temu mieliśmy takie, które składają się na płasko... Niestety materiał zrobił trrrrrrach i siedziałem na glebie :lol:. Być może ze starości, bo kilka ładnych lat już miały te krzesełka. Jakiś wczesny Jaruzelski czy coś takiego ;)
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 22.02.2007 11:27

slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 22.02.2007 11:37

janusz.w. napisał(a)::D

http://www.kangoo4x4.com/kangoocamper.htm

pozdr


troszke przerostu formy nad trescia :D ale ktos duzo dobrej roboty w to wlozyl i trzeba uszanowac
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone