Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 14.02.2007 14:51

Leszek Skupin napisał(a):Chciałem jeszcze coś dopisać w tym temacie ;)
Mianowicie widziałem kiedyś na polskim campingu jak ludzie rozbili namiot specjalnie między drzewami a do drzew przywiązali linkami potężną płachtę brezentu 8O broń boże nie dotykała namiotu, ale była rozwieszona na wysokości ok 2,5 m. Miała może 8x6m i mogli sobie spokojnie siedzieć pod nią nawet wtedy kiedy padał deszcz :D. Pod warunkiem, że nie zacinał ;). Sądzę, że to może być zastępstwo namiotu ogrodowego, który proponował Janusz tylko, że trzeba się wykazać większą inwencją tfoorczą, żeby taką płachtę dobrze przymocować, żeby jej wiatr nie porwał. Zaraz usłyszę - to jest dobre w Polsce gdzie nie ma takich wiatrów jak nad Adriatykiem. W Polsce też potrafi wiać i równie solidnie tylko, że campingi są bardziej zadrzewione :lol:. Jak sądzicie, czy taki patent mógłby zdać egzamin w chorwackich warunkach :?:

Pozdrav :papa:


Próbowałem takiej osłony ale z plandeką budowlaną, z tworzywa sztucznego. Dawała cień i chroniła namiot przed spadzią :) ale denerwujaco szeleściła w nocy :( . Napinanie niewiele pomagało.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.02.2007 14:57

gospodarz napisał(a):Próbowałem takiej osłony ale z plandeką budowlaną, z tworzywa sztucznego. Dawała cień i chroniła namiot przed spadzią :) ale denerwujaco szeleściła w nocy :( . Napinanie niewiele pomagało.


Brezent jest cięższy może nie będzie tak bardzo szeleścił :?
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 14.02.2007 15:00

Leszek Skupin napisał(a):
gospodarz napisał(a):Próbowałem takiej osłony ale z plandeką budowlaną, z tworzywa sztucznego. Dawała cień i chroniła namiot przed spadzią :) ale denerwujaco szeleściła w nocy :( . Napinanie niewiele pomagało.


Brezent jest cięższy może nie będzie tak bardzo szeleścił :?


Zapewne jest cięższy, a już w szczególności po deszczu. Zajmuje tez więcej miejsca po złożeniu :(
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.02.2007 15:24

gospodarz napisał(a):Zapewne jest cięższy, a już w szczególności po deszczu. Zajmuje tez więcej miejsca po złożeniu :(

No to może najpierw na dno bagażnika rozesłać taki brezent coby mniej miejsca zajmował :?: :mrgreen: A i tapicerka w bagażniku mniej ucierpi od różnych pakunków :!: :mrgreen:
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 14.02.2007 20:15

Leszek Skupin napisał(a):
gospodarz napisał(a):Zapewne jest cięższy, a już w szczególności po deszczu. Zajmuje tez więcej miejsca po złożeniu :(

No to może najpierw na dno bagażnika rozesłać taki brezent coby mniej miejsca zajmował :?: :mrgreen: A i tapicerka w bagażniku mniej ucierpi od różnych pakunków :!: :mrgreen:


na naszym satrym namiocie mielismy taką plandeke za chyba 20 zł -niebieskiego kolory chyba z castoramy --przymocowana byla sledziami do ziemi --ALE JAK NAM ZAWIAŁO NA CAMPIE W MIŚ --TO BARDZO SZYBKO JA ZCIAGALIŚMY :lol: :lol: :lol:
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 16.02.2007 20:18

to juz koniec patentów?? jak dla mnie super pomysłem jest ten koszyczek stojący bądz wiszący- proszę o podobne pomysły
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 16.02.2007 20:36

cos poszukamy :!: :!:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 17.02.2007 13:49

Kolacja przy świecach na campingu :D :?:
Czy ktoś targa ze sobą świeczniki :?: Wątpię. Wspaniale za to może je zastąpić butelka po rakiji (mają różne kształty, ba nawet kolory) :D. My taką mieliśmy jedną dyżurną, ale nie zrobiłem jej żadnego zdjęcia 8O :( a pięknie wyglądała taka "okapana" stearyną :D. Kilka wypitych butelek rakiji i świetna kolacja bo i świeczniki mogą być różne :D. Co Wy na to :?:

Pozdrav :papa:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.02.2007 14:37

Leszek Skupin napisał(a):Kolacja przy świecach na campingu :D :?:
Czy ktoś targa ze sobą świeczniki :?: Wątpię. Wspaniale za to może je zastąpić butelka po rakiji (mają różne kształty, ba nawet kolory) :D. My taką mieliśmy jedną dyżurną, ale nie zrobiłem jej żadnego zdjęcia 8O :( a pięknie wyglądała taka "okapana" stearyną :D. Kilka wypitych butelek rakiji i świetna kolacja bo i świeczniki mogą być różne :D. Co Wy na to :?:

Pozdrav :papa:



Wszystko fajnie, tylko pierwsze wieczory, lub godziny, zależy ile pijesz, nie masz świecznika. To oczywiście żart. Takie świeczniki robiliśmy wiele lat temu, najczęściej z butelki po "Czerwonej kartce" lub winie marki wino, jeśli załatwiliśmy gdzieś świeczkę. To były czasy....
Ps moja żona wozi ze sobą świecznik
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 17.02.2007 20:57

UWAGA DZIEWCZYNY :!: :!: :!:

A TO NAJLEPSZY KEMPINGOWY PATENT---MĘSKIE ZMYWARKI :!: :!:

UWIELBIAM WAKACJE :lol: :lol:


Obrazek
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 17.02.2007 21:25

magdapaszek napisał(a):UWAGA DZIEWCZYNY :!: :!: :!:

A TO NAJLEPSZY KEMPINGOWY PATENT---MĘSKIE ZMYWARKI :!: :!:

UWIELBIAM WAKACJE :lol: :lol:


Obrazek

pomysł świetny !!!!! KUPUJĘ !!!! Tylko co na to nasi panowie !!!!!!!!????????
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.02.2007 21:31

Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 17.02.2007 21:35

magdapaszek napisał(a):UWAGA DZIEWCZYNY :!: :!: :!:

A TO NAJLEPSZY KEMPINGOWY PATENT---MĘSKIE ZMYWARKI :!: :!:

UWIELBIAM WAKACJE :lol: :lol:


Obrazek


ADMINISTRATOR PROSZONY O NATYCHMIASTOWE USUNIĘCIE POWYŻSZYCH FOTOGRAFII !!!
Są one stronnicze i złośliwe a niezdrową atmosferę podsyca jeszcze komentarz nad zdjęciem!

PozdraV
J. :wink:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 17.02.2007 21:44

Nie zmieniać!! Absolutnie!!!
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 17.02.2007 22:30

e.zetka napisał(a):Nie zmieniać!! Absolutnie!!!


TAK SOBIE MYSLE GDY ZOBACZA TO ZDJĘCIE CI DWAJ PANOWIE TO MISIE DOSTANIE-- :!: :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone