Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 13.02.2007 15:54

POCHWALE SIE WAM JAKI ZAKUP ZROBILIŚMY NA NOWY SEEZON :!:

http://www.schlanser.ch/catalog/index.p ... aed5147962

WCZEŚNIEJ JEZDZILIŚMY Z CZESKIM NAMIOTEM--20 LETNIM
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 13.02.2007 17:26

751 eurasów :?: 8O :? Hm... Teraz musicie jeździć dużo pod namioty :lol:. Gratuluję zakupu świetny namiot.

Pozdrav :papa:
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1644
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 13.02.2007 17:30

Namiot owszem całkiem sympatyczny, cena już mniej mi się podoba
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 13.02.2007 17:53

Nie spojrzałem, że to szwajcarska strona i cena podana jest we frankach szwajcarskich :lol: to już trochę lepiej ;)
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 13.02.2007 23:55

Leszek Skupin napisał(a):751 eurasów :?: 8O :? Hm... Teraz musicie jeździć dużo pod namioty :lol:. Gratuluję zakupu świetny namiot.

Pozdrav :papa:



koszt tego namiotu wyszedł nas tyle co namiot willowy polskiej produkcji --czyli jakieś 1800 zł a ze samochód mamy pokaznych rozmiarów to zależało nam własnie na takim czymś :D :D
spanie kombinujemy w naszym busie---namiot bedzie słuzył jako dodadkowe miejsce do spania --kuchnie i pomoeszczenie tych wszystkich maneli jakie wozimy ze soba --przy 4 osobach --rosnacych dzieciakach ----wakacje pod namiotem w porónaniu z kwatremai czy hotelami to i tak najtansze rozwiazanie :!:
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 13.02.2007 23:58

ale i tak najwiekszym spełnieniem marzeń to jest camper -- :!: :!:
Hadson
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 19.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadson » 14.02.2007 00:15

magdapaszek napisał(a):ale i tak najwiekszym spełnieniem marzeń to jest camper -- :!: :!:


Kamper jest super. Widziałem ogłoszenia, z firmami głównie niemieckimi, holenderskimi, gdzie można wynająć sobie kamperka za około 4500 zł na miesiac. (jeśli dobrze pamiętam i czegoś nie przekręciłem).
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 14.02.2007 00:40

Hadson napisał(a):
magdapaszek napisał(a):ale i tak najwiekszym spełnieniem marzeń to jest camper -- :!: :!:


Kamper jest super. Widziałem ogłoszenia, z firmami głównie niemieckimi, holenderskimi, gdzie można wynająć sobie kamperka za około 4500 zł na miesiac. (jeśli dobrze pamiętam i czegoś nie przekręciłem).


polsce tez mozna wynjaąć--ale ceny :cry: :cry: :cry:

może kiedys za lat kilka --kilkanasie jak bedziemy na emeryturce--to sobie kupimy fajny sprzecoir :wink: :wink: :wink: :wink:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 10:39

Hadson napisał(a):
magdapaszek napisał(a):ale i tak najwiekszym spełnieniem marzeń to jest camper -- :!: :!:


Kamper jest super. Widziałem ogłoszenia, z firmami głównie niemieckimi, holenderskimi, gdzie można wynająć sobie kamperka za około 4500 zł na miesiac. (jeśli dobrze pamiętam i czegoś nie przekręciłem).


wprost rewelacja za sam kamper wychodzi koło 37 ojro za dobę + opłaty na polu campingowym niech będzie 15 to mamy ponad 50 :roll: no i niewątpliwa przyjemność jedyna w swoim rodzaju to tłuczenie się ponad 1000 km szafą na kółkach :roll: dla mnie bomba :!: :wink:

Ps. o paliwie , opłatach i przejazdach na miejscu nie wspominam :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.02.2007 10:52

Rysiu powiem tak ... to trzeba lubić :!: ;) są również niewątpliwie zalety takiego camperowania ;). Stawiasz tę "szafę na kółkach" gdzie Ci się zamarzy nie rezerwując wcześniej miejsca w apartamentach.... jednym słowem wyższość Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia ;). Ty się nie zdecydujesz na coś takiego, bo WOLISZ jechać na kwaterę, inni nie chcą kwater, bo w betonowych klatkach mieszkają przez 350 dni w roku ;) Inni wolą taką "przygodę". To styl i nie ma tu co patrzeć czy ktoś się będzie bujał 1,5 tys km przez pół Europy "taką szafą".

Pozdrav :papa:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.02.2007 10:53

rich72 napisał(a):
Hadson napisał(a):
magdapaszek napisał(a):ale i tak najwiekszym spełnieniem marzeń to jest camper -- :!: :!:


Kamper jest super. Widziałem ogłoszenia, z firmami głównie niemieckimi, holenderskimi, gdzie można wynająć sobie kamperka za około 4500 zł na miesiac. (jeśli dobrze pamiętam i czegoś nie przekręciłem).


wprost rewelacja za sam kamper wychodzi koło 37 ojro za dobę + opłaty na polu campingowym niech będzie 15 to mamy ponad 50 :roll: no i niewątpliwa przyjemność jedyna w swoim rodzaju to tłuczenie się ponad 1000 km szafą na kółkach :roll: dla mnie bomba :!: :wink:

Ps. o paliwie , opłatach i przejazdach na miejscu nie wspominam :D



To wszystko prawda, tylko czy zawsze wszystko musimy przekładać na kasę.
Mój pogląd-- jak kogoś stać na kampera to stać go na dodatkowe opłaty. Dlatego za kilka lat będę podróżował kamperem i nie będę przeliczał dodatkowego paliwa, wyższej opłaty autostradowej.... a jesli będę musiał to liczyć to nie będę miał kampera.
Ponad 1000 km--to też prawda, jedziesz wolno, prawda, ale kamperem raczej nie jedziesz na tydzień czy dwa tyg, jedziesz na min miesiąc lub dłużej, jakie to ma więc znaczenie ile kilometrów przejedziesz jednego dnia. Masz duzo wolnego czasu, podziwiasz piękną okolicę, zatrzymujesz się w urokliwych miejscach i nawet nie wiesz, ze już jesteś na miejscu. Tak właśnie jechałem trochę przystosowanym do turystyki VITO do Cro, jechałem i oglądałem to co mi się podobało, aż powoli dotarłem do celu, a cel okazał się niewypałem, pojechałem więc w inne miejsce.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.02.2007 12:42

Rację macie Panowie - to trza mieć we krwi - ja nie mam więc stąd moje zdanie. Uważam, że podróżując np we wrześniu bezproblemowo można złapać ładną kwaterkę za mniejsze pieniądze i ja przy tym raczej pozostanę. :wink: Chociaż taki Vituś Maćku to nie głupie rozwiązanie by było :wink:
Ostatnio edytowano 14.02.2007 13:11 przez rich72, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.02.2007 12:50

rich72 napisał(a):Rację macie Panowie - to trza mieć we krwi - ja nie mam więc stąd moje zdanie. Uważam, że podróżując np we wrześniu bezproblemowo można złapać ładną kwaterkę za mniejsze pieniądze i ja przy tym raczej pozostanę. :wink:



Póki co i ja tak podróżuję, jadę spokojnie we wrześniu, szukam przyzwoitego w dobrej cenie apartamentu i urlopuję. Ale wychowałem się w namiocie i na sianie (obozy rowerowe) i mam tego trochę "we krwi", dlatego za parę lat jak dobrze pójdzie będę miał kampera. Na namiot jestem już trochę za bardzo wygodny i ....
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 14.02.2007 13:00

Leszek Skupin napisał(a):Plandeka jest OK, ale na podłogę do przedsionka, a do impregnacji to bardziej poleciłbym specjalne impregnaty w spray'u. Są takie za 29 zł w sklepach HI-Mountain ;), ale czy na tropik wystarczy jeden taki spray to nie wiem. Wiem natomiast, że pozwalają oddychać namiotowi i woda w tropik nie wsiąknie, tylko sperli się i spłynie ;)


Chciałem jeszcze coś dopisać w tym temacie ;)
Mianowicie widziałem kiedyś na polskim campingu jak ludzie rozbili namiot specjalnie między drzewami a do drzew przywiązali linkami potężną płachtę brezentu 8O broń boże nie dotykała namiotu, ale była rozwieszona na wysokości ok 2,5 m. Miała może 8x6m i mogli sobie spokojnie siedzieć pod nią nawet wtedy kiedy padał deszcz :D. Pod warunkiem, że nie zacinał ;). Sądzę, że to może być zastępstwo namiotu ogrodowego, który proponował Janusz tylko, że trzeba się wykazać większą inwencją tfoorczą, żeby taką płachtę dobrze przymocować, żeby jej wiatr nie porwał. Zaraz usłyszę - to jest dobre w Polsce gdzie nie ma takich wiatrów jak nad Adriatykiem. W Polsce też potrafi wiać i równie solidnie tylko, że campingi są bardziej zadrzewione :lol:. Jak sądzicie, czy taki patent mógłby zdać egzamin w chorwackich warunkach :?:

Pozdrav :papa:
MateuszS
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 07.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MateuszS » 14.02.2007 14:25



czy moge poprosic o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone