Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Byliśmy w Plitvicach i jesteśmy zawiedzeni.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.11.2008 21:15

Kilka zimowych zdjęć Plitvic widziałem, nawet je na forum wklejałem.
Te w fotorelacji cudne , ale nie mogą być inne , bo Plitvice są cudne o każdej porze roku.
:lol: :lol: :lol:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 18.11.2008 21:24

Piękne zdjęcia!

Moim zdaniem z Plitvicami tak trochę jest - na zdjęciach, absolutnie zachwycające, natomiast na żywo po prostu ładne.
Byłam w Parku na początku września we wczesnych godzinach porannych, pogoda była śliczna. Tłumy zaczęły napływać, gdy my już wychodziliśmy, z parkingiem i opłatą za niego nie było większych problemów - mam hopla na punkcie czytania tablic informacyjnych i zwiedzanie zaczynam od informacji turystycznej :).
Jednakże sam Park "tylko" mi się podobał. Owszem, były miejsca, które mnie zachwyciły, ale spodziewałam się, że takich miejsc będzie więcej, a było ich kilka. Myślałam, że będę ochać i achać na każdym kroku. Na pewno rozczarował mnie Wielki Wodospad - był bardzo niemrawy :)
Niemniej uważam, że było warto, choć na pewno nie wrócę tam podczas najbliższej wizyty w Chorwacji, a może wcale. Niemniej rozumiem, tych zachwyconych. Może za dużo się spodziewałam... Bardziej podobał mi się widok ze sv. Jure :)
W przyszłym roku wybieram się do Krka. :D oczywiście po drodze do lub z Chorwacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.11.2008 21:55

Aguha napisał(a): Na pewno rozczarował mnie Wielki Wodospad - był bardzo niemrawy :)
Niemniej uważam, że było warto, choć na pewno nie wrócę tam podczas najbliższej wizyty w Chorwacji, a może wcale.

No cóż Wielki Wodospad czyli Veliki Slap to nie Niagara :wink: :lol:
We wrześniu był niemrawy , bo w lecie było mało deszczu aby zasilić rzekę, która go tworzy.
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 19.11.2008 00:42

Janusz Bajcer napisał(a):
Aguha napisał(a): Na pewno rozczarował mnie Wielki Wodospad - był bardzo niemrawy :)
Niemniej uważam, że było warto, choć na pewno nie wrócę tam podczas najbliższej wizyty w Chorwacji, a może wcale.

No cóż Wielki Wodospad czyli Veliki Slap to nie Niagara :wink: :lol:
We wrześniu był niemrawy , bo w lecie było mało deszczu aby zasilić rzekę, która go tworzy.


8O zwracam honor Velikiemu Slapowi :D poczekam więc na deszczowe lato i pojadę zobaczyć te hektolitry
Pozdrawiam i dziękuję za filmik
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2008 00:50

Na zdjęcia i więcej filmików o Plitvicach zapraszam TU str.3 i 4
Ostatnio edytowano 19.11.2008 01:00 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 19.11.2008 00:57

Chciałabym być tak fotogeniczna jak Plitvice :D

Muszę przyznać, że jak oglądam własne (a właściwie mężowskie) zdjęcia to też jestem nimi zachwycona. Są miejsca w Plitvicach absolutnie przepiękne i choćby dla tych kilku warto Park zwiedzić. Dlatego do wszystkich niezdecydowanych - warto!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2008 13:51

Warto


Co nie zmienia faktu,że cena wstępu (ok.55pln)jest bandycka ,zwłaszcza w kontekście np wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego (8pln)
stan
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stan » 07.12.2008 22:22

Ale w cenie biletu jest przejazd kolejką i przeprawa przez jezioro,wiec myślę że w sumie cena nie jest taka straszna.
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 25.05.2009 12:41

A co powiecie na PLITVICE zimą? Bajecznie, czyż nie?

Obrazek
Dorot@ i Tomislav
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 21.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorot@ i Tomislav » 25.05.2009 13:03

Ta fotografia jest... niesamowita... 8O
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 25.05.2009 13:04

Żeby była jasność - to nie moja fotka, ale potwierdzam: takie właśnie są Plitvice zimą. Pozdrawiam.
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 25.05.2009 20:55

skee napisał(a):Żeby była jasność - to nie moja fotka, ale potwierdzam: takie właśnie są Plitvice zimą. Pozdrawiam.


Koleżanka lub Kolega w poprzednim komentarzu ma chyba na mysli, że to zdjęcie jest niesamowite, bo go nie widać - po prostu sie nie wyswietla - źle wklejone :? A może mi się zdaje? :) Już widać - jest piękne !
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 25.05.2009 21:16

W życiu piękne są tylko chwile - takie chwile. Nie wiem, czy wiecie, ale w Rudawach Janowickich (Sudety) mamy małą namiastkę Plitvic, tzw. Kolorowe Jeziorka powyrobiskowe. Umiejętnie 'cyknięte', również potrafią zauroczyć.
Ostatnio edytowano 25.05.2009 21:54 przez skee, łącznie edytowano 1 raz
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 25.05.2009 21:52

Obrazek

Plitwice zimą w pochmurny dzień
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 25.05.2009 21:56

Uwierzycie, że jesteśmy w temacie: Byliśmy w Plitvicach i jesteśmy zawiedzeni? 8O
Ostatnio edytowano 25.05.2009 21:58 przez skee, łącznie edytowano 2 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Byliśmy w Plitvicach i jesteśmy zawiedzeni. - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone