Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Byliśmy w Plitvicach i jesteśmy zawiedzeni.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 14.09.2008 21:45

a to ciekawe czemu???? Dlatego, że kupiłam bilety dla wszystkich? czy może dlatego, że uważam płacenie za wstęp konieczne i uzasadnione??? Dośc ciekawe rozumowanie.... kuriozalne wręcz!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.09.2008 21:49

jotem napisał(a):a to ciekawe czemu???? Dlatego, że kupiłam bilety dla wszystkich? czy może dlatego, że uważam płacenie za wstęp konieczne i uzasadnione??? Dośc ciekawe rozumowanie.... kuriozalne wręcz!



Może i sprawa jest kuriozalna, fakt jest faktem, że kolega Wocial napisał bez jakichkolwiek ogródek i poddania postu pod rozwagę na Koleżankę Jotem - WIOCHA
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 14.09.2008 21:51

Pozostaje jednak zachować minimum wiary w ludzi i ich myślenie i jednak założyć, że cytowanie mu nie wyszło....
w innym razie powinnam żądać przeprosin
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.09.2008 21:58

jotem napisał(a):Pozostaje jednak zachować minimum wiary w ludzi i ich myślenie i jednak założyć, że cytowanie mu nie wyszło....
w innym razie powinnam żądać przeprosin



Oczywiście , że winien Cię przeprosić. Jak można tak dyskredytować ludzi na forum. Koleżanko Jotem, masz rację i Cię popieram. Znam kolegę Sławomira od dawna, to taki typ już jest, że żywemu nie przepuści.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 14.09.2008 22:27

darek1 napisał(a):
jotem napisał(a): że żywemu nie przepuści.

a myślisz ,ze martwemu przepuści? :D jak ma naboje w magazynku to jeszcze serię puści ,nie ma On litości,oj nie ma :D
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 14.09.2008 22:32

Powyżej...kolejny przykład mocno chybionego cytowania....

po prostu jak widać niektórych nie należy czytać...;), bo nie potrafią pisać?
Ostatnio edytowano 14.09.2008 23:10 przez jotem, łącznie edytowano 2 razy
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 14.09.2008 22:40

jotem napisał(a):Powyżej...kolejny przykład mocno chybionego cytowania....

po prostu jak widać niekórych nie nalezy czytać...;), bo nie potrafią pisać?

Pisze się niekurych.Niekury to takie stworzenia bez piór.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 14.09.2008 23:11

niektórych:)
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 14.09.2008 23:40

Sławomir Wocial napisał(a):
gaceq napisał(a):
jotem napisał(a):Nam też nikt biletu nie kazał...okazać. Długo myślałam, że idziemy jakoś źle.... a potem miałam stres, że bilet w końcu zgubię....

Jednak uważam, że zakup biletu to konieczność - w końcu utrzymanie parku kosztuje. Można narzekać i dyskutować, że organizacja leży, że coś nie domaga ale miganie się od zakupu.... niestety w polskim stylu:(
(Między innymi dlatego nie wspomniałam o tym fakcie na forum...)


Dla mnie 110 kun to przesada. Wiedząc że nie sprawdzają kupił bym tylko jeden :D

Wiocha! Nie obrażając ludzi mieszkających na wsi, to zupełnie inna sprawa.

Czy ta "Wiocha" była do mnie skierowana ?
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 15.09.2008 12:38

Pewnych gatunków polskiego "miotu" koniecznie należy się wstydzić i omijać będąc w pięknej Chorwacji.
Negatywny wizerunek naszej nacji tworzy się poglądami i zachowaniami wyżej cytowanymi.
Czytający forum mógłby wyciągnąć wniosek, że wszyscy Polacy są to (...) będąc w różnych krajach - twierdzę - tak nie jest. :oops: :oops: :oops:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.09.2008 22:11

gaceq napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a):
gaceq napisał(a):
jotem napisał(a):Nam też nikt biletu nie kazał...okazać. Długo myślałam, że idziemy jakoś źle.... a potem miałam stres, że bilet w końcu zgubię....

Jednak uważam, że zakup biletu to konieczność - w końcu utrzymanie parku kosztuje. Można narzekać i dyskutować, że organizacja leży, że coś nie domaga ale miganie się od zakupu.... niestety w polskim stylu:(
(Między innymi dlatego nie wspomniałam o tym fakcie na forum...)


Dla mnie 110 kun to przesada. Wiedząc że nie sprawdzają kupił bym tylko jeden :D

Wiocha! Nie obrażając ludzi mieszkających na wsi, to zupełnie inna sprawa.

Czy ta "Wiocha" była do mnie skierowana ?




Na Gacqa kolega Wocial też powiedział - WIOCHA. No cóż, czy ktoś tu na forum udzieli nagany koledze Wocialowi. Jeszcze trochę i wszystkich nas powyzywa. Co za świat okrutny ....
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.09.2008 22:35

darek1 napisał(a):
gaceq napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a):
gaceq napisał(a):
jotem napisał(a):Nam też nikt biletu nie kazał...okazać. Długo myślałam, że idziemy jakoś źle.... a potem miałam stres, że bilet w końcu zgubię....

Jednak uważam, że zakup biletu to konieczność - w końcu utrzymanie parku kosztuje. Można narzekać i dyskutować, że organizacja leży, że coś nie domaga ale miganie się od zakupu.... niestety w polskim stylu:(
(Między innymi dlatego nie wspomniałam o tym fakcie na forum...)


Dla mnie 110 kun to przesada. Wiedząc że nie sprawdzają kupił bym tylko jeden :D

Wiocha! Nie obrażając ludzi mieszkających na wsi, to zupełnie inna sprawa.

Czy ta "Wiocha" była do mnie skierowana ?




Na Gacqa kolega Wocial też powiedział - WIOCHA. No cóż, czy ktoś tu na forum udzieli nagany koledze Wocialowi. Jeszcze trochę i wszystkich nas powyzywa. Co za świat okrutny ....

Darek, weź leki i polataj :)
Wiocha była skierowana do tego kto uważa się za cwaniaka. Jotem, czujesz się nim? To chyba proste, że nie. Cytowałem nie twój post. Twój znalazł się tylko wewnątrz cytowanego.
Nie lubię ludzi którzy nam wszystkim srają na opinię...
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 15.09.2008 22:58

Mógłbym się założyć, że połowa osób z forum by pewnie biletu nie kupiła jak by wiedziała, że nie są one sprawdzane ale tu na forum kozaków zgrywają i piszą jacy to oni szlachetni i innych od "wiochy" wyzywają. Buhahah .....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.09.2008 23:46

gaceq napisał(a):Mógłbym się założyć, że połowa osób z forum by pewnie biletu nie kupiła jak by wiedziała, że nie są one sprawdzane ale tu na forum kozaków zgrywają i piszą jacy to oni szlachetni i innych od "wiochy" wyzywają. Buhahah .....


Dlaczego zrównujesz połowę osób z forum do swojego poziomu :?: :twisted:

A bilety na przyszłość radzę kupić , bo mam znajomości w Plitvicach i zgłoszę , aby pewien Pan zapolował na gacka :wink: :lol:

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.09.2008 06:46

gaceq napisał(a):Mógłbym się założyć, że połowa osób z forum by pewnie biletu nie kupiła jak by wiedziała, że nie są one sprawdzane ale tu na forum kozaków zgrywają i piszą jacy to oni szlachetni i innych od "wiochy" wyzywają. Buhahah .....

Gacusiu - o tym, że w Plitvicach biletów nie sprawdzają to ja przed pobytem tam już wiedziałem.
Mało tego są miejsca gdzie bez problemu można wejść na "krzywy ryj" i też wiem gdzie takowe są - a jest ich multum :idea:
Ale wiesz co..........zgodnie z Twoja terminologią jestem "kozak" bo mimo to bilet kupiłem (dla zony i dzieci też)
A o tym, że do Plitvic można wejść bez biletu na krzywego to jakbyś dobrze pomyslał to byś wiedział, choćby studiując mapę, dlaczego tak jest.
Reasumując - tych co na "krzywy ryj" wchodzą - WIOCHA, SŁOMA Z BUTÓW i tzw. POLSKIE DROBNE CWANIACTWO :wink:
PS.
Do muzeum, kina etc. też wchodzisz przez uchylone okno w kiblu jak jest okazja :?: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Byliśmy w Plitvicach i jesteśmy zawiedzeni. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone