Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA Villa Visnja Podrace 18- (sierpien 2010)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bielaseq
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielaseq » 01.12.2011 22:29

Torac dzieki wielkie za fatygę. ;) szczególnie ostatni apartament mnie zainteresował, zaraz nad plażą. nad nim chyba najbardziej się zastanowię. Mogę pomóc w kwaterach na Ugljanie, w miejscowości Preko :) urocza miejscowość, ma swój charakter. Można się wyciszyć, bardzo mało ludzi.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.12.2011 23:24

dokra napisał(a):Mogę Ci przysłać na maila, gg, bo w moim terminie jest jeden wolny, więc rozumiesz... :wink:


to poproszę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 02.12.2011 00:38

bielaseq napisał(a):Torac dzieki wielkie za fatygę. ;) szczególnie ostatni apartament mnie zainteresował, zaraz nad plażą. nad nim chyba najbardziej się zastanowię.


Znowu tak różowa to nie ma. Te prawe ramie Punta RAta jest zdecydowanie bardziej oblegane pod kątem plażowania . Przez drzewa nie ma dobrego widoku na morze. Promenada jest ruchliwa. Ale miejsce ma swoje zalety.
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 11.12.2011 00:49

Andrzejek napisał(a):W cenniku to już pełny sezon i trudno liczyć na cenowe okazje.Jeśli zgodnie z sugestią Toraca chciałabyś zmienić lokalizację to mam namiar na rewelacyjny apartament w Omis.


Ja ciągle się nie zdecydowałam co wybrać, powoli zaczynam oglądać inne miejsca. Czy mógłbyś więc podesłać ten namiar?
Torac, Ciebie też proszę o jakieś namiary na riwierę omiską, o których wspominałeś.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 11.12.2011 01:21

Posłałem co nie co na maila.
przyjemnej lektury :!:
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 11.12.2011 02:03

Torac to prawdziwy ekspert od tego zakątka Chorwacji. Ufać mu można pod każdym względem :D Szczere, konkretne a nade wszystko prawdziwe co pisze. Udanego urlopu
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 11.12.2011 08:56

consett0805 napisał(a):Torac to prawdziwy ekspert od tego zakątka Chorwacji. Ufać mu można pod każdym względem :D Szczere, konkretne a nade wszystko prawdziwe co pisze. Udanego urlopu
'

Ale co do Jakiruśa i Luke to zdaje się na Ciebie :wink: :!:
magdaddd
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaddd » 28.07.2014 22:07

Jeśli można wyciągam wątek. Po raz drugi jedziemy do Chorwacji i na 99% będzie to Brela - kusi ogromnie :) Jedziemy w dwie rodziny w tym trójka dzieci - roczek, dwa latka i czterylatka dlatego trochę obawiam się schodów. Myślimy o dzielnicy Podrace, termin od około 29 sierpnia na 10 dni. Pewnie pojedziemy w ciemno i mam pytanie jakiej ceny za apartament dla 2+2 powinniśmy się spodziewać w tym terminie ? Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź :)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
BRELA Villa Visnja Podrace 18- (sierpien 2010) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone