Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA Villa Visnja Podrace 18- (sierpien 2010)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andrzejek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzejek » 29.11.2011 20:41

Jeżeli jesteś przekonana,że ma być Brela to ok!Rzeczywiście jest pięknie.Moja żona jest zauroczona i chce tam wracać.Ale ceny apartmanów sa absurdalnie wyśrubowane(nie jestem pewny czy tego warte).Jeśli dopuszczasz inny wariant w okolicy to polecam Makarską.Sam byłem zdziwiony,że można znaleźć w miarę "luźną" plażę.Ceny naprawdę luksusowych apartamentów też są normalniejsze.
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 20:48

Po tym co przeczytałam o Breli i co zobaczyłam na zdjęciach, nie odpuszczę :) . Właśnie te ceny mnie lekko przerażają. Chcą np 70 e za ładny app 2+2, ale 100 m od plaży, lub 60/65 e za 2+1 z możliwością przyjechania z dwójką dzieci, ale jedno będzie spało w łóżku z nami. Co o tym sądzisz (znaczy o cenach). Ja mam mętlik, bo chciałabym właściwie wszystko razem: fajną dzielnicę, blisko plaży, niezły apartament i piękny widok, a to się chyba nie da :x
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.11.2011 20:53

Nie ma co się bać jazdy w ciemno do Breli. Gospodarze są w pobliżu - pilnują biznesu. W Breli byłem 2 razy w ciemno i nie było problemu znaleźć dobrą kwaterę. Celowałem zawsze w Podraće.
Jeżeli zapytasz jakiegoś gospodarza a on nie ma lokum dla ciebie - wyciągnie komórę i dzwoni do przyjaciela.
Jeżeli będzie koszmarnie z obłożeniem na Podraću masz jeszcze 5 dzielnic do obejścia. Co oznacza że będziesz szukała nie 1 godzinę tylko 2-3 - ot cały dyskomfort.
Andrzejek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzejek » 29.11.2011 21:12

Widać miałeś szczęście Torac.Oczywiście jest to możliwe.Ale ja po przygodach tego roku nigdy nie pojadę w ciemno.Drugi tydzień chcieliśmy spędzić w Tucepi.Nie miałem rezerwacji.Skończyło sie tak,że straciłem 5 godzin.Dojechaliśmy do końca Makarskiej Riviery-Brist i czarna dupa!Zjeżdżaliśmy do wszystkich miejscowości po drodze.Jeśli było coś wolnego to koszmar.W rozpaczy zawróciliśmy i przez zupełny przypadek trafiliśmy na świetny apartament w Makarskiej.A do tej pory też myślałem,że znalezienie kwatery to żaden problem.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.11.2011 21:16

Jeżeli Dokra nie boi się schodów to mam propozycję....
Andrzejek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzejek » 29.11.2011 21:28

Dokra,a w jakim terminie chcesz jechać bo to kluczowa sprawa.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.11.2011 21:31

Albo zmień lokalizację na rivierę omiską , równie piękną ale tańszą .
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 21:33

Hej, chcę jechać od 30 czerwca na dwa tygodnie. Czy się boję schodów, hmm... mam dwoje dzieci 5 i 9 lat, ale przesadnie się nie boję.
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 21:34

Przczytałam chyba wszystko co Ty napisałeś o Breli i inni i uparłam się...
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.11.2011 21:39

dokra napisał(a):Hej, chcę jechać od 30 czerwca na dwa tygodnie. Czy się boję schodów, hmm... mam dwoje dzieci 5 i 9 lat, ale przesadnie się nie boję.


Może już doczytałaś: TO
Nie maja strony co nieco komplikuje im sprzedaż oferty.
Byłem w 2009 i polecam.
Blisko morza ale wysoko!
Andrzejek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzejek » 29.11.2011 21:41

W cenniku to już pełny sezon i trudno liczyć na cenowe okazje.Jeśli zgodnie z sugestią Toraca chciałabyś zmienić lokalizację to mam namiar na rewelacyjny apartament w Omis.
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 21:48

Torac napisał(a):
dokra napisał(a):Hej, chcę jechać od 30 czerwca na dwa tygodnie. Czy się boję schodów, hmm... mam dwoje dzieci 5 i 9 lat, ale przesadnie się nie boję.


Może już doczytałaś: TO
Nie maja strony co nieco komplikuje im sprzedaż oferty.
Byłem w 2009 i polecam.
Blisko morza ale wysoko!

Tak, czytałam to, ale pominęłam, bo nie mogłąm znaleźć strony (szukałam po adresie mailowym). Jakie były ceny, kiedy byłeś? Masz jakieś zdjęcie ze środka? Jaki standard? To jest jedno pomieszczenie razem z kuchnią, czy osobno? W jakim stanie łazienka? Jaki duży balkon, można na nim jeść posiłki? Czy jest widok na morze? No i co to znaczy wysoko? Daleko od plaży? czy raczej blisko, ale stromo?
Wiem, że dużo pytań, ale wiesz jak jest...
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.11.2011 21:51

dokra napisał(a):Hej, chcę jechać od 30 czerwca na dwa tygodnie. Czy się boję schodów, hmm... mam dwoje dzieci 5 i 9 lat, ale przesadnie się nie boję.


Jakbyś dała radę wyruszyć 29.06 to :
-unikniesz korków na granicy -Slo-Cro
-wyprzedzisz Czechów w podboju Breli
(w tym roku polskie wakacje były szybko i język polski był mocno słyszalny w Breli a w Marusi - dominujący)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.11.2011 22:10

dokra napisał(a):Tak, czytałam to, ale pominęłam, bo nie mogłąm znaleźć strony (szukałam po adresie mailowym). Jakie były ceny, kiedy byłeś? Masz jakieś zdjęcie ze środka? Jaki standard? To jest jedno pomieszczenie razem z kuchnią, czy osobno? W jakim stanie łazienka? Jaki duży balkon, można na nim jeść posiłki? Czy jest widok na morze? No i co to znaczy wysoko? Daleko od plaży? czy raczej blisko, ale stromo?
Wiem, że dużo pytań, ale wiesz jak jest...


Strony raczej nie znajdziesz. Fotek z 2009 niestety nie mam - skasowały się. Standard jest bardzo OK. Czysto i schludnie - marmurki itp
Byłem w 2009 właśnie w ciemno. Za "2" płaciłem poniżej 40E - zapomniałem ile dokładnie. Dla 3 pokojów 2os z łazienką była wspólna kuchnia. Ale większe mają swoją.
Tarasy są duże i bardzo ładne, zacienione. Widok jest super. Wszystkie tarasy są centralnie zwrócone ku morzu.
Z tarasu dorzucisz kamień do morza ale żeby zejść na tą plaże :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
masz 140 schodków a na

tą (PUNTA RATA)jakieś 60 schodków + 100 metrów drogą :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pierwsza jest usytuowana pod apartamentem.
Na tym zdjęciu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
widoczne są bryły 4 domów na 1 planie- to ten w lewym górnym rogu.
Jak chcesz sporo jeździć to dużą niedogodnością jest oddalony garaż gdzie trzyma się auto. gospodarz zawozi do niego w razie potrzeby.
Ostatnio edytowano 30.11.2011 08:04 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 22:18

Super info, dzieki :)
Napisz jeszcze, proszę, ile czasu zajmuje mniej więcej pokonanie tych schodków?
Wysłałam tam maila, zobaczymy jakie zaproponują ceny.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
BRELA Villa Visnja Podrace 18- (sierpien 2010) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone