Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BRELA Villa Visnja Podrace 18- (sierpien 2010)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 30.05.2010 10:36

witaj.widze ze wybieracie sie do w te rejony co ja i to w tym samym czasie.to juz moj drugi wyjazd,jak chcecie pojedzsiemy na dwa auta.tez jestem z torunia.jade z zona i corka.pozdrawiam.jakby co to piszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub gg 17469266
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 30.05.2010 18:51

Bedzie nam milo! My ze wzgledu na nasza 2 letnia corke planujemy jechac noca, (planujemy wyjazd z okolic Ciechocinka około 18). To bedzie nasz pierwszy wyjazd wiec troszeczke sie obawiamy tej podrozy :) Bedziemy w kontakcie!!! pozdrawiamy
seniormartinez
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 09.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) seniormartinez » 30.05.2010 20:18

nie ma czego sie obawiac.ja bede za brela jakies 5 kilometrow,brela za tloczne jak dla mnie.droga super.nie polecam robienie takiego odcinka na raz.ja w zeszlym roku to przejechalem ale chodzilem trzy dni do tylu,tym razem zatrzymuje sie gdzies nad balotonem.daje moj numer gadu w razie pytan piszcie17469266.pozdrawiam
Aes
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aes » 02.08.2010 16:49

Czy mi sie wydaje, czy lazienka jest wspolna na cale pietro?
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 02.08.2010 18:06

Aes napisał(a):Czy mi sie wydaje, czy lazienka jest wspolna na cale pietro?
Tak i wszyscy śpią w jednym wielkim pokoju 8O
Aes
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aes » 02.08.2010 19:47

ok, przyjrzalem sie dokladniej i wszystko jasne :)
Agamel
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agamel » 10.08.2010 10:18

Hej, ja będę z mężem i córką 1rok i 4 mieś, w terminie 15-27 sierpnia w Villi Visnja :) to może się spotkamy :D. Wyjeżdżamy z Warszawy 13 sierpnia wieczorkiem. Pozdrawiam
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 10.08.2010 13:01

ale wam zazdroszczę..... Bu........
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 18:17

Joasiasok, czy w villa Visnja w apartamentach jest kuchnia? Czy jest tylko taka ogólnodostępna?
Pozdrawiam
dokra
Andrzejek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzejek » 29.11.2011 19:14

Witaj,
Tak zwane studio posiadają na balkonie zestaw: kuchenka,zlewozmywak,lodówka i jakaś szafka.Widać to na zdjęciach.
Ale ostrzegam . Wnętrza wyglądają na zdjęciach o wiele lepiej niż w rzeczywistości.Meble są poniszczone i całość robi dość przygnębiające wrażenie.Gdyby nie to lokalizacja jest doskonała.Byłem w tym roku.
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 19:29

Dzięki za szybką reakcję.
Mam jeszcze pytanie, czy sądzisz, że na lipiec lepiej coś zarezerwować wcześniej czy jest szansa, że znajdzie się coś przyzwoitego jadąc w ciemno? Dodam, że chodzi nam o apartament 2+2. Czy dzielnica Soline jest rzeczywiście najmniej ciekawa z całej Breli i taka zatłoczona jak piszą forumowicze? Mam na oku apartament ciut za centrum w stronę Baskiej Vodyna Frankopanskiej i drugi w przeciwnym kierunku na ul Bjokovica i nie wiem co zrobić, bo chyba jednak wolałabym dzielnice nieco oddalone od centrum, które wszyscy chwalą.
Pozdr
Andrzejek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzejek » 29.11.2011 19:45

Nie za bardzo eksplorowałem Soline i poza tym,że tłok rzeczywiście okrutny niewiele mogę powiedzieć.Mogę zdecydowanie polecić Podrace i Stit.Plaże są naprawdę urokliwe i bez tłoku.Co to jazdy w ciemno to zdecydowanie odradzam,szczególnie na Makarskiej Riwierze.To chyba najbardziej oblegana okolica w Chorwacji.Dużo zależy oczywiście od wymagań.Jest sporo "łapaczy" przy drogach,ale ci z reguły oferują koszmarne nory.
A tak z ciekawości jaki jest Twój "staż" w Cro?
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 19:58

No właśnie o tym tłoku sporo czytałam i to mnie odstrasza. Pechowo, że tam oferują najfajniejsze kwatery.
A jeśli chodzi o staż, to dołączyłam dwa dni temu :) .
Andrzejek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzejek » 29.11.2011 20:04

Chodzi mi o pobyty w Chorwacji,a nie na forum...
dokra
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dokra » 29.11.2011 20:21

To się dogadaliśmy :D .
Byłam dwa razy, w Vodicach i Rovinj.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
BRELA Villa Visnja Podrace 18- (sierpien 2010) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone