Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 20.07.2016 09:31

Janusz Bajcer napisał(a):
kafarszczak napisał(a):Witajcie. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron w tym temacie mam juz jakies wytyczne a mianowicie:
Poszukuje apartamentu nie daleko od plaży(300-500m)

W Breli 300-500 m od plaży - to będziecie mieli duuuuuużo schodków.
Każde zejście na plażę z górki, każdy powrót pod górkę.

Hmm a jak będziemy mieć apartament oddalony więcej metrow od plaży to sytuacja ze schodami się zmieni?. Czy tylko dojdzie większy dystans do przejścia na plażę?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 09:52

Jednak słabo przestudiowałeś wątek :wink:
Położenie Breli jest takie, że im dalej od plaży, tym więcej schodków. :idea:

Może obrazek kawałka Breli pomoże :wink:

Obrazek
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 20.07.2016 15:40

Jaka fajna panoramka.:)
Ja będę tam gdzie zaznaczyłem na zielono i schodków mam ponad 200, w zeszłym roku w Šćit miałem tylko 126 na plażę i do ulicy 80.
Do marketu trochę wysiłku ale zabieram hulajnogę :)
Obrazek
Ostatnio edytowano 20.07.2016 19:13 przez lakizak, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 17:42

lakizak napisał(a):w zeszłym roku w Stic miałem tylko 126 na plażę i do ulicy 80.

Małe sprostowanie - nie Stic lecz Šćit

P1120288.JPG
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 20.07.2016 18:31

Janusz Bajcer napisał(a):Jednak słabo przestudiowałeś wątek :wink:
Położenie Breli jest takie, że im dalej od plaży, tym więcej schodków. :idea:

Może obrazek kawałka Breli pomoże :wink:

Obrazek



Fajnie położony ten apartament stomarica , bo blisko wody . Masz może jakieś namiary ( link ) ? . Nie wiem czy się mieści cenowo w moim zasięgu ten apartament, poszukuje czegoś w miare taniego :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 18:53

A widzisz gdzie parking :?: :wink:
Namiar w PW.
Cen nie znam - ale przypuszczam, że w lipcu i sierpniu cena 25 euro od osoby, we wrześniu 20 euro.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 20.07.2016 19:03

Janusz Bajcer napisał(a):A widzisz gdzie parking :?: :wink:
Namiar w PW.
Cen nie znam - ale przypuszczam, że w lipcu i sierpniu cena 25 euro od osoby, we wrześniu 20 euro.


No widzę gdzie ten parking, trochę mi to nie pasuje w sumie, a coś innego może z parkingiem "pod nosem" ? :)
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 20.07.2016 19:12

Janusz Bajcer napisał(a):
lakizak napisał(a):w zeszłym roku w Stic miałem tylko 126 na plażę i do ulicy 80.

Małe sprostowanie - nie Stic lecz Šćit

Oczywiście literówka już poprawiam dzięki :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 19:20

kafarszczak napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):A widzisz gdzie parking :?: :wink:
Namiar w PW.
Cen nie znam - ale przypuszczam, że w lipcu i sierpniu cena 25 euro od osoby, we wrześniu 20 euro.


No widzę gdzie ten parking, trochę mi to nie pasuje w sumie, a coś innego może z parkingiem "pod nosem" ? :)

W Breli blisko plaży apartamentów z parkingiem bardzo mało, jest trochę w centrum, ale nie polecam w sezonie.
Zresztą pewnie już wszystkie co lepsze zajęte.
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 20.07.2016 19:25

Rozumiem że zajęte, ale ja szukam coś na za rok (2017) , a że szukam w innej miejscowości niż byłem za pierwszym razem, to chcę się dowiedziec jak najwcześniej i jak najwięcej :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2016 19:31

kafarszczak napisał(a):Witajcie. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron w tym temacie mam juz jakies wytyczne a mianowicie:
Poszukuje apartamentu nie daleko od plaży(300-500m) z tego co wiem plaże są również żwirkowe z nie dużymi kamieniami i na takiej bym chciał być.
Apartament - macie jakieś godne polecenia za rozsądne pieniądze? Jadę z żoną, córką 7 letnią i jeszcze jedna para jedzie z nami.

Tu nic nie było o roku 2017 :wink:
kafarszczak
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafarszczak » 20.07.2016 19:46

Janusz Bajcer napisał(a):
kafarszczak napisał(a):Witajcie. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron w tym temacie mam juz jakies wytyczne a mianowicie:
Poszukuje apartamentu nie daleko od plaży(300-500m) z tego co wiem plaże są również żwirkowe z nie dużymi kamieniami i na takiej bym chciał być.
Apartament - macie jakieś godne polecenia za rozsądne pieniądze? Jadę z żoną, córką 7 letnią i jeszcze jedna para jedzie z nami.

Tu nic nie było o roku 2017 :wink:


A no faktycznie, to teraz już wiadomo :)
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 20.07.2016 19:50

kafarszczak napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
kafarszczak napisał(a):Witajcie. Po przeczytaniu kilkudziesięciu stron w tym temacie mam juz jakies wytyczne a mianowicie:
Poszukuje apartamentu nie daleko od plaży(300-500m)

W Breli 300-500 m od plaży - to będziecie mieli duuuuuużo schodków.
Każde zejście na plażę z górki, każdy powrót pod górkę.

Hmm a jak będziemy mieć apartament oddalony więcej metrow od plaży to sytuacja ze schodami się zmieni?. Czy tylko dojdzie większy dystans do przejścia na plażę?


Tak jak pisze Janusz... prawie w każdej dzielnicy Breli jest ostro pod górę.
Może w centrum (Soline) parę rzędów budynków jest położonych na trochę łagodniejszym terenie.

A 300m od plaży :?: to już hardkor :wink: .
500m od plaży :?: w Breli :?: 8O bez komentarza... może dla masochistów.
Mój debiut w Chorwacji miał miejsce w Dramalj.
Wyjazd organizowany przez kolegę na szybko, bez analizy.
W ofercie było 300m do plaży.
Może i było 300, ale też chyba ze 150 w górę.
Pokonaliśmy tą drogę tylko raz pieszo :cry: , potem dojazd na plażę już tylko autem :evil:.
Nigdy więcej :!: :!:
Potem była właśnie Brela.
Z uwagi na podobne ukształtowanie terenu w obu miejscowościach, żeby nie popełnić tego błędu, szukałem w pierwszej (góra drugiej) linii brzegowej.
W końcu wylądowaliśmy w Villi Vanja w Podracu, w pierwszej linii...
Wierz mi, pokonywanie 70 schodów do kwatery (ap. 4+3), kilka razy dziennie było do przeżycia, ale na więcej bym się nie pisał (może za wygodny jestem... :| ).

Jeżeli chodzi o kwaterę w miarę blisko plaży, za w miarę normalne pieniądze, to polecam za moimi znajomymi (w tym roku pojechali czwarty raz z kolei) - Villa Raos Jardula 27...
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 25.07.2016 22:30

Czy na plażach w Breli są toalety, tak jak na plażach w Tucepi ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2016 22:33

shrek napisał(a):Czy na plażach w Breli są toalety, tak jak na plażach w Tucepi ?

Chyba nie na każdej - na plaży Šćit nie było - do apartamentu po schodkach biegałem. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 45
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone