Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 05.07.2016 19:48

Dzięki za informacje.

No to się zdecydowałem, biorę na tydzień kwaterę w Stomaricy (drugi tydzień Peljesac lub Hvar).

Mam nadzieję, że nasze założenia pokryją się z rzeczywistością - w dzień spokojne plażowanie na spokojnym zadupiu, wieczorem spacerek do hałaśliwej Breli i dawka "nocnego szaleństwa" :D

A może ktoś kojarzy kwtaterę Apartmani Mark (właścicielk(a) Dr. Jelica Markunović?).

Trochę mnie jedynie zaskoczyło / zmartwiło, że adres do przelania zaliczki jest w Bośni. Nici z taniego przelewu SEPA :/ no i nieco dziwnie to wygląda.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 05.07.2016 19:55

sneer napisał(a):Dzięki za informacje.

No to się zdecydowałem, biorę na tydzień kwaterę w Stomaricy (drugi tydzień Peljesac lub Hvar).

Mam nadzieję, że nasze założenia pokryją się z rzeczywistością - w dzień spokojne plażowanie na spokojnym zadupiu, wieczorem spacerek do hałaśliwej Breli i dawka "nocnego szaleństwa" :D

A może ktoś kojarzy kwtaterę Apartmani Mark (właścicielk(a) Dr. Jelica Markunović?).

Trochę mnie jedynie zaskoczyło / zmartwiło, że adres do przelania zaliczki jest w Bośni. Nici z taniego przelewu SEPA :/ no i nieco dziwnie to wygląda.

No raczej Brela ani halasliwa, ani nie ma nocnego szalenstwa :) , o 22.00 raczej juz wszystko spi - co innego Baska Voda, Makarska - tam do rana imprezy.
Jesli chodzi o przelew z zaliczka , to zalezy ile - jak okolo 50 Euro to mozna ryzykowac , ale wiecej bym nie dal - sprawdz jeszcze dokladnie numery telefonow i ewentualnie zadzwon do wlasciciela - duzo jest oszustw :idea:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 05.07.2016 20:02

No raczej Brela ani halasliwa, ani nie ma nocnego szalenstwa :) , o 22.00 raczej juz wszystko spi - co innego Baska Voda, Makarska - tam do rana imprezy.


Baska Voda to już dla nas za duży hardcore, wystarczy nam "gwarek i hałasik" :D

Jesli chodzi o przelew z zaliczka , to zalezy ile - jak okolo 50 Euro to mozna ryzykowac , ale wiecej bym nie dal - sprawdz jeszcze dokladnie numery telefonow i ewentualnie zadzwon do wlasciciela - duzo jest oszustw :idea:


Tutaj mnie nieco zaniepokoiłeś. Wysyłalem wiele razy zaliczki, ale zawsze to była Chorwacja, lub inne kraje EU. Kwota zaliczki znacznie większa niż 50 euro, bo bierzemy app 7 osobowy. Raczej "na oko" wszystko wygląda w porządku, ale spróbuję to jeszcze zweryfikować. Link do apartamentu jest tutaj: http://www.brela.com/markunovic/
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2016 20:04

Do najbliższej plaży przy mały porcie "na oko" ok. 100 schodków. :wink:
Apartament na stronie internetowej wydaje się OK.

Jedyny mankament to jedna łazienka na sporo osób

Dla mnie nie dziwne, że jakiś Bośniak ma dom w Breli lub w innej miejscowości w Chorwacji.
Albo, że Chorwat ma konto w banku w Bośni. :wink:

Jelica ma od dawna >>> czy-ktos-byl-w-apartamencie-mark-w-breli-stomarica-t22425.html
Załączniki:
brela_stomarica.jpg
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 298
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 05.07.2016 20:07

sneer napisał(a):Trochę mnie jedynie zaskoczyło / zmartwiło, że adres do przelania zaliczki jest w Bośni. Nici z taniego przelewu SEPA :/ no i nieco dziwnie to wygląda.

W tym roku też pierwszy raz przelewałem na bank w Bośni, na forum niby piszą że apartament istnieje to chyba nie będzie noclegu 14 nocek na plaży, hehe
Przelew z ING 4 dyszki niestety, do Chorwacji bodajże za 5-taka.
Karinuska
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karinuska » 06.07.2016 10:39

BRELA JEST PRZEPIĘKNA! I NAPRAWDĘ WARTO!
Byliśmy w drugiej połowie czerwca w tym roku,bylo juz sporo ludzi, ale nie tloczno.
Jest tu ogromna ilość zieleni ,kwiatów, powietrze tu pachnie!duza ilość skałek na brzegu , z ktorych można poskakac do wody!
Jest tu piękna wijąca sie promenada (czesciowo zacieniona),gdzie mozna sobie pospacerowac!
Duza iloc plaz do wyoru:codziennie można isc na inna plaze i miec inne widoki, sa tez plaze bardziej kameralne i takie gdzie jest więcej ludzi jak Punta Rata,przede wszystkim można tu znaleźć duzo cienia!
Byliśmy na wycieczce w Makarskiej-dla mnie za dużo ludzi,tłoczno, to samo Baska Voda (dyskoteki,głośna muzyka wieczorem),a w Breli cisza,spokój.
Jest tu wiele ciekawych knajpek,restauracji do wyboru, wiec nie można się tu nudzić, a wieczorem jak ktoś chce można przespacerować sie do BV, najczesciej przy jakims hotelu gra muzyka.
Byliśmy tez na wycieczce w Podgorze (za malo zieleni,za tloczno wieczorem) i Tucepi (za wąska plaza), dla nas Brela jest dla best, bardziej zróżnicowana,ciekawsza!dosłownie zakochalam sie w Breli!
Polceamy wieczory dalmatynskie:nam najbardziej spodobal sie w konobie Ivandica Dvori (z dala od centrum),trzeba sie dowiedziec na miejscu kto i kiedy wystepuje.Poza tym sa organizowane transporty gratis do innych konob w starym stylu powyzej Breli, np do konob Katara i Galinac.Tez polecam!
amator33
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 06.07.2016 11:03

Proszę o info gdzie zjechać z Jadranki żeby dojść do słynnej skałki? I gdzie najlepiej zostawić auto za fee?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2016 11:13

amator33 napisał(a):Proszę o info gdzie zjechać z Jadranki żeby dojść do słynnej skałki? I gdzie najlepiej zostawić auto za fee?

Tu nie zjedziesz >>> https://www.google.pl/maps/@43.3725786, ... 312!8i6656

Nie wiem skąd przyjedziesz do Breli :?:
https://www.google.pl/maps/@43.3748323,16.9268812,16z
Karinuska
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karinuska » 06.07.2016 12:08

do amatora 33:
najlepiej zjechac do Breli soline, a potem udac sie na pieszo w prawo.z parkingiem bezplatnym ciezko, ja takiego nie widzialam, zaraz po zjedzie na Soline jest Pan , ktory ma pare miejsc parkingowych.
turi
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) turi » 06.07.2016 15:31

Dzien dobry,

We wrzesniu planujemy tez jechac do Breli, Stomarica. Ze wzgledu na to, ze we wrzesniu juz powinno byc duzo wolnych miejsc oraz z tego wzgledu, ze obecnie jestem w 4 miesiacu ciazy i niewiadomo jak dlugo utrzyma sie moje swietne samopoczucie, nie chcemy rezerwowac kwater teraz, tylko na miejscu wybrac odpowiednie apartamenty. jedziemy z dziecmi, i rozwazamy apartament Luka, Stomarica 22. Czy ktos byl? Moze powiedziec czy jest tam przyjemnie? A moze mozecie polecic inne fajne i stosunkowo niedrogie miejscowki na Stomarica?
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 06.07.2016 17:19

turi napisał(a):Dzien dobry,

We wrzesniu planujemy tez jechac do Breli, Stomarica. Ze wzgledu na to, ze we wrzesniu juz powinno byc duzo wolnych miejsc oraz z tego wzgledu, ze obecnie jestem w 4 miesiacu ciazy i niewiadomo jak dlugo utrzyma sie moje swietne samopoczucie, nie chcemy rezerwowac kwater teraz, tylko na miejscu wybrac odpowiednie apartamenty. jedziemy z dziecmi, i rozwazamy apartament Luka, Stomarica 22. Czy ktos byl? Moze powiedziec czy jest tam przyjemnie? A moze mozecie polecic inne fajne i stosunkowo niedrogie miejscowki na Stomarica?




Ja polecam Soline :) byłem rok temu na koniec sierpnia to wolnych kwater pełno, prawie w kazdym domu było wolne miejsce, więc można było przebierać
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 06.07.2016 19:25

turi napisał(a):Dzien dobry,

We wrzesniu planujemy tez jechac do Breli, Stomarica. Ze wzgledu na to, ze we wrzesniu juz powinno byc duzo wolnych miejsc oraz z tego wzgledu, ze obecnie jestem w 4 miesiacu ciazy i niewiadomo jak dlugo utrzyma sie moje swietne samopoczucie, nie chcemy rezerwowac kwater teraz, tylko na miejscu wybrac odpowiednie apartamenty. jedziemy z dziecmi, i rozwazamy apartament Luka, Stomarica 22. Czy ktos byl? Moze powiedziec czy jest tam przyjemnie? A moze mozecie polecic inne fajne i stosunkowo niedrogie miejscowki na Stomarica?

najlepiej szukac gdzies blizej wody w Twoim stanie, bo roznica w wysokosci terenu moze byc ponad 60 metrow. We wrzesniu mozna smialo jechac w ciemno i wybierac w kwaterach. :idea:
sarius1990
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sarius1990 » 07.07.2016 12:23

banankochan napisał(a):Ja polecam Soline :) byłem rok temu na koniec sierpnia to wolnych kwater pełno, prawie w kazdym domu było wolne miejsce, więc można było przebierać


A jakie ceny w tym hotelu były pod koniec sierpnia?
Jadę też we wrześniu i może bym go wybrał, jak ceny są przystępne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2016 12:31

sarius1990 napisał(a):
banankochan napisał(a):Ja polecam Soline :) byłem rok temu na koniec sierpnia to wolnych kwater pełno, prawie w kazdym domu było wolne miejsce, więc można było przebierać


A jakie ceny w tym hotelu były pod koniec sierpnia?
Jadę też we wrześniu i może bym go wybrał, jak ceny są przystępne.

Mowa jest o dzielnicy Breli - Soline i kwaterach w tej dzielnicy.
Hotel Soline to inna bajka :wink:

https://www.google.pl/maps/@43.3699086,16.9336302,16z
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone