Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luck_
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) luck_ » 12.06.2016 11:25

Ja w tym roku i rok temu płaciłem 55 euro za pokój 2+2 na ul. stomarica. Bardzo blisko morza, schodów coś koło 100 ale nie przeszkadzało to nam. Pierwsza plaża przy schodach dość zatłoczona i duże kamienie, ale jak się podeszło w prawo w kierunku Omisia przy dwóch knajpkach już ludzi mniej i plaża znacznie przyjaźniej nastawiona dzieciom, małe kamyczki i szeroka plaża. Generalnie bardzo polecam ten kierunek Breli dla osób ceniących sobie spokój.
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 12.06.2016 11:52

Dwa lata temu płaciliśmy za apartament 2+2 60e w dzielnicy Put luke ale bylo wszystko zmywarka internet itd. na plaże około 100m po schodach oczywiście :wink:
shira22
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 11.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shira22 » 12.06.2016 15:05

Okolice Put Luke i Stomarica na pewno są tańsze, ponieważ znajdują się nieco dalej od centrum. Najdroższe są katery blisko centrum i morza, Brela to królestwo schodów, więc im więcej ich jest do apartamentu tym taniej. W tym roku wysyłałam maile w sprawie kwater w okolicach Breli, Baski Vody i Tucepi. Stanęło na Tucepi, ale w rozsądnej cenie dostałam ofertę za 55 euro w sierpniu 2+1 Apartament Stipe w Breli- minus to 300 m. od plaży, ale coś za coś. Może się przyda namiar, ponieważ ceny w Breli są zawrotne.
rimo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rimo » 14.06.2016 00:34

My mamy rezerwację w centrum Breli ale na przełomie czerwca i lipca. Specjalnie tak wybierałem, ponieważ w tym czasie są niższe ceny a w tym roku szkoła kończy się najszybciej jak to możliwe czyli tydzień przed lipcem. Płacimy 60 EUR za jeden ap 2+2 i 70 EUR za drugi ap 2+2. Ten drugi ma dwie łazienki i szerszy balkon.
annula146
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) annula146 » 14.06.2016 19:03

hej
wybieramy się w lipcu do Breli. Zarezerowałam apartement Apartments RIBIČIĆ Jerko & Danijela Ribičić. czy ktoś nocował? może coś powiedzieć o warunkach? jakiś sklep w pobliżu ? dzieki za pomoc :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11294
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.06.2016 20:38

samego app. nie znam, ale jeśli chodzi o sklepy to przeca to ścisłe centrum, trochę zejścia z górki i jest wybór...
ale do Ivelmy chyba najbliżej
noik22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 12.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 14.06.2016 20:47

Witam,
Kojarzy ktoś apartamenty "Apartments Nona"Sandra & Jure Pavlinović i mógłby o nich napisać jakąś opinię ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.06.2016 20:52

noik22 napisał(a):Witam,
Kojarzy ktoś apartamenty "Apartments Nona"Sandra & Jure Pavlinović i mógłby o nich napisać jakąś opinię ?

Witam.
Apartament w centrum z widokiem na port.
noik22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 12.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 14.06.2016 21:22

Witaj Janusz,
Dzięki za odpowiedz, tyle wynika z zdjęć oraz mapy. Zrobiłem rezerwację oraz wysłałem zaliczkę i ciekawy jestem opinii osób które tam były. Poleca ktoś jakieś restauracje w okolicy ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.06.2016 21:25

Wg mnie wieczorem może być głośno w sezonie. :idea:
Restauracji w okolicy kilka, ale nic nie polecę, bo ja miałem w apartamencie :lol: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2016 23:22

Janusz Bajcer napisał(a):Wg mnie wieczorem może być głośno w sezonie. :idea:
Restauracji w okolicy kilka, ale nic nie polecę, bo ja miałem w apartamencie :lol: :wink:


Na pewno... bo marinie niemal co wieczór coś się odbywa także przy hotelu co wieczór są wieczorki.
Jednak ja bym, się tym nie martwił bo, wszystko to daje niezapomniane wrażenie z pobytu w Breli.

Pozdrawiam
Krzysiek
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 19.06.2016 15:01

Jakaś cisza w temacie.
Mi udało się znaleźć kwaterę, praktycznie w centrum Breli za 70€ za noc dla rodziny 2+2
Ponad tydzień poszukiwań i jakieś 60 wysłanych maili, miejsca w Breli na sierpień jeszcze są wolne, tylko trzeba szukać. Ja szukałem na stronie http://www.brela.com/brela-apartments.htm
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.06.2016 16:23

shrek napisał(a):Jakaś cisza w temacie.
Mi udało się znaleźć kwaterę, praktycznie w centrum Breli za 70€ za noc dla rodziny 2+2
Ponad tydzień poszukiwań i jakieś 60 wysłanych maili, miejsca w Breli na sierpień jeszcze są wolne, tylko trzeba szukać. Ja szukałem na stronie http://www.brela.com/brela-apartments.htm


Zatem wspaniałych wrażeń z Breli... :hut: :papa: :papa:
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 20.06.2016 15:10

Mam jeszcze pytanie odnośnie dojazdu do Breli, czy jedziecie przez tunel i potem przez Baśka Vodę, czy zjeżdżac wcześniej z autrostady
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11294
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.06.2016 18:34

tylko przełęcz Dupci z uwagi na zakupy owoców w Zadvarju...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone