Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 296
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 20.05.2016 20:43

Janusz Bajcer napisał(a):
kanarowski napisał(a):Mam pytanie do doświadczonych Cromaniaków. Jadę drugi raz do Baska Voda na 12 dni. Jadę z osobami, które jeszcze nie były w Cro. Tak wstępnie wybrałem miejsca do zobaczenia, czyli park narodowy KRKA, Trogir, Split, Omiś, Dubrovnik, wodopsady Kravica, Medjugorie, Mostar, rejs na Hvar i Brać. MAcie jeszcze jakieś fajne, ciekawe miejsca warte odwiedzin w okolicy BV?

To co wybrałeś w zupełności wystarczy. :idea:
Ewentualnie na dokładkę wyjazd na najwyższy szczyt Biokovo - Sveti Jure :wink:


No to jest moje marzenie, ale swoim samochodem bałbym się tam wjechać raczej. Jakie są inne alternatywne możliwości wjazdu na szczyt? Oprócz pójścia pieszo. Są jakieś podwózki tam? Jak wygląda cenowo sprawa ze skuterami? Będzie nas 4 osoby
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 20.05.2016 23:47

Jak Ci się uda w 12 dni to szacun, ja połowę tego zrobiłem za pierwszym razem. Reszta za 35 dni :)

P.S.

Brela zawszewarto odwiedzić :papa: :hut: :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2016 23:53

kanarowski napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
kanarowski napisał(a):Mam pytanie do doświadczonych Cromaniaków. Jadę drugi raz do Baska Voda na 12 dni. Jadę z osobami, które jeszcze nie były w Cro. Tak wstępnie wybrałem miejsca do zobaczenia, czyli park narodowy KRKA, Trogir, Split, Omiś, Dubrovnik, wodopsady Kravica, Medjugorie, Mostar, rejs na Hvar i Brać. MAcie jeszcze jakieś fajne, ciekawe miejsca warte odwiedzin w okolicy BV?

To co wybrałeś w zupełności wystarczy. :idea:
Ewentualnie na dokładkę wyjazd na najwyższy szczyt Biokovo - Sveti Jure :wink:


No to jest moje marzenie, ale swoim samochodem bałbym się tam wjechać raczej. Jakie są inne alternatywne możliwości wjazdu na szczyt? Oprócz pójścia pieszo. Są jakieś podwózki tam? Jak wygląda cenowo sprawa ze skuterami? Będzie nas 4 osoby

Sporo opisane jest np tutaj >>> sv-jure-t15951.html lub tutaj >>> http://crolove.pl/samochodem-na-szczyt-sv-jure/
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 20.05.2016 23:56

Janusz Bajcer napisał(a):
kanarowski napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
kanarowski napisał(a):Mam pytanie do doświadczonych Cromaniaków. Jadę drugi raz do Baska Voda na 12 dni. Jadę z osobami, które jeszcze nie były w Cro. Tak wstępnie wybrałem miejsca do zobaczenia, czyli park narodowy KRKA, Trogir, Split, Omiś, Dubrovnik, wodopsady Kravica, Medjugorie, Mostar, rejs na Hvar i Brać. MAcie jeszcze jakieś fajne, ciekawe miejsca warte odwiedzin w okolicy BV?

To co wybrałeś w zupełności wystarczy. :idea:
Ewentualnie na dokładkę wyjazd na najwyższy szczyt Biokovo - Sveti Jure :wink:


No to jest moje marzenie, ale swoim samochodem bałbym się tam wjechać raczej. Jakie są inne alternatywne możliwości wjazdu na szczyt? Oprócz pójścia pieszo. Są jakieś podwózki tam? Jak wygląda cenowo sprawa ze skuterami? Będzie nas 4 osoby

Sporo opisane jest np tutaj >>> sv-jure-t15951.html



Wjazd autem hard core. Wędrówka tylko dla wprawionych łazików i z duzym, zapasem wody :)

Polecam :arrow: :arrow: http://www.jacekantonik.pl/wyprawa-na-s ... wacja-2011
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 21.05.2016 00:50

pablos77 napisał(a):Wjazd autem hard core.

Nie taki diabeł straszny....my też mieliśmy spore obawy, a rzeczywistość okazała się
dużo łagodniejsza :)
W drodze powrotnej mijaliśmy m.in. takie auta....

Obrazek
:)
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 21.05.2016 16:25

Cy wątroba jechać w ciemno do Breli na początku sierpnia 2+2 osoby ?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.05.2016 19:52

shrek napisał(a):Cy wątroba jechać w ciemno do Breli na początku sierpnia 2+2 osoby ?

nawet jeśli wątroba nie doskwiera, to raczej w tym okresie w ciemno może być ciężko znaleźć app.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 23.05.2016 01:05

te kiero napisał(a):
shrek napisał(a):Cy wątroba jechać w ciemno do Breli na początku sierpnia 2+2 osoby ?

nawet jeśli wątroba nie doskwiera, to raczej w tym okresie w ciemno może być ciężko znaleźć app.

:D Miało być czy warto
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.05.2016 04:40

Prędzej znajdziecie osobne dwójki w różnych miejscach miasta. :D
Powodzenia życzę w poszukiwaniach. :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.05.2016 07:32

W cztery osoby do Breli na początku sierpnia w ciemno, a co Ty masochista jesteś?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.05.2016 11:03

4 osoby to fajna grupa pod wynajem, bo pasująca do prawie każdego lokum.
A początek sierpnia? dałem radę parę lat temu bez kłopotu. Należy pamiętać, że dobrych parę % ludzi z przyczyn losowych rezygnuje z wyjazdów i gospodarz też jest w kropce, bo całość kasy rzadko kto płaci.

Jak masz mało marudzącą i cierpliwą rodzinę, którą zostawisz na plaży a sam pójdziesz szukać kwatery to daję Ci gwarancję, że coś znajdziesz.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 24.05.2016 21:42

W tamtym roku byliśmy w połowie sierpnia w Podgorze i szukania apartamentu 4+4 zajęło mi około godziny, ale to nie Brela
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 25.05.2016 14:53

Czy w Breli jest jakaś agencja turystyczna, w której można zapytać o wolne kwstery
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 907
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 25.05.2016 15:37

shrek napisał(a):Czy w Breli jest jakaś agencja turystyczna, w której można zapytać o wolne kwstery

Jest, pomagała nam szukać noclegów :-)
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 31.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 25.05.2016 15:58

Biuro jest na ulicy Frankopanskiej, o tutaj https://www.google.pl/maps/@43.368223,1 ... 56!6m1!1e1

Jeśli szukasz noclegów to spróbuj na tej samej ulicy dom dalej (nr 24 - pokoje dwuosobowe z ładnym widokiem na morze, kuchnia wspólna, fajny taras do posiłków, mimo, że przy samej ulicy) lub pod nr 26 (apartamenty z dużymi tarasami).

O obu miejsc byłem zadowolony w każdym razie :) Cena w sierpniu (druga połowa) 25 euro od osoby (2013 i 2014)

Pod nr 26 trochę mało 'miła' właścicielka :P Na wstępie zastrzegła, żebyśmy nie sprowadzali znajomych do apartamentu :P (może to się zmieniło, bo byłem w 2013 r.) :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone