Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 13.05.2016 16:23

kasia.2377 napisał(a):
jedziecie pierwszy raz? to może: Čevapčiči, Lignje na Žaru, Plate Hrast Plodovi Mora...


jedziemy drugi raz, ale w zeszłym roku to był spontan, nie byliśmy za bardzo przygotowani finansowo więc nie szaleliśmy z odwiedzaniem knajpek. Spróbowałam tylko lignije ale w tym roku zamierzam nadrobić zaległości :)


A gdzie będziecie stacjonować? Jest świetna knajpa Plima, ale znajduje się w stronę Jarduli - 3 dzielnica od końca chyba. Mega dobre żarcie i ceny całkiem przystępne.
Cevapcici na pierwszy ogień polecam :)
DeKa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeKa » 16.05.2016 16:31

Wakacje zbliżają się szybko. Ja w tym roku nie jadę do Breli ale ciekawych zapraszam do przeczytania (od strony 9 jest Brela).

Napiszę, że do Breli jechać WARTO!

cro-po-raz-pierwszy-pisak-a-gdzie-to-t43738-120.html
wersula
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wersula » 18.05.2016 00:47

Dobrej nocy wszystkim:)
Wracamy w tym roku do Breli i szukamy kwatery dla 6 osób( najlepiej z 3 sypialniami). Ma ktoś jakieś sprawdzone namiary? W zeszłym roku było Vranjes na Podracu i nie ukrywam, że chciałabym tam wrócić,ale mie mają tak dużego Ap. Warunki nie muszą być luksusowe, bo w Ap i tak praktycznie nie zamierzamy koczować:) Marzę o kwaterze Podrace,Scit,Jardula:)
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 18.05.2016 08:02

wersula napisał(a):Dobrej nocy wszystkim:)
Wracamy w tym roku do Breli i szukamy kwatery dla 6 osób( najlepiej z 3 sypialniami). Ma ktoś jakieś sprawdzone namiary? W zeszłym roku było Vranjes na Podracu i nie ukrywam, że chciałabym tam wrócić,ale mie mają tak dużego Ap. Warunki nie muszą być luksusowe, bo w Ap i tak praktycznie nie zamierzamy koczować:) Marzę o kwaterze Podrace,Scit,Jardula:)


Może być ciężko coś znaleźć w połowie maja.
wersula
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wersula » 18.05.2016 09:12

:) jedziemy we wrześniu
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.05.2016 09:15

wersula napisał(a)::) jedziemy we wrześniu

Jak nie znajdziecie w necie
to w ciemno znajdziecie.

Lub w PW :wink: - tylko nie wiem czy wolne we wrześniu. :roll:
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 20.05.2016 15:11

Witam
Czy w Breli jest deptak jak w Tucepi i Podgorze ?
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 20.05.2016 16:02

shrek napisał(a):Witam
Czy w Breli jest deptak jak w Tucepi i Podgorze ?

Tak, wzdłuż linii brzegowej, ciągnie się przez całą Brelę.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 20.05.2016 17:07

Brela jest połączona bardzo fajną trasą spacerową z Baską Vodą-choć z niektórych dzielnic to niezły kawałek do przejscia.
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 20.05.2016 17:09

Czy to jest deptak ze sklepikami ?
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 20.05.2016 17:19

shrek napisał(a):Czy to jest deptak ze sklepikami ?


Sklepiki masz tylko w centrum, czyli w dzielnicy Soline. A tak masz knajpki co jakiś czas. Ta promenada (bo raczej nie deptak) jest długa na kilka km.
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 296
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 20.05.2016 19:48

Mam pytanie do doświadczonych Cromaniaków. Jadę drugi raz do Baska Voda na 12 dni. Jadę z osobami, które jeszcze nie były w Cro. Tak wstępnie wybrałem miejsca do zobaczenia, czyli park narodowy KRKA, Trogir, Split, Omiś, Dubrovnik, wodopsady Kravica, Medjugorie, Mostar, rejs na Hvar i Brać. MAcie jeszcze jakieś fajne, ciekawe miejsca warte odwiedzin w okolicy BV?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2016 19:57

kanarowski napisał(a):Mam pytanie do doświadczonych Cromaniaków. Jadę drugi raz do Baska Voda na 12 dni. Jadę z osobami, które jeszcze nie były w Cro. Tak wstępnie wybrałem miejsca do zobaczenia, czyli park narodowy KRKA, Trogir, Split, Omiś, Dubrovnik, wodopsady Kravica, Medjugorie, Mostar, rejs na Hvar i Brać. MAcie jeszcze jakieś fajne, ciekawe miejsca warte odwiedzin w okolicy BV?

To co wybrałeś w zupełności wystarczy. :idea:
Ewentualnie na dokładkę wyjazd na najwyższy szczyt Biokovo - Sveti Jure :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.05.2016 19:58

kanarowski napisał(a):Mam pytanie do doświadczonych Cromaniaków. Jadę drugi raz do Baska Voda na 12 dni. Jadę z osobami, które jeszcze nie były w Cro. Tak wstępnie wybrałem miejsca do zobaczenia, czyli park narodowy KRKA, Trogir, Split, Omiś, Dubrovnik, wodopsady Kravica, Medjugorie, Mostar, rejs na Hvar i Brać. MAcie jeszcze jakieś fajne, ciekawe miejsca warte odwiedzin w okolicy BV?

to jeszcze:
Kraina Imotski - Zeleno, Crveno, Modro... jezera,
Gubavica Slap
Solin
ale teraz będzie Ci ciężko wybrać i odwiedzicie tylko połowę :)
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 296
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 20.05.2016 20:41

te kiero napisał(a):
kanarowski napisał(a):Mam pytanie do doświadczonych Cromaniaków. Jadę drugi raz do Baska Voda na 12 dni. Jadę z osobami, które jeszcze nie były w Cro. Tak wstępnie wybrałem miejsca do zobaczenia, czyli park narodowy KRKA, Trogir, Split, Omiś, Dubrovnik, wodopsady Kravica, Medjugorie, Mostar, rejs na Hvar i Brać. MAcie jeszcze jakieś fajne, ciekawe miejsca warte odwiedzin w okolicy BV?

to jeszcze:
Kraina Imotski - Zeleno, Crveno, Modro... jezera,
Gubavica Slap
Solin
ale teraz będzie Ci ciężko wybrać i odwiedzicie tylko połowę :)


Dzięki bardzo :)
Dużo czytałem i w kilku miejscach byłem, ale na Solin się nie natknąłem. Tu na pewno pojadę. No lista miejsc do odwiedzenia robi się ciekawa i będzie w czym wybierać :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 34
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone