Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 22.03.2016 21:59

Parę zdjęć z Fishpicnik 05.08.2015 http://imgur.com/a/fHp1H/all
Ostatnio edytowano 22.03.2016 22:19 przez pablos77, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2016 22:18

noik22 napisał(a): Ponowiłem pytanie odnośnie fish picnic licząc na to że znajdzie się ktoś kto ma inne doświadczenie od Pana w tej sprawie. Pozdrawiam

W centrum Breli też znajdziesz oferty na fish piknik, są ogłoszenia.
dzixonZWA
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzixonZWA » 23.03.2016 12:23

a jak z imprezami w Breli? Chciałbym jechać z dziewczyną ... Byłem 5 lat temu na campingu w Zivogoscach i zwiedziliśmy kawałęk makarskiej roviery. W tym roku szukam czegoś pomiędzy typowym chilloutem na campingu w Zivogoscach a imprezową Makarską. Myślicie, że Brela będzie ok? Jako baza wypadowa na dalsze zwiedzanie. No i generalnie aby było gdzie się ruszyć
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.03.2016 12:30

dzixonZWA napisał(a):a jak z imprezami w Breli?

W lecie coś zawsze jest, ale kalendarza na 2016 rok jeszcze nie ma.
dzixonZWA
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzixonZWA » 23.03.2016 13:53

Janusz Bajcer napisał(a):
dzixonZWA napisał(a):a jak z imprezami w Breli?

W lecie coś zawsze jest, ale kalendarza na 2016 rok jeszcze nie ma.

dziękuję za odpowiedź. Właśnie tak się zastanawiam nad Brelą albo Tucepi. Póki co czytam ale decyzję trzeba niebawem podjąć :)
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 23.03.2016 18:56

dzixonZWA napisał(a):a jak z imprezami w Breli? Chciałbym jechać z dziewczyną ... Byłem 5 lat temu na campingu w Zivogoscach i zwiedziliśmy kawałęk makarskiej roviery. W tym roku szukam czegoś pomiędzy typowym chilloutem na campingu w Zivogoscach a imprezową Makarską. Myślicie, że Brela będzie ok? Jako baza wypadowa na dalsze zwiedzanie. No i generalnie aby było gdzie się ruszyć


Chyba kiepsko po 22 nic nie zjesz i nie wypijesz. Tak że nie nastawij się na nocne życie. Podobno Makarska jest rozrywkowa :hut:
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 23.03.2016 19:16

Janusz Bajcer napisał(a):
noik22 napisał(a): Ponowiłem pytanie odnośnie fish picnic licząc na to że znajdzie się ktoś kto ma inne doświadczenie od Pana w tej sprawie. Pozdrawiam

W centrum Breli też znajdziesz oferty na fish piknik, są ogłoszenia.


Zgadza się w każdej części plaży sa ogłoszenia, także w centrum

z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 23.03.2016 20:28

dzixonZWA napisał(a): Właśnie tak się zastanawiam nad Brelą albo Tucepi. Póki co czytam ale decyzję trzeba niebawem podjąć :)


Jak szukasz imprez to z tych dwóch miejscowości zdecydowanie Tucepi.
noik22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 12.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 23.03.2016 22:32

Dzięki wszystkim za informację!
dzixonZWA
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzixonZWA » 24.03.2016 09:25

z_byszek napisał(a):
dzixonZWA napisał(a): Właśnie tak się zastanawiam nad Brelą albo Tucepi. Póki co czytam ale decyzję trzeba niebawem podjąć :)


Jak szukasz imprez to z tych dwóch miejscowości zdecydowanie Tucepi.


Nie no nie jestem jakoś tam imprezowo nastawiony. Jakbym był to bym sobie do Mielna pojechał :D rozchodzi się o to, żeby ruszyć się gdzieś wieczorem, jakiś pub,bar
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 24.03.2016 09:37

Z Breli można przejść deptakiem wzdłuż plaży do Baški Vody, gdzie jest kilka pubów z czego dwa z leżaczkami na plaży , gdzie można usiąść z drineczkiem i wpatrywać się w morze.Ja wybieram Brelę z powodu deptaka który prowadzi wzdłuż całej Breli a w drugim kierunku do Baški Vody . :D
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 24.03.2016 10:10

dzixonZWA napisał(a): rozchodzi się o to, żeby ruszyć się gdzieś wieczorem, jakiś pub,bar


I to właśnie miałem na myśli. W Breli w zasadzie o 22 kończy się życie.
W Tucepi lokale otwarte są dłużej i kończą znacznie później o 1- 2 w nocy.
kazow
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazow » 24.03.2016 10:54

uuu Panie Tucepi rozrywkowe? jak swiaten swiatem to przez kilka wizyt tam to jest jedna knajpa na drinki i druga na piwo z cymbergajem, reszta to kawiarnie i restauracje

ja tucepi uwielbiam, ale nazywac to miejsce rozrywkowym to naduzycie jednak, jest to miejscowka dla rodzin z dziecmi, do 22 na molo i restaruacjach a potem do apartmani

jezeli juz w tej okolicy to najabrdziej imprezowa jest BV, jest kilka knajp, zwlaszcza na plazy

o Makarskiej sie nie wypowiadam bo nie bylem tam wiecej niz kilka godzin za kazdym razem
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 24.03.2016 13:37

kazow napisał(a):ja tucepi uwielbiam, ale nazywac to miejsce rozrywkowym to naduzycie jednak, jest to miejscowka dla rodzin z dziecmi, do 22 na molo i restaruacjach a potem do apartmani

W tym wypadku punkt widzenia zależy od punktu uwielbienia i znaczenia
słowa rozrywkowa.
Ale być może moja opinia jest spowodowana tym,że w Breli nie znalazłem knajpy
z cymbergajem ? :D :papa:
rimo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rimo » 24.03.2016 16:51

Witam.
Jak to słusznie określił pablos77 w innym wątku (pozdrawiam oczywiście) ,,wykopałem" dwa apartmany przy ulicy Frankopanskiej 42 :) Czy ktoś z państwa miał okazję tam przebywać? Czy to w miarę dobra lokalizacja jak na pierwszy raz? Jak do tej pory niestety nie wykopałem żadnej informacji o tym numerze. Pozdrawiam :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone