Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 28.03.2015 15:31

Zdecydowanie już jestem mądrzejszy na przyszłość, że Chorwację załatwiamy w styczniu, w lutym niż w marcu, takie pierwsze spostrzeżenia :)
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 28.03.2015 19:44

W lutym Podrače to już więcej jak połowa zarezerwowanych. Wiem bo szukałem styczeń - luty ;)
Z resztą chyba w całej Breli podobnie.
lakizak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lakizak » 28.03.2015 21:19

Pozdrawiam ziomala,Brela czeka :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.03.2015 10:17

lakizak napisał(a):Pozdrawiam ziomala,Brela czeka :D


zazdroszczę Wam, do Chorwacji warto, a co dopiero do Breli, i nic to że byłem już parę razy, powodzenia, mam nadzieję że będą po przyjeździe relacje z pobytu :papa:
WerTom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) WerTom » 29.03.2015 14:04

witam :)

mam pytanie czy wyjazd do Breli z osobą , która ma problemy z chodzeniem - dwie endoprotezy nie jest dobrym rozwiązaniem ? z tego co przeczytałam i widziałam na zdjęciach Brela jest dość stromym miejscem
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.03.2015 14:15

WerTom napisał(a):witam :)

mam pytanie czy wyjazd do Breli z osobą , która ma problemy z chodzeniem - dwie endoprotezy nie jest dobrym rozwiązaniem ? z tego co przeczytałam i widziałam na zdjęciach Brela jest dość stromym miejscem


Zależy, gdzie Ci się uda znaleźć lokum, jeśli w pierwszej linii brzegowej to nie problem - promenada na całej swojej długości to od 0,5 do 3 m npm.
WerTom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) WerTom » 29.03.2015 14:18

pewnie na dzień dzisejszy pierwsza linia brzegowa będzie problemem :( wysłałam trochę maili z zapytaniem o wolne miejsca jak dostanę info ew będę sprawadzać jak wygląda sytacja , a może Baśka Voda byłaby lepszym rozwiązaniem ?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.03.2015 14:38

WerTom napisał(a): a może Baśka Voda byłaby lepszym rozwiązaniem ?


W Baśkiej V będziesz potrzebował zdrowych bioder, żeby sprawnie omijać tabuny wczasowiczów, podobnie jak w Brela Soline.
Mimo wszystko jechałbym w ciemno, bez względu na czas kiedy chcesz spędzić urlop.
Co prawda nie było mnie w Breli 3 lata a Polacy nieco wyparli Czechów i Słoweńców, ale bilans zakwaterowania pozostał ten sam.
Jest masa (5-10%) rezygnacji z rezerwacji i to jest szansa dla Was!
WerTom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) WerTom » 29.03.2015 15:13

Torac bardzo dziękuję :) ale może wogóle źle szukam , nie zależy mi na dużej miejscowości i mega tłumach bardziej na komforcie dla mamy i dzieciaków :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 29.03.2015 18:05

To zobacz jeszcze:
Promajne , Krvavicę, Zaostrog, Podgorę- Caklje, Bratuś, Draśnice na makarskiej riv.
lub
Stanici, Pisak na omiskiej riv

pozdrav
WerTom
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) WerTom » 29.03.2015 19:21

dziękuję :)

to szukam dalej :)
oxan
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) oxan » 17.04.2015 23:10

Witam nie chce zaśmiecać ale wczytałem się w temat Breli i są może osoby które były i w Breli i w Tucepi mogą coś napisać odnośnie samych miejscowości swoich własnych porównań tzn.lokale gastronomiczne, plaże ich wielkość jak to wygląda np. w lipcu lub sierpniu ilość wczasowiczów temat schodów znany mi z forum zdjęcia zdjęciami wszystkie super ale namiastkę klimatu miejscowości pytam bo tucepi odwiedziłem dwa razy było super czas na jakieś zmiany wiadomo jedz i się dowiesz ale coś trzeba wybrać dlatego pytanie by sobie coś ustalić może być na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdr
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.04.2015 07:52

rozumiem, że jeszcze nie masz rezerwacji, a jak widzę planujecie przełom sezonu, w Breli coraz ciężej coś znaleźć ciekawego, a jeżeli już to w dalszych dzielnicach (zdecydowanie wysoko), które nie zapewniają tyle lokali i sklepów, ale jest ich wystarczająco, by przeżyć na urlopie i delektować się kameralnymi plażami wśród skałek z nie wielką ilością plażowiczów...
w Tucepi jak zapewne wiesz dużym atutem dla wielu jest płaskość, jej plaże pod względem długości i szerokości przypominają te z centrum Breli Soline, ale tam w sezonie dużo naroda
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 18.04.2015 09:38

te kiero napisał(a):Breli coraz ciężej coś znaleźć ciekawego, a jeżeli już to w dalszych dzielnicach (zdecydowanie wysoko)

Twoje podpowiedź sugeruje, że jedynie w centrum jest płasko i pierwsza linia brzegowa, co nie jest prawdą.
Właśnie polecam dalsze dzielnice, chyba że jest szansa na Podraće
te kiero napisał(a):przypominają te z centrum Breli Soline, ale tam w sezonie dużo naroda


a tu pełna zgoda.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.04.2015 17:50

Torac napisał(a):Twoje podpowiedź sugeruje, że jedynie w centrum jest płasko i pierwsza linia brzegowa, co nie jest prawdą.
Właśnie polecam dalsze dzielnice, chyba że jest szansa na Podraće

można było tak zinterpretować, chodziło mi o to, że im bliżej lata to wolnej kwatery trudno szukać bliżej pierwszej, czy drugiej linii brzegowej i pozostają te zdecydowanie wyżej położone, bez względu na dzielnicę
(w całej Breli w 97%, większa czy mniejsza wspinaczka)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone