Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.06.2014 19:00

chcąc dojechać pod skałkę należy jadąc Jadranką minąć zjazd na centrum Breli i na wysokości przystanków Brela Krićak skręcić w uliczkę w lewo obok domu - tutaj

potem już na sam dół - tą drogą

na samym dole już przy promenadzie jest rondko do zawracania z zakazem zatrzymywania (był znak), ale czasem ktoś na kilkanaście min stawał i nic się nie działo, ale ogólnie nie polecam, bo nigdy nie wiadomo...
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 14.06.2014 21:19

bardzo dziękuję :)
elka81
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2014
Re: Brela czy warto??? ap. w Promajna (Marmus)

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka81 » 16.06.2014 10:52

Do Marmus
Bardzo proszę o podanie namiarów na ten apartament w Promajnie, w którym się zatrzymaliście, na mojego maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam!
sianes
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sianes » 17.06.2014 17:26

witam! wybieram sie w lipcu do breli i zastanawiam sie nad rezerwacja pokoju w "Adria Brela".
Jesli ktos byl to bylbym wdzieczny gdyby podzielil sie ktos opinia powyzszych kwater
druh boruch
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) druh boruch » 17.06.2014 17:31

sianes napisał(a):witam! wybieram sie w lipcu do breli i zastanawiam sie nad rezerwacja pokoju w "Adria Brela".
Jesli ktos byl to bylbym wdzieczny gdyby podzielil sie ktos opinia powyzszych kwater

A kiedy zamierzacie jechać i w ile osób ?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.06.2014 08:00

sianes napisał(a):witam! wybieram sie w lipcu do breli i zastanawiam sie nad rezerwacja pokoju w "Adria Brela".
Jesli ktos byl to bylbym wdzieczny gdyby podzielil sie ktos opinia powyzszych kwater


kawał drogi do promenady/plaży, a z powrotem to już nie piszę, ale może będziecie mieli inne odczucia
KTomek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KTomek » 24.06.2014 09:26

Ja tak trochę z innej beczki.
Kiedyś przeczytałem na forum o fajnej knajpce w klimatach latynowskich na początki Baski Vody (idąc przy plaży z Breli). Niestety nie mogę doszukać się tego wątku.
Dajcie znać jak coś wiecie na temat tej knajpy.
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 21.07.2014 22:57

Witam.W tym roku zaplanowałam wakacje w Rogoźnicy.od 25-07-do 03-08 Priorytetem była plaza z cieniem i w miarę blisko od niej kwatera,ale znajomi byli w tym roku w Breli i byli zachwyceni[początek czerwca] teraz mam mętlik Na kwaterę mamy przeznaczone po max 15 euro Jest nas 8 osób -6 dorosłych i dwoje dzieciaków 5 i 3 latka Czy pruć do tej Breli i tam lub w okolicach -przed Brelą ,czy za nią szukać pokoi w tych cenach, czy zostać przy tej Rogoźnicy?,w której mam chyba większe szanse na znalezienie czegoś w tej cenie.
Wyjazd za 3 dni ,a ja nie wiem w końcu gdzie jechać [po przeczytaniu tego wątku mam poważne obawy ,ze znajdziemy jakąś kwaterę w miarę blisko morza i w tej cenie no i przede wszystkim z cieniem [jedno z dzieci nie może się opalac]
Co radzicie??
justa5
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa5 » 21.07.2014 23:08

Plaża w Breli jest super. Polecam. Oczywiście kamienista, w jednym miejscu bardziej, w innym mniej, ale czysta, można znaleźć dużo zacienionych miejsc, spacery jak najbardziej, jedzonko i sklepiki na samej plaży. Pięknie i malowniczo.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 22.07.2014 06:57

betiglo napisał(a):Witam.W tym roku zaplanowałam wakacje w Rogoźnicy.od 25-07-do 03-08 Priorytetem była plaza z cieniem i w miarę blisko od niej kwatera,ale znajomi byli w tym roku w Breli i byli zachwyceni[początek czerwca] teraz mam mętlik Na kwaterę mamy przeznaczone po max 15 euro Jest nas 8 osób -6 dorosłych i dwoje dzieciaków 5 i 3 latka Czy pruć do tej Breli i tam lub w okolicach -przed Brelą ,czy za nią szukać pokoi w tych cenach

w Breli nocleg po 15E osoba, to trochę mało, chyba że wyżej w 3 lini i całą 8-osobową ferajną, jak ktoś będzie miał wolne ( :roll: ) to się skusi, bardziej BV lub Makarska...

betiglo napisał(a):czy zostać przy tej Rogoźnicy?,w której mam chyba większe szanse na znalezienie czegoś w tej cenie.

uderzałbym raczej w ten kierunek pierwotnie obrany
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.07.2014 08:18

KTomek napisał(a):Ja tak trochę z innej beczki.
Kiedyś przeczytałem na forum o fajnej knajpce w klimatach latynowskich na początki Baski Vody (idąc przy plaży z Breli). Niestety nie mogę doszukać się tego wątku.
Dajcie znać jak coś wiecie na temat tej knajpy.


Bywałem tam kiedyś. Może knajpa latynoska nie jest ale często wieczorkiem zapodają taką muzę.
To sympatyczny lokal pod chmurką i parasolami, na wejściu do BV od strony Breli
Jarek27
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek27 » 22.07.2014 16:28

A był ktoś z Was w villi VAL MORA?
kozik43
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozik43 » 26.07.2014 00:27

Hej ,

Czytam forum od jakiegoś czasu , w końcu udało nam sie wygospodarować czas i pieniądze na pierwszy wyjazd od Chorwacji , wiem że pytania się powtórzą , ale bardzo prosiłbym o indywidualne podejście do sprawy ,

Wybieramy sie autem w dwie pary , myślimy nad wyjazdem w piątek 15.08 ( możemy przesunąć dzień wcześniej , lub później , )- proszę o rady , czytałem ze wyjazd w piątek to nie najlepszy pomysł czy tak na prawdę jest?


ech.. no i gdzie jechać .. jesteśmy młodzi , więc i miejsce ma być uniwersalne , czyli i coś zwiedzić i polenić się na plaży , no i fajnie byłoby wyjść gdzieś wieczorem , posiedzieć przy piwie / winie. Pierwsza miejscowość jaką bralismy pod uwage to primosten , ale pózniej zacząłem czytac o Breli no i koniec i kompletny mętlik w głowie..
primosten - a moze jakies okoliczne miejscowosci

czy

Brela - a może coś w pobliżu ? np Baska voda ?

Gdzie dwie mlode pary będą się czuły lepiej ?


Warto ?

Jakie moga byc róznice w cenach ?
Jechać w ciemno czy rezerwować ?


Bardzo prosze doświadczone osoby o pomoc,

Pozdrowienia prosto z centralnje Polski :)
Genas2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Genas2 » 02.09.2014 19:32

Witam Wszystkich !
Byłem w Brela od 15-26.08.14 i muszę przyznać, że miasteczko jest przecudowne, położenie rewelacyjne a plaża boska.
Blisko do Baski, Makarskiej, Mostaru i wielu innych miejsc po prostu rewelacyjna baza wypadowa .
Z ogromną nadzieją czekam na przyszły rok, żeby znowu tam pojechać, fakt może nie jest to mieścinka dla osób, które lubią imprezować, ale kilkaset metrów obok Breli jest Baśka a tam na pewno znajdziecie jakieś kluby w których można się zabawić .
Gorąco polecam :papa:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 02.09.2014 22:27

Brela piękna,znam jej część ze spacerów z BV-poważnie rozważam pobyt tam na dłużej w przyszłym sezonie ale słyszałem że daje popalić samochodom ha ha.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone