Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 15.02.2014 18:35

Adziekuję za porade
Tomto
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomto » 16.02.2014 22:55

Witam, planujemy wybrac się do Breli około 8 września w 4 osoby 20-22 lat. Jak kształtują się ceny apartamentów 4.0, 4.1 w tym okresie ? Myśleliśmy o villi Vanja lecz cena 80eu za apartament nas skutecznie odstrasza.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.02.2014 09:02

Tomto napisał(a):Witam, planujemy wybrac się do Breli około 8 września w 4 osoby 20-22 lat. Jak kształtują się ceny apartamentów 4.0, 4.1 w tym okresie ? Myśleliśmy o villi Vanja lecz cena 80eu za apartament nas skutecznie odstrasza.

w takim miejscu przy promenadce to cena normalna, ale na wrzesień jeśli nie tak blisko promenady, tylko ciut wyżej to powinno dać się zbić do 15E/osoba
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 17.02.2014 10:13

Witam to ceny jak poza sezonem w tym apartamencie Vanija sa bardzo wysokie zwazywszy ze to juz nie sezon ja niestety tez szukma ale cos w sierpniu wiec w tej Vanija wszystko zajete a jak na sezon 80eur za 4 os w tym 2 dzieci tez cena wysoka
Tomto
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomto » 17.02.2014 11:09

te kiero napisał(a):
Tomto napisał(a):Witam, planujemy wybrac się do Breli około 8 września w 4 osoby 20-22 lat. Jak kształtują się ceny apartamentów 4.0, 4.1 w tym okresie ? Myśleliśmy o villi Vanja lecz cena 80eu za apartament nas skutecznie odstrasza.

w takim miejscu przy promenadce to cena normalna, ale na wrzesień jeśli nie tak blisko promenady, tylko ciut wyżej to powinno dać się zbić do 15E/osoba


Nie jedziemy w ciemno ponieważ to nasz pierwszy raz w Chorwacji więc wolimy zarezerwować. Czy przy rezerwacji jest szansa znaleźć właśnie za 15eu/os w Breli ?
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 17.02.2014 11:41

jak poza sezonem mysle ze za ta cene znajdziecie cos uwaza ze poza sezonem to kwota jest wystarczajaca
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.02.2014 13:39

Tomto napisał(a):
te kiero napisał(a):
Tomto napisał(a):Witam, planujemy wybrac się do Breli około 8 września w 4 osoby 20-22 lat. Jak kształtują się ceny apartamentów 4.0, 4.1 w tym okresie ? Myśleliśmy o villi Vanja lecz cena 80eu za apartament nas skutecznie odstrasza.

w takim miejscu przy promenadce to cena normalna, ale na wrzesień jeśli nie tak blisko promenady, tylko ciut wyżej to powinno dać się zbić do 15E/osoba

Nie jedziemy w ciemno ponieważ to nasz pierwszy raz w Chorwacji więc wolimy zarezerwować. Czy przy rezerwacji jest szansa znaleźć właśnie za 15eu/os w Breli ?

za 15E/osoba mam w Breli w sezonie (oczywiście stosownie niższy standard i wysokość czyt. odległość od centrum, morza)
więc poza sezonem to te lepsze (nie piszę najlepsze) kwatery powinny zejść do tej kwoty
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 17.02.2014 13:42

Ja na przełomie sierpnia i września płaciłem coś lekko ponad 40E za 2 osoby w odległości około 150m od plaży (po schodach oczywiście). Więc cena 80E w Vaniji tuż przy morzu, na Podracu, nawet w wrześniu jest spoko. Brela do najtańszych podobno nie należy, więc jak zbijecie i znajdziecie za 15E za osobę, to będzie git. Ja bym dał 20 za tę lokalizację, bo i apartman na wypasie.

EDIT: dokładnie 44E, dzielnica Jardula, 4 noce w sierpniu, 5 we wrześniu.
MiMiL
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 31.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MiMiL » 27.02.2014 12:07

W kwestii polecanych tu powszechnie apartamentów Vanja muszę stwierdzić, że choć miejscówka jest rzeczywiście super (jak ktoś mieszka na najniższym poziomie to nawet ma mało schodów do plaży, za to całe mnóstwo do auta i zapakowanych tam rzeczy ;)), to właścicielka jest zaprzeczeniem opinii o życzliwych i sympatycznych Chorwatach. I choć apartament jest fajny, na pewno tam nie wrócę. Dodam, że to nie tylko nasze odczucie - podobne miały inne osoby przebywające tam w tym samym czasie.
noik22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 12.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) noik22 » 27.02.2014 15:31

Witam,
Wybieramy się na majówkę do Breli, wybór padł na apartamenty Sole, cena 75 E za 8 osób jest chyba bardzo atrakcyjna. Był ktoś może w tym apartamencie i może coś na jego temat powiedzieć ? Bądź o samej okolicy Scit 59 ?. Jakie miejsca polecacie do zwiedzania w Dalmacji ?. Orientuje się może ktoś czy w maju jest możliwy wjazd samochodem na górę Sv. Jure ?. Pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.02.2014 18:07

noik22 napisał(a):Witam,
Orientuje się może ktoś czy w maju jest możliwy wjazd samochodem na górę Sv. Jure ?. Pozdrawiam



Cześć.

Zerknij tu :arrow: http://www.biokovo.com/en/23/visiting

Pozdrawiam
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 14.03.2014 22:52

noik22 napisał(a):Witam,
Wybieramy się na majówkę do Breli, wybór padł na apartamenty Sole, cena 75 E za 8 osób jest chyba bardzo atrakcyjna. Był ktoś może w tym apartamencie i może coś na jego temat powiedzieć ? Bądź o samej okolicy Scit 59 ?. Jakie miejsca polecacie do zwiedzania w Dalmacji ?. Orientuje się może ktoś czy w maju jest możliwy wjazd samochodem na górę Sv. Jure ?. Pozdrawiam



Kilka propozycji i tak jak najbardziej w maju można wjechać na sv. Jure.

Propozycja numer 1
Sibenik + KRKA + Trogir (Wjazd od Skradinski buk - ten jest najlepszy)
KRKA
KRKA1
Sibenik

Propozycja numer dwa:
Jakaś wyspa. Wycieczka Makarska, Brac, Split. Wieczorem można pozwiedzać Split, jest przepięknie. Wycieczka na Hvar równie urokliwa:
wyspa

Propozycja numer 3 wypad do najpiękniejszej Jaskinii w Dalmacji (ciekawe miejsce dla dzieciaków)
jaskinia


Propozycja numer 4 : Nie wybaczycie sobie jeżeli nie odwiedzicie Imotski... Można połączyć z Mostarem i Kravicą
Imotski
Imotski1
Imotski2

Warto odwiedzić Mostar w BiH. To jest niesamowity, cichy świadek wojny... Przepięknie odrestaurowana starówka w połączeniu z domami ostrzelanymi, częsciowo zawalonymi, spalonymi... Pozostawia niezapomniane wrażenie... Jeżeli są Państwo wierzący, to można połączyć ten wyjazd z Medżugorje. Jeżeli nie, to tylko do Mostaru. Polecam. Potrzebne są paszporty i zielona Karta.
Mostar
Po drodze do lub z Mostaru warto się zatrzymać przy wodospadach Kravica
kravice

Propozycja numer pięć - Omis i rafting Dla mężczyzn i kobiet - dzieci od 5 roku życia też - nie powinniście zapłacić więcej niż 150 HRK od osoby.
rafting

Propozycja numer 6 flyboarding na Ciovo,
Flyboarding

W razie pytań zapraszam :)
Aga
Marmus
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 30.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmus » 15.03.2014 00:23

Wg. mnie cała ta Brela jest przereklamowana.
Wiocha na maksa a w dodatku tak droga jakby była nie wiem jaką metropolią.
W ubiegłym roku w ostatnim tygodniu sierpnia szukałem kwatery w BV/Breli dla 2+1 - wszędzie słyszałem 65-70E.
Z tym, że tyczyło to nory bez klimy i z łóżkiem dla naszej nastolatki w kuchni lub przedpokoju.
Zaznaczam, że słowo "nora" nie jest tu przez przypadek :)
Po 6h bezowocnych poszukiwań udaliśmy się do pobliskiej Promajny gdzie znalazłem około 90 metrowy apartament w willi z klimą w każdym pokoju, jacuzi w łazience, TV-SAT z polskim menu, zmywarką do naczyń(co najbardziej ucieszyło żonę), mikrofalą, oraz- uwaga! - prywatnym ogrodem z basenem!!, z leżakami, z parasolkami,z murowanym grillem itp.- a wszystko to za 85 Euro i DO WŁASNEGO UŻYTKU!!! (w willi oprócz nas mieszkali gospodarze mający wejście z drugiej strony budynku i zachowujący się tak jakby nie istnieli)
W porównaniu z BV/Brelą było to niczym Pullman wobec Etap Hotelu :)

A do plaży może ze 3 minuty - i nie po schodach.

Po tych doświadczeniach wiem jedno : nigdy więcej Baskiej Vody czy Breli.

Wolę mniejsze miejscowości gdzie właściciele żeby zwabić turystów muszą oferować coś więcej...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 15.03.2014 10:27

85E, czyli ok. 30E za osobę w Promajnie, to dla mnie przesada mimo wygód jakie opisałeś;
podobne mam w Breli, no może oprócz basenu, ale ja i myślę większość przyjeżdża kąpać się w Jadranie;

jak dla mnie Brela (szczególnie od Punta Rata do Jarduli) jest idealna na preferowane przeze mnie warunki wypoczynku, ale oczywiście max za 40E (2os), więcej bym faktycznie nie dał i nie daję;
mam kilka innych miejsc do których chętnie wracam jak do Breli i tam również jest wspaniale pod wieloma względami, ale brakuje np takiej klimatycznej i długiej promenady, ścieżki

myślę, że to kwestia gustu, upodobań, formy wypoczynku... ale nie nazwałbym tego wiochą na maksa
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.03.2014 12:55

tutaj możesz podejrzeć jak tam jest
http://www.livecamcroatia.com/kamere/sp ... m-croatia/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone