Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ronnie
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ronnie » 23.07.2013 22:22

Polecam część początkową część Breli (patrząc od Splitu).
Spokojne miejsce dla rodziny z dziećmi.
Minus to średnio 200 schodów do pokonania do plaży (mimo, że dużą szyszką bez problemy do morza dorzucałem z balkonu).
Im bliżej portu tym większy kocioł i ścisk na plażach.
No chyba, że ktoś lubi kocioł to polecam te okolice.
Brela ma na całej swej długości super deptak do spacerów wzdłuż wybrzeża.
Pokonanie całego odcinka zajmuje ok godziny..
Riddick82
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Riddick82 » 23.07.2013 22:25

W zeszłym roku płaciłem za 2+1 z jednym dużym łóżkiem 35 euro za dobę - dzielnica Soline. Pokój bez rewelacji (brak np. klimy), ale nam wystarczał, z balkonem i widokiem na Jadran:) Do portu w Breli dzieliło mnie jakieś 200 schodków:). W tym roku cena ta sama, pokój ten sam, oby pogoda ta sama co w sierpniu 2012r.
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 23.07.2013 22:56

nie chodziło mi o 20m od morza, tylko 20 min drogi
ronnie
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ronnie » 23.07.2013 23:13

20 min drogi do morza to gdzieś musisz się rozglądać na wschód od drogi krajowej nr 8 i to też łatwo nie będzie..
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.07.2013 05:59

Moja wina-niedopatrzenie lecz nadal pozostaję przy tym że z tą ceną nie ma szans
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 24.07.2013 20:05

to gdzie jest w tanio i okolice BV??
norbert_p
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.08.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_p » 10.12.2013 13:27

Tomasz W napisał(a):Brela jest piękna, zdecydowanie polecam.
Co do wózka dziecięcego to może pojawić się ewentualny problem schodów, bo cała miejscowośc jest podwieszona na dość stromym zboczu.
Ale jest wiele innych argumentów za...


W sierpniu 2014 planujemy po raz drugi wypocząć w Cro. Na razie jesteśmy za Brelą. Martwią nas jednak te schody po tegorocznej eskapadzie w Dubrowniku... Czy one (schody) są wszędzie? Będziemy jechać z 5-latkiem i nie chcemy go zajechać ;) Poza tym nie wyobrażam się wypocząć w wodzie, na plaży itp, a potem drałować pod górę, aby w końcu znowu spoconym zalegnąć na leżaku... Bez sensu.
W której "dzielnicy" Breli nie ma aż tylu schodów do plaży itp...?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.12.2013 15:49

norbert_p napisał(a):
Tomasz W napisał(a):Brela jest piękna, zdecydowanie polecam.
Co do wózka dziecięcego to może pojawić się ewentualny problem schodów, bo cała miejscowośc jest podwieszona na dość stromym zboczu.
Ale jest wiele innych argumentów za...


W sierpniu 2014 planujemy po raz drugi wypocząć w Cro. Na razie jesteśmy za Brelą. Martwią nas jednak te schody po tegorocznej eskapadzie w Dubrowniku... Czy one (schody) są wszędzie? Będziemy jechać z 5-latkiem i nie chcemy go zajechać ;) Poza tym nie wyobrażam się wypocząć w wodzie, na plaży itp, a potem drałować pod górę, aby w końcu znowu spoconym zalegnąć na leżaku... Bez sensu.
W której "dzielnicy" Breli nie ma aż tylu schodów do plaży itp...?

Właśnie z tą Brelą to jest tak że tam same schody ale już np.w BV masz luzik,Makarska również wolna od schodów lecz zatłoczona że hoho
norbert_p
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_p » 10.12.2013 16:03

To trochę lipa... Makarska odpada - nie lubimy z żoną tłoku. No chyba, że zwiedzić w np 1 dzień ;) W Breli kusi - chyba -w miarę spokój oraz zaciszne zatoczki... W tym roku w Orebicu mieliśmy "dla siebie" małą zaciszną zatoczkę - rewelacja. Tego czegoś szukamy właśnie w Breli (lub okolicy).
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 12.02.2014 19:55

MAM PYTANIE DO PLAZY PUNTA RATE JAK CZESC BRELI WYBRAC KWATERE ABY BYLO BLISKO TEJ PLAZY NAJCIEKAWSZEJ W BRELI?
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 12.02.2014 20:01

kto poleci w breli ciekawy apartament dla 4 os blisko tej popularnej plazy?jaki rejon brely wybrac aby byc na tej popularnej tam plazy?
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 12.02.2014 20:04

ronnie napisał(a):Polecam część początkową część Breli (patrząc od Splitu).
Spokojne miejsce dla rodziny z dziećmi.
Minus to średnio 200 schodów do pokonania do plaży (mimo, że dużą szyszką bez problemy do morza dorzucałem z balkonu).
Im bliżej portu tym większy kocioł i ścisk na plażach.
No chyba, że ktoś lubi kocioł to polecam te okolice.
Brela ma na całej swej długości super deptak do spacerów wzdłuż wybrzeża.
Pokonanie całego odcinka zajmuje ok godziny..

polecasz brele jezeli takka jak jej czesc na plazowanie?
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 14.02.2014 20:44

my byliśmy zaraz na początku Breli dzielnica Jakirusa apartament na ul.Put Luke , nam sie tam podobało, nie jest tak tłoczno i głośno jak w centrum, bary i kafejki na plaży, restauracja Burin blisko, także polecam tamte okolice. jedyny minus to schody na plaże. Punta Rata to chyba dzielnica Podrace :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11297
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.02.2014 21:21

andreas66 napisał(a):MAM PYTANIE DO PLAZY PUNTA RATE JAK CZESC BRELI WYBRAC KWATERE ABY BYLO BLISKO TEJ PLAZY NAJCIEKAWSZEJ W BRELI?

andreas66 napisał(a):jaki rejon brely wybrac aby byc na tej popularnej tam plazy?


Punta Rata jest mniej więcej w połowie między Podrace a Soline (centrum), jak widać na mapce
bez tytułu.JPG

źródło

w Breli jest wiele pięknych plaż i plażyczek, plażowaliśmy kilka razy na PR, ale osobiście częściej odwiedzaliśmy inne
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 14.02.2014 21:26

Wszystko zależy od tego czy lubisz opalać się w ścisku, czy raczej wolisz luz. Jak luz to jest masa innych ładnych plaż w małych zatoczkach. Opuść Brelę a zobaczysz :) Ja byłem w Jarduli, ale większość czasu za "miastem" spędzałem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone