Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lena96
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lena96 » 09.08.2012 10:47

aż tak źle ??? to, że schody to już wiem, ale jesteśmy "fit" i myslę, że damy radę. Czy orientujecie się jak wygląda ten domek, czy tylko znacie lokalizację z mapy? pozdrawiam
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3307
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 09.08.2012 11:38

Źle nie tylko.... inaczej :lol: Domek widywałem chodząc do sklepiku po... napoje. Po dotarciu jeden... napój spożywałem na miejscu :wink: Co do domku to nie miałem zastrzeżeń, ale tylko z zewnątrz, od wewnątrz nie wiem. Atutem jest bliskość wyżej wspomnianego... sklepiku :twisted: :wink: Do plaży... z górki, z plaży po schodkach... pod górkę a jak schodki się skończą to uliczką.... pod górkę :twisted:

Urok Breli jednak zrekompensuje wszelakie niedogodności :D
lena96
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lena96 » 09.08.2012 15:34

dzięki bardzo :) pozdrawiam i odliczam dni do urlopu, jeszcze tylko 373 dni :)
dylan80
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dylan80 » 14.08.2012 15:55

czy ktoś mi odpowie, jak się nazywała restauracja w breli przy plaży i porcie, w tym samym budynku co Konzum i inna restauracja i co się z nią stało?
Najlepsze żarcie jakie jadłem w Cro jadłem właśnie w tej restauracji. Wczoraj przyjechałęm wyjechany jak koń po serii filmów z Winetou i głodny jak wilk, i od razu uderzam właśnie w to miejsce a tam.... jakiś kijowy market a po mojej ulubionej restauracji ani śladu. Została tam inna restauracja Nikozja chyba, ale to nie to samo, całkiem inne żarcie i nie skorzystałem . Zły i głodny poszedłem szukać innej i z nadzieją , ze tej nie zlikwidowano, a przeniesiono w inne miejsce zawędrowałem aż do Baśki... ale tej ulubionej nie odnalazłem...
Czy ktoś podrzuci jak sie ona nazywała i co sie z nią stało? I gdzie jeszcze mozna zjeść naprawdę pysznie i dużo a niedrogo? bo tamta w zeszłym roku była chyba jedyna w której sie najadałem i nie wychodziłem z pustym portfelem...
Niektórzy polecają Hrast, może tam zajrzę jak nie bedize za drogo, A Volat? tam ktos jadł? W zeszłym roku mieszkałem zara obok tego ale nie było okazji wstąpić... Proszę o recenzje....
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 30.12.2012 22:47

horas napisał(a):
Krystof napisał(a):Tak, robię wszystko, by tam być (ok. 11.- 25.07.), choć nie mam jeszcze sprecyzowanych planów (w senie 100% pewności i rezerwacja).
Po zeszłorocznej zamienie Kro na Hiszpanię mam apetyt na nowości :wink: Może wystarczy mi przejazd przez BiH z zaliczniem Sarajeva i Mostaru? Jeszcze nie wiem ...

pzdr, K.



Ja będę od 18-07 do 01-08, app zarezerwowany i zaliczka w drodze !!
Planuję wycieczki do Splitu, Dubrownika, Mostaru i Sarajewa :)


...jakies namiary ???
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 09.01.2013 16:50

witam wszystkich serdecznie jako że to mój pierwszy post na tym zacnym forum :)
Czy ma ktoś może namiary na w miarę tanie noclegi w okolicach lub samej Breli? Blisko do wody nie musi byc bo lubimy z żoną chodzić. Albo może poleci ktoś dobrą stronkę na której można poszukać sobie apartamentów :).
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 09.01.2013 17:03

...masakra... ale co mi tam:

www.brela.com
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 09.01.2013 17:13

e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 23.07.2013 20:18

Ja się tam wybieram w połowie sierpnia lecz zastanawiamy się jak tam z cenami? Gdyby okazało się że będzie drogo możecie polecić jakas miejscowość wioskę blisko breli? Zdecydowaliśmy się na to bo jest mała spokojna ale blisko jest baska voda gdzie można dojść pieszo i tam już imprezka i te sprawy :-D uważacie że można coś wyrwać za 40 euro na 4 osoby 10dni? Bo tyle możemy przeznaczyć za nocleg
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 23.07.2013 20:52

Wszystko chyba zależy od wymagań i odległości od plaży. W Baśce jest o tyle dobrze , że jest płasko i nawet jak jest dalej to nie jest źle. W Brela to już wspinaczka.
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 23.07.2013 21:32

Ma być jak najtaniej:D wymagania lozko, lazienka i bez robali:D odleglosc do wody tak max z 20 min z buta:D wiec znajdzie sie cos?:D
MilaM
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MilaM » 23.07.2013 21:39

w Breli jest na pewno drożej jesli chodzi i to co przy plaży- owocw warzywa, nalesniki itp.-byłam w czerwcu/lipcu teraz. Noclegi pewnie też, noo i w Breli jest naprawdę wspinaczka wysokogórska z powrotem z plaży.w baska Voda bardziej płasko.
A trasa z baska do breli urokliwa...
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 23.07.2013 21:50

wiem, wiem slyszalem, że jest drożej, ale czy uda się coś wyrwać za 10 euro? ewentualnie jaką inną miejscowość w okolicy możecie polecić?
MilaM
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MilaM » 23.07.2013 21:55

moim zdaniem Baska Voda jest bardzo ok, tam właśnie bylismy, ale w namiocie, wiec nie wiem jak zkwaterami
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.07.2013 22:05

Nie ma takiej opcji, jeszcze w szczycie sezonu.Żeby złudzeń nie robić-można to między marzenia schować i tyle.20 metrów od morza to tak bardziej koło 25euro jeśli za taką kasę wyrwiesz to będzie ok.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone