Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FMJacket
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) FMJacket » 27.04.2010 14:25

Z tym szukaniem na czerwiec to życzę ci naprawdę dużo powodzenia - ja na razie mam same negatywne odpowiedzi ze wszystkich apartamentów, gdzie ślę zapytanie - trzeba mi mocniej popracować, żeby ten sierpień wypalił
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 27.04.2010 15:13

My będziemy w Breli od 5.06 do 19.06 w pięć osób 53euro,kwatery wynajmowałem w połowie marca,było wtedy w Breli kupę miejsc lecz teraz może być już krucho
rpzem
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rpzem » 28.04.2010 11:38

Witam,

jeżeli ktoś dysponuje ciekawym adresem w Breli lub okolicach, to bardzo proszę o przesłanie namiaru. Interesuje mnie termin od 10 lipca lub po 15 sierpnia. Jedzie nas w sumie 7 osób (dwa samochody), w tym trójka dzieci. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję.
FMJacket
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) FMJacket » 12.05.2010 15:52

Po przeczytaniu tegoż postu
forum/viewtopic.php?t=27006&highlight=
i odsyłaczy jorgusa wybrałem to
http://www.villavisnja.com/
No i pojedziemy, co prawda w nieco krótszych ramkach, bo 9-19.08, ale może to i lepiej. Traffic się ominie, po drodze coś zwiedzi.
Pytających o terminy w sierpniu - cóż, nie wiem na ile to ciekawe miejsca, bo Brela po raz pierwszy, ale mały zestaw podpowiedzi miejsc, gdzie w ostatnich dniach było coś jeszcze w sierpniu, aczkolwiek nie w terminie planowanym przeze mnie:
Na tej stronie
http://www.brela.com/brela_apartments.htm
w następujących miejscach
Apartments Jure Šošić
Apartments Dragutin
Apartments BEKAVAC Villa's VICTORIA & LIBERTAS
Oraz tutaj
http://free-st.htnet.hr/Igor/brela.htm
tutaj
http://www.adriatic-home.com/en/Croatia ... tment/9882
tutaj
http://kroatien-brela.com/
i tu nieco drożej
http://www.villasilva.com/en/
Zresztą w Visnji też jeszcze coś się znajdzie - podobnie jak last minute
http://www.villavisnja.com/article/spec ... en-19.html
zadie
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadie » 14.05.2010 11:51

a może ktoś się orientuje jak wygląda sprawa kwater we wrzesniu ? wybieram się do Breli na początku września i mam zamiar jechac w ciemno czy jest szansa na znalezienie kwatery w tym terminie i w sensownej cenie ok 25E/app 2-os, w zeszłym roku też we wrześniu byłam w Rovinj i Poreć i właśnie za 25E udało mi się znależć app 60m2 :lol:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 14.05.2010 13:59

na moje oko - NIE :!:
zadie
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadie » 16.05.2010 20:22

Torac co znaczy na Twoje oko -NIE :!: że nie znajdę za 25E czy że w ogóle nie znajdę i lepiej wcześniej rezerwować 8O
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 16.05.2010 21:34

Nie znajdziesz za 25E we wrześniu dobrej lokalizacji. Na upartego coś się znajdzie (gorzej usytuowane). Dopłaciłbym 5-10 E więcej i miałbym coś ekstra. Czasami żałuje że nie mogę być w Breli we wrześniu.
Brela jest DROGA, ale uważam że warta tych pieniedzy.
zadie
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadie » 17.05.2010 16:04

dzięki za info :) bedę przygotowana w razie czego na większy wydatek :?
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 13.06.2010 16:06

pasażer napisał(a):Wrzesień w Breli.
Czy we wrześniu liczba wypoczywających w Breli spada?
Czy już w tym miesiącu spokojnie można jechać w ciemno?
W dzielnicy Šćit bliżej Jadranki jest dyskoteka. Czy w nocy jest cisza i nie dobiegają odgłosy do kwater położonych bliżej plaży? Jak duża to odległość?

Pozdrav :wink:

I jeszcze to
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 13.06.2010 16:07

pasażer napisał(a):
Torac napisał(a):Z tą dyskoteką mnie zaskoczyłeś 8O
Dobrze wiedzieć

Nie wiem, bo po błyskotekach nie jeżdżę, ale widzę disco club na mapce miasta, a by ocenić miejscowość, to przynajmniej jedną noc trzeba w niej spędzić i zobaczyć na co stać miejscowych, bo w dzień młodszego pokolenia autochtonów zbyt wielu nie ma :?

Gdy na pierwszym pobycie w Cro wybraliśmy ciut większą mieścinkę, w dzień tylko kilka panienek topless na plaży :D , za to wieczorem na promenadzie przed hotelem popisowe jazdy skuterami, na głównej drodze motocykliści bez oświetlenia a kilkanaście metrów dalej było boisko i do późnych godzin nocnych miejscowi grali w piłkę. Boisko otoczone siatką, a panowie raczej delikatnie piłki nie kopali. Mecze mi nie przeszkadzały, jednak inni Polacy co mieszkali w hotelu przy promenadzie (z którymi na spacerze rozmawiałem) mówili, że do Chorwacji chyba więcej nie przyjadą, a już na pewno nie do hotelu i w pobliże nocnych barów.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 13.06.2010 16:11

consett0805 napisał(a):
pasażer napisał(a):
Torac napisał(a):Z tą dyskoteką mnie zaskoczyłeś 8O
Dobrze wiedzieć

Nie wiem, bo po błyskotekach nie jeżdżę, ale widzę disco club na mapce miasta, a by ocenić miejscowość, to przynajmniej jedną noc trzeba w niej spędzić i zobaczyć na co stać miejscowych, bo w dzień młodszego pokolenia autochtonów zbyt wielu nie ma :?

Gdy na pierwszym pobycie w Cro wybraliśmy ciut większą mieścinkę, w dzień tylko kilka panienek topless na plaży :D , za to wieczorem na promenadzie przed hotelem popisowe jazdy skuterami, na głównej drodze motocykliści bez oświetlenia a kilkanaście metrów dalej było boisko i do późnych godzin nocnych miejscowi grali w piłkę. Boisko otoczone siatką, a panowie raczej delikatnie piłki nie kopali. Mecze mi nie przeszkadzały, jednak inni Polacy co mieszkali w hotelu przy promenadzie (z którymi na spacerze rozmawiałem) mówili, że do Chorwacji chyba więcej nie przyjadą, a już na pewno nie do hotelu i w pobliże nocnych barów.

No i właśnie w tym temacie. Czu ktoś może mi napisać jak się sprawa ma? Nie że balety non stop będziemy tam rodzinką, ale mam kogoś kto uparcie Chce wyprawić swoje urodziny w dyskotece i takowej poszukuję na te jedne balety w urlopie. Do Makarskiej za daleko dzieci itd dlatego bardzo mnie interesuje czy w Breli są jakieś dyskoteki bądź kluby w których można się pobawić coś w stylu Polskich dyskotek? Proszę o odpowiedzi bo mój wątek który założyłem dość blado wypadł. Może tu temat poświęcony Breli bedzie więcej podpowiedzi gdzie się zabawić?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.06.2010 16:23

Jeżeli nie ma dyskoteki w Breli to balety będą słabe i wątek będzie lichy.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 13.06.2010 16:33

Torac wspominałeś ze w Basce się bawiłeś ale od towarzystwa zależy. Dlaczego wiercę ten temat bo w załączniku od kolegi po wyżej jest mapka i jak byk jest tam Disco Club i właśnie odnośnie tego mam te zapytanie. Więc jest taki klub czy niema? Czy to stara nie aktualna mapka?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.06.2010 16:53

W miejscu na mapce gdzie jest zaznaczony disco-club dyskoteki na pewno nie ma, za to jest konoba z dobrymi produktami z grilla.
Są 2-3 beach bary gdzie zasadniczo leje się piwko , przygrywa muzyczka a czasami młodzież wyskakuje na tańce. Ale reguł nie ma.
W centrum na piętrze dochodziły mnie jakieś dyskotekowe głosy ale mam wrażenie że ktoś zorganizował kinder-disco dla maluchów.

Tak się złożyło że żona również miała urodziny podczas pobytu w Breli i szczęśliwie trafiliśmy na imprezę na wlocie do Baśkiej.
czy tańce będą czy nie i tak uważam że miejsce to (wspomniany beach bar)
ma nieprawdopodobny klimat - duuuuużo muzyki rodem z "buena vista social club "
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone