Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy warto???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sebakop
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebakop » 05.04.2009 09:48

Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, czy zna ktoś tę kwaterę?
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... y-vranjes/
Pozdrawiam.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 05.04.2009 10:08

Na 90% to jest kwaterka w której jest sklep. Codziennie chodziłem po kruh i ronhile lights. Dużo schodków do najbliższej plaży lub 10 min. drogą ,spokojnym spacerkiem do Punta Rata . Widok z tarasu będzie zacny.
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 05.04.2009 13:54

a czy ktoś z szanownych Cromaniaków zna Jardulę ??
może jakieś info na temat pobliskich sklepików, plaży itp. ??
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 17.04.2009 13:11

Krystof napisał(a):Horas:
- w Breli (wiem, mimo, że nie byłem :wink: ) plaża jest drobnokamykowa - to samo z dnem - jeżowiec za takim czymś nie przepada.
Jeżowce mają el dorado na skałach, w których są liczne szczeliny (czyli bardziej północ Chorwacji) - mogą tam sobie siedzieć w jamkach albo przyklejone do kamienia.
Jeżowiec na żwirku to przypadek (może uciekł z zoo?).
Za to pełno ich będzie w pobliżu kamieni, skał itp - jak dziecko ich będzie unikać, to prawdopodobieństwo, że w coś wdepnie jest małe (chociaż ja akurat wdepnąłem w jedynego jeżowca na plaży - córka chciała mi go pokazać i podczas poszukiwań odczułem go pod bosą stopą 8) ).

Od czasu pierwszego wdepnięcia zawsze mam w apteczce kilka igieł (do strzykawek) - tym wyciąga się kolce najlepiej.

A tak w ogóle, to jeżowce są bardzo fajne - u nas ich nie ma, więc są egzotyczne - fajnie je dziecku pokazać i opowiedzieć - że szkielet okrągły, że gęba pod spodem, że chwytne kolce, ŻE SUSZYĆ NIE WOLNO, bo kona w męczarniach a i tak prześmierdnie, że łatwo samca od samicy odróżnić, że jadalne są, że siętakie białawe też zdarzają itp - jestem fanem jeżowców :wink:


@Krystof
odezwij się do mnie lub daj namiary na siebie :)
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 17.04.2009 14:00

alo, zainteresowały cię jeżynki :wink:
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 17.04.2009 14:07

Krystof napisał(a):alo, zainteresowały cię jeżynki :wink:



hehehe, można tak powiedzieć ;)
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 17.04.2009 14:14

... bo jesli chodzi o inne atrakcje, to wymiękam - w tym roku wziąłem ambitny kurs na Grecję, K.
horas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) horas » 17.04.2009 14:40

Krystof napisał(a):... bo jesli chodzi o inne atrakcje, to wymiękam - w tym roku wziąłem ambitny kurs na Grecję, K.



uuuu, to Brelę sobie odpuściłeś ??
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 17.04.2009 14:44

tak tak - już dawno .. łza się w oku kręci, ale trzeba za nowym podążać ;@)
adem
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.06.2008
wakacje w breli

Nieprzeczytany postnapisał(a) adem » 20.04.2009 23:44

witam wszystkich w zeszlym roku bylem z dziecmi na wyspie pag dokladnie w miasteczku pag bylo pieknie i spokojnie czy miasteczko brela nie wiem czy dobrze odmieniam jest tez takie urocze jesli tak a z tego co przeczytalem raczej ok to gdzie szukac kwater dzieki z góry mój meil to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :roll:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008
Re: wakacje w breli

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.04.2009 00:04

adem napisał(a):gdzie szukac kwater

Np.: TU lub TU
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.04.2009 07:27

Do wyboru do koloru:
klik1
klik2
klik3
klik4
klik5
Tomasz Antkowiak
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz Antkowiak » 21.04.2009 13:08

amj2 napisał(a):Witam Brelowiczów :D

Ja wybieram się do Breli w terminie 13-23 lipca, jadę z Bydgoszczy...
Dzielnica Podrace,drugi raz w Breli.
Dzieci 15 i 5 lat- chłopcy.
Z chęcią wypiję dobre winko na tarasie z rodakami ... :D
Moj mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, jeżeli ktos chętny jak najbardziej szukam kontaktu...
Pozdrawiam.



My razem z synem (2 letni Piotrus) mamy zabukowane miejsce tam od 12 do 22 lipca. Planujemy wyjechac bardzo bardzo wczesnym rankiem z piatku na sobote z...Bydgoszczy:)

Moze udalo by sie pojechac chociaz w 1 strone razem?

Czarna Alfa 156 Sportwagon

Pozdrawiam! Moje GG: 7772401
adem
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adem » 25.04.2009 14:07

witam
tez jedziemy w lipcu tylko szukam apartamentu 2 plus 2 jezeli znajde cos wtym terminie to moze sie zorganizujemy razem w zeszlym roku na pagu w tym do brelli.
pozdrawiam i dziekuje za namiary.
adem
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adem » 25.04.2009 14:48

mam nadzieje ze tez jest kameralnie jak na pagu mala starówka wieczorne koncerty fisch piknik i wiele innych atarkcji :?: :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy warto??? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone