Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy Tucepi?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 20.06.2007 08:55

Diego M napisał(a):
maadoox napisał(a):
Diego M napisał(a):
ines napisał(a):Witaj,
2lata temu we wrzesniu zdecydowalam sie jechac na riwiere makarska padlo na Brele..miejscowosc piekna ale na miejscu nie do konca sie tym miasteczkiem zachwycilam..byl wrzesien a ludzi sporo...mnie odrzucilo to wedrowanie schodkami na plaze w gore i w dol..sporo turystow i miasteczko wcale nie male..
zdecydowlaismy sie pojechac za makarska i zdecydowalismy sie z jadranki wjechac w dol do miejscowosc Tucepi..jak tam wjechalismy od razu wiedzialam ze tu zostajemy...
miasteczko mniejsze od Breli..dla mnie idealne..z kazdego miejsca jest blisko do plazy(czego nie ma w Breli)hotele znajduja sie w czesci polnocnej,ale dla mnie to miejscowosc praktycznie apartamentowa (hotele sa malo widoczne i jest ich bardzo malo;)
fajna plaza a promenadka jest nieduza i ciagnie sie kawalek przy plazy.. ja zupelnie nie odczulam jakiegos problemu z nia zwiazanego..w dzien cicha i spokojna,jest oddzielona murem i sosnami..wiec nie wiem skad ten stres ze plaza jest przy promenadzie bo na zdjeciu wyglada to inaczej niz w rzeczywistosci;]
Tucepi miasteczko turystyczne ale ma swoj klimat - nieduze ale nie dziura:) takie idealne na wypoczynek..
promenada ozywala wieczorami..jak chcialam poczuc tlumy to wybieralismy sie wlasnie do Breli, Baski Vody czy Makarskiej:)
W Tucepi mieszkalismy doslownie przejsc przez ulice do plazy..9E z apartament..zreszta w Tucepi z kazdego miejsca do plazy bylo blisko:)
fajna rzecz- jest to jedno z nielicznych miasteczek do ktorego nie trzeba bylo sie wspinac na plaze...tylko normalne podejscie;)
to moje miejsce w cro...:)
na tym forum dobrze wiedza ze ja Tucepi moge zachwlac i zachwalac:)
Polecam zdecydownaie TUCEPI-niby na riwierze makarskiej wszystkie te miasteczka podobne ale dla mnie Tucepi mialo to czego inne nie maja;)
Najlepiej jednak samemu, zobaczyc na miejscu i wybrac .
w czerwcu wybor kwater duzy i jest w czym wybierac...wiec mozesz zdecydowac na miejscu co ci bardziej pasuje..
kazdy ma inny gust i jak to zobaczysz to zdecydujesz;)
ja w tym roku na pewno zajrze do Tucepi chociazby na pare dni :)
http://www.wakacje.ao.pl/
tu fotki wlasnie z tucepi:]


Witaj Ines

Tucepi to także moje miejsce w Cro,wpełni zgadzam się z Tobą,co 2-3 lata muszę tam być m.in. obowiązkowo pospacerować w sąsiedztwie opuszczonego hotelu Jadran i pomyśleć o jego dawnej świetności.
i dlatego już 4raz tam jadę/już za niespełna 4 tyg./ :D


pzdr :pa :hut: pa: :papa:

Więc może się spotkamy w okolicach hotelu:)))))). Od 24 czerwca będę od czasu do czasu w Tucepi :P .


Witaj Maadox

Ja będę z rodzinką w Tucepach od 27.06 do 04.07.07. chętnie się z Tobą spotkam zwłaszcza w tak uroczym miejscu - wybierz np.dzień i godzinę jakie Ci odpowiadają a ja dostosuję się do Ciebie bo będę tam na miejscu a gdzie hm może być np.mała przystań przed hotelem Jadran co ty na to?


pzdr :papa: :hut:

Oczywiście ze możemy:)))) się spotkać, jak najbardziej. Napisz jeśli możesz na GG 6477576, poślę Ci numer tel.
pjasm
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pjasm » 25.06.2007 22:26

Witam! W tym roku we wrześniu jadę do Breli i mam w związku z tym parę pytań:
1. Gdzie dokładnie można w Breli polatać na spadochronie za motorówką lub skosztować innych sportów wodnych - jaki koszt latania?
2. Gdzie w Breli jest ulica Frankopanska?
link do mapy poniżej
http://www.brela.info/Slike/mapa_brela.jpg
3. Gdzie w miarę blisko centrum miasta są ładne i nie za bardzo wąskie plaże, z łagodnym zejściem?
Byłem: Primosten, Orebic, Hvar - w tych sprawach mogę coś podpowiedzieć i pomóc.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 28.06.2007 20:38

maadoox napisał(a):
Diego M napisał(a):
maadoox napisał(a):
Diego M napisał(a):
ines napisał(a):Witaj,
2lata temu we wrzesniu zdecydowalam sie jechac na riwiere makarska padlo na Brele..miejscowosc piekna ale na miejscu nie do konca sie tym miasteczkiem zachwycilam..byl wrzesien a ludzi sporo...mnie odrzucilo to wedrowanie schodkami na plaze w gore i w dol..sporo turystow i miasteczko wcale nie male..
zdecydowlaismy sie pojechac za makarska i zdecydowalismy sie z jadranki wjechac w dol do miejscowosc Tucepi..jak tam wjechalismy od razu wiedzialam ze tu zostajemy...
miasteczko mniejsze od Breli..dla mnie idealne..z kazdego miejsca jest blisko do plazy(czego nie ma w Breli)hotele znajduja sie w czesci polnocnej,ale dla mnie to miejscowosc praktycznie apartamentowa (hotele sa malo widoczne i jest ich bardzo malo;)
fajna plaza a promenadka jest nieduza i ciagnie sie kawalek przy plazy.. ja zupelnie nie odczulam jakiegos problemu z nia zwiazanego..w dzien cicha i spokojna,jest oddzielona murem i sosnami..wiec nie wiem skad ten stres ze plaza jest przy promenadzie bo na zdjeciu wyglada to inaczej niz w rzeczywistosci;]
Tucepi miasteczko turystyczne ale ma swoj klimat - nieduze ale nie dziura:) takie idealne na wypoczynek..
promenada ozywala wieczorami..jak chcialam poczuc tlumy to wybieralismy sie wlasnie do Breli, Baski Vody czy Makarskiej:)
W Tucepi mieszkalismy doslownie przejsc przez ulice do plazy..9E z apartament..zreszta w Tucepi z kazdego miejsca do plazy bylo blisko:)
fajna rzecz- jest to jedno z nielicznych miasteczek do ktorego nie trzeba bylo sie wspinac na plaze...tylko normalne podejscie;)
to moje miejsce w cro...:)
na tym forum dobrze wiedza ze ja Tucepi moge zachwlac i zachwalac:)
Polecam zdecydownaie TUCEPI-niby na riwierze makarskiej wszystkie te miasteczka podobne ale dla mnie Tucepi mialo to czego inne nie maja;)
Najlepiej jednak samemu, zobaczyc na miejscu i wybrac .
w czerwcu wybor kwater duzy i jest w czym wybierac...wiec mozesz zdecydowac na miejscu co ci bardziej pasuje..
kazdy ma inny gust i jak to zobaczysz to zdecydujesz;)
ja w tym roku na pewno zajrze do Tucepi chociazby na pare dni :)
http://www.wakacje.ao.pl/
tu fotki wlasnie z tucepi:]


Witaj Ines

Tucepi to także moje miejsce w Cro,wpełni zgadzam się z Tobą,co 2-3 lata muszę tam być m.in. obowiązkowo pospacerować w sąsiedztwie opuszczonego hotelu Jadran i pomyśleć o jego dawnej świetności.
i dlatego już 4raz tam jadę/już za niespełna 4 tyg./ :D


pzdr :pa :hut: pa: :papa:

Więc może się spotkamy w okolicach hotelu:)))))). Od 24 czerwca będę od czasu do czasu w Tucepi :P .


Witaj Maadox

Ja będę z rodzinką w Tucepach od 27.06 do 04.07.07. chętnie się z Tobą spotkam zwłaszcza w tak uroczym miejscu - wybierz np.dzień i godzinę jakie Ci odpowiadają a ja dostosuję się do Ciebie bo będę tam na miejscu a gdzie hm może być np.mała przystań przed hotelem Jadran co ty na to?


pzdr :papa: :hut:

Oczywiście ze możemy:)))) się spotkać, jak najbardziej. Napisz jeśli możesz na GG 6477576, poślę Ci numer tel.

No i bylem dzis w Tucepi. Jakby cos to 604 81 44 44. Jutro tez bede :twisted: , w sobote uderzam do Czarnogory.
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 28.06.2007 21:40

Zdecydowanie Tucepi,znam ludzi co 7 raz jadą w tym roku właśnie tam.Coś/albo ktoś/musi tam być skoro tak polubili,a na marginesie mówili,że maja znajomą Chorwatkę co im posiłki gotuje oczywiście miejscowe/no tak to można i 7 raz/. 8O
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 28.06.2007 22:01

lider napisał(a):Zdecydowanie Tucepi,znam ludzi co 7 raz jadą w tym roku właśnie tam.Coś/albo ktoś/musi tam być skoro tak polubili,a na marginesie mówili,że maja znajomą Chorwatkę co im posiłki gotuje oczywiście miejscowe/no tak to można i 7 raz/. 8O


Zdecydowanie się nie zgadzam. :cry: Brela przewyższa Tucepi pod każdym względem. :D
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 28.06.2007 22:41

Przyznaję wali na głowę,ale tylko w "szwargotaniu" i liczbie staruchów z DB 8O
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 28.06.2007 23:06

lider napisał(a):Przyznaję wali na głowę,ale tylko w "szwargotaniu" i liczbie staruchów z DB 8O


Chcesz powiedzieć że nie lubisz zachodnich sąsiadów :?: :wink:
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 29.06.2007 12:46

Tak zachwalacie Tucepi, że z ciekawości raz się tam przejade z Breli, gdzie będę we wrześniu, może się też i w morzu wykąpię.
Ale tylko raz.
Pozdrawiam. :wink: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2007 13:06

Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy Tucepi? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone