Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela czy Tucepi?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 05.06.2007 16:11

Plaże w Tucepi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.06.2007 19:40

Fajnie , ale to nie to co Brela :wink:
Dla mnie za monotonnie ,za płasko , za dużo plastiku na plaży . :cry: Najpiękniejszy wg. mnie odcinek wybrzeża lądowego w Cro rozpoczyna się w Nemira a kończy się w Breli + oczywiście Konavlia :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.06.2007 11:06

to sa zdjecia glownej plazy w Tucepi, wystarczy isc kawalek dalej i juz zaczynaja sie dzikie fajne plaze:)
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 12.06.2007 21:38

maadoox napisał(a):
Diego M napisał(a):
ines napisał(a):Witaj,
2lata temu we wrzesniu zdecydowalam sie jechac na riwiere makarska padlo na Brele..miejscowosc piekna ale na miejscu nie do konca sie tym miasteczkiem zachwycilam..byl wrzesien a ludzi sporo...mnie odrzucilo to wedrowanie schodkami na plaze w gore i w dol..sporo turystow i miasteczko wcale nie male..
zdecydowlaismy sie pojechac za makarska i zdecydowalismy sie z jadranki wjechac w dol do miejscowosc Tucepi..jak tam wjechalismy od razu wiedzialam ze tu zostajemy...
miasteczko mniejsze od Breli..dla mnie idealne..z kazdego miejsca jest blisko do plazy(czego nie ma w Breli)hotele znajduja sie w czesci polnocnej,ale dla mnie to miejscowosc praktycznie apartamentowa (hotele sa malo widoczne i jest ich bardzo malo;)
fajna plaza a promenadka jest nieduza i ciagnie sie kawalek przy plazy.. ja zupelnie nie odczulam jakiegos problemu z nia zwiazanego..w dzien cicha i spokojna,jest oddzielona murem i sosnami..wiec nie wiem skad ten stres ze plaza jest przy promenadzie bo na zdjeciu wyglada to inaczej niz w rzeczywistosci;]
Tucepi miasteczko turystyczne ale ma swoj klimat - nieduze ale nie dziura:) takie idealne na wypoczynek..
promenada ozywala wieczorami..jak chcialam poczuc tlumy to wybieralismy sie wlasnie do Breli, Baski Vody czy Makarskiej:)
W Tucepi mieszkalismy doslownie przejsc przez ulice do plazy..9E z apartament..zreszta w Tucepi z kazdego miejsca do plazy bylo blisko:)
fajna rzecz- jest to jedno z nielicznych miasteczek do ktorego nie trzeba bylo sie wspinac na plaze...tylko normalne podejscie;)
to moje miejsce w cro...:)
na tym forum dobrze wiedza ze ja Tucepi moge zachwlac i zachwalac:)
Polecam zdecydownaie TUCEPI-niby na riwierze makarskiej wszystkie te miasteczka podobne ale dla mnie Tucepi mialo to czego inne nie maja;)
Najlepiej jednak samemu, zobaczyc na miejscu i wybrac .
w czerwcu wybor kwater duzy i jest w czym wybierac...wiec mozesz zdecydowac na miejscu co ci bardziej pasuje..
kazdy ma inny gust i jak to zobaczysz to zdecydujesz;)
ja w tym roku na pewno zajrze do Tucepi chociazby na pare dni :)
http://www.wakacje.ao.pl/
tu fotki wlasnie z tucepi:]


Witaj Ines

Tucepi to także moje miejsce w Cro,wpełni zgadzam się z Tobą,co 2-3 lata muszę tam być m.in. obowiązkowo pospacerować w sąsiedztwie opuszczonego hotelu Jadran i pomyśleć o jego dawnej świetności.
i dlatego już 4raz tam jadę/już za niespełna 4 tyg./ :D


pzdr :pa :hut: pa: :papa:

Więc może się spotkamy w okolicach hotelu:)))))). Od 24 czerwca będę od czasu do czasu w Tucepi :P .


Witaj Maadox

Ja będę z rodzinką w Tucepach od 27.06 do 04.07.07. chętnie się z Tobą spotkam zwłaszcza w tak uroczym miejscu - wybierz np.dzień i godzinę jakie Ci odpowiadają a ja dostosuję się do Ciebie bo będę tam na miejscu a gdzie hm może być np.mała przystań przed hotelem Jadran co ty na to?


pzdr :papa: :hut:
beta1
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beta1 » 13.06.2007 13:58

czy w Tucepi są jakieś campy?
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 13.06.2007 17:42

beta1 napisał(a):czy w Tucepi są jakieś campy?


Niestety nie ma :lol:

pzdr :papa: :hut:
beta1
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) beta1 » 13.06.2007 20:21

A w niedalekiej okolicy?
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 13.06.2007 21:09

Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 16.06.2007 16:10

Brela ,Tucepi ktora miejscowosc lepsza dla mlodych ludzi srednia wieku 26:D
oczywiscie plaza wazna ale knajpki i takie pierdoly zeby tez byly poporstu tak zeby wieczorem cos dzialo sie na miescie moze macie jeszcze jakas inna miejscowosc :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2007 16:38

Blady82 napisał(a):Brela ,Tucepi ktora miejscowosc lepsza dla mlodych ludzi srednia wieku 26:D
oczywiscie plaza wazna ale knajpki i takie pierdoly zeby tez byly poporstu tak zeby wieczorem cos dzialo sie na miescie moze macie jeszcze jakas inna miejscowosc :)


Najwięcej się dzieje w największej miejscowości Riwiery Makarskiej - Makarskiej

http://www.makarskainfo.com/pl/imprezy-i-rozrywka.htm
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 16.06.2007 16:41

Janusz no tak o tej miejscowosci tez mi sie obilo o uszy czytajac tu posty
ale tez bylo troche dziwnych opini ciezko o apartament w ciemno w lipcu bardzo duzy tlok na plazy i chyba nie takie ladne jak Banska Tucep..Moge sie mylic ...Nam naprawde nie zalezy na miejscowosciach typu Majorka chcemy polaczyc dobre z pozytecznym...Co krok knajpki ani disko nie musi byc a tym bardziej zebym na pazy bil sie o kawalek miejsca na recznik...Prosze o wyrozumialosc :)

Czy odleglosc Makarska ->Banska czy tez Tucepi jest jakas wielka czy to pare km?
Po linku ktory zamiesciles musze przyznac ze zdjecie plazy w Banskiej zadzialalo na mnie niesamowicie...Chyba ten wybor bedzie najlepszy juz nawet nie patrzac na knajpki mysle ze pare tam tez sie znajdzie.Obiadow nie mamy zamiaru gotowac codziennie czy wiesz cos na temat restauracji?Jest tam pare zeby cos zjesc dobrego?:)Jak z noclegiem czy 15 lipiec to dobra pora zeby jechac tam w ciemno nie chcialbym zeby na miejscu okazalo sie ze wszystko zarezerwowane
I jeszcze jedno pytanko ceny za apartament z klimatyzacja to jakie koszty 15 euro to duzo czy malo.
I jeszcze jedno jesli nie w ciemno to czy znacie jakas strone apartamentami Makarska albo Banska?Gdzie szukac
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.06.2007 17:25

brela albo tucepi, z makarskiej zrezygnuj..juz bylo wczensiej wyjasnione czemu..
Tucepi to jakies3-5km za makarska
lokale z jedzeniem sa wszedzie-chorwacja to cywilizowany kraj:)
apartament mysle ze w lipcu to min 15 E za osobe.
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 16.06.2007 17:50

Ines a Banska Voda...?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2007 19:23

Blady82 napisał(a):Ines a Banska Voda...?


Nie zrozum, że się czepiam :wink: prawidłowo Baška Voda

W pełni sezonu Makarską faktycznie odpuść na pobyt, ja tam byłem tylko raz na spacerze (przebywając na kampie w Žyvogošce) - tłok , gwar, blichtr.
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 16.06.2007 19:40

no tak masz racje nie wiem co mi sie ubzduralo z ta Banska;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela czy Tucepi? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone