Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela Czerwiec 2011

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 27.06.2011 16:52

Darraz napisał(a):Zna ktoś może miejsce w Breli lub najbliższej okolicy gdzie widok psa na plaży (ewentualnie w wodzie) nie będzie powodował negatywnych reakcji u plażowiczów? Jeżeli takiego nie ma czworonóg będzie się musiał trochę ponudzić w apartmanie...


Plażowałem w tym roku w Breli (konkretnie na plaży Scit) i były przypadki, że ktoś się bawił z psem w wodzie. Nie zauważyłem wśród reszty plażowiczów żadnych negatywnych reakcji.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 27.06.2011 17:20

beagm napisał(a):W ubiegłym roku również byliśmy w Primosten i bałam się kolejnego wyjazdu, czy będzie równie udany. No cóż po powrocie z BRELI dopiero mam zdryz na przyszły rok :D . Brela podniosła poprzeczkę tak wysoko, że ciężko będzie dorównać. Śmiało możecie uderzać do Breli lub okolic.


Dzięki :twisted:
Darraz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darraz » 27.06.2011 18:16

Dzięki za informację Loza_drinker. Po Twojej informacji wezmę psa na plażę z większą dozą optymizmu.
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 27.06.2011 20:06

Loza_drinker napisał(a):
Darraz napisał(a):Zna ktoś może miejsce w Breli lub najbliższej okolicy gdzie widok psa na plaży (ewentualnie w wodzie) nie będzie powodował negatywnych reakcji u plażowiczów? Jeżeli takiego nie ma czworonóg będzie się musiał trochę ponudzić w apartmanie...


Plażowałem w tym roku w Breli (konkretnie na plaży Scit) i były przypadki, że ktoś się bawił z psem w wodzie. Nie zauważyłem wśród reszty plażowiczów żadnych negatywnych reakcji.


A co mieli zrobić zebys widział negatywne reakcje - przylać właścicielowi?

Ja widziałem psa na wodospadach Krka, ale jako ze nie wdaję się na wakacjach w konflikty to sobie odpuscilem pyskówkę.
ElaK
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ElaK » 27.06.2011 20:26

Po raz czwarty w tym roku pojedzie z nami nasza ukochana psica (yorkshire terrier) ale nigdy nie zabierałam jej na plażę. Po pierwsze w naszej miejscowości na plaży był znak zabraniający obecności psa, po drugie doszłam do wniosku,że byłoby jej za gorąco. Rano wychodzi na długi spacerek kiedy jeszcze nie ma upału, potem śpi w apartmanie kiedy państwo się plażują. A wieczorkiem znowu długi spacer, kiedy lekko się ochłodzi. Ona jest zadowolona i my też. Chociaż widziałam psy na plaży ale raczej na takiej dzikiej i bardziej odludnej. Trzeba pamiętać, że nie wszyscy kochają psiaki tak bardzo jak ich właściciele. Ale na murach Dubrownika wzbudziła sensację kiedy z nami zwiedzała polewana mineralną dla ochłody! :lol:
emok
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 13.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) emok » 27.06.2011 20:50

Darraz napisał(a):Zna ktoś może miejsce w Breli lub najbliższej okolicy gdzie widok psa na plaży (ewentualnie w wodzie) nie będzie powodował negatywnych reakcji u plażowiczów? Jeżeli takiego nie ma czworonóg będzie się musiał trochę ponudzić w apartmanie...
:twisted:

Witam. W Breli ( Stomarica ) przy plaży Prociok jest miła zatoczka dostępna dla psów. Kąpiel z nimi wcale nam nie przeszkadzała. Zresztą w Breli wszystko nam się podobało. Nawet cudze psy. Już nie możemy się doczekać.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Brela Czerwiec 2011 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone