Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela 26,08-6,09 2012

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
morf666
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.02.2012
Brela 26,08-6,09 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) morf666 » 19.04.2012 12:47

Witam serdecznie Wszystkich :D
Mam pytanie czy ktoś wybiera się w tym terminie do Breli? Willa IVANAC
Ja wybrałem to miejsce na moją podróż poślubną. Jak sądzicie czy to dobre miejsce? Proszę jak możecie o kilka praktycznych porad :) Niestety będziemy musieli korzystać z transportu lokalnego (autobusy, busy), dlatego proszę o jakieś sugestie bo chcielibyśmy odwiedzić Dubrownik i Split.
ANKA_26
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 19.04.2012 14:05

Witaj
Moim zdaniem dobry pomysł :) ja również w tym samym miejscu spędziłam swoją podróż poślubną. Wycieczka z biura podróży autokarem. Na miejscu powiedzieliśmy, że to podróż poślubna i poprosiliśmy o pokój z widokiem na morze. Sam pokój ok, łazienka troszkę skromna ale czysta. Aneks kuchenny także w porządku. Miejscowość jak najbardziej nadaje się na podróż poślubną. To były nasze najlepsze wakacje w Chorwacji Teraz też zastanawiamy się nad Brelą, ale ze względu na malutkie pociechy w grę wchodzi Tucepi, ze względu na płaski teren. Krajobrazowo Brela o niebo lepsza niż Tucepi.
morf666
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) morf666 » 20.04.2012 09:06

A powiedzcie mi czy z Baska Voda odpływają jakieś statki na wyspy?
Jak wygląda transport publiczny miedzy Baska a Makarska i Splitem.
ANKA_26
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANKA_26 » 24.04.2012 14:45

Nawet z Breli można popłynąć statkiem na inną wyspę. Wycieczki oferują lokalni sprzedawcy. Co do wycieczek autobusowych do Makarskiej to zarówno z górnej Breli jak i z Baski można tam dojechać autobusami miejskimi. Z Baski były też autobusy do większych miejscowosci, ale nie pamiętam już jakich.

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela 26,08-6,09 2012
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone