Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela 2014

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11293
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.01.2015 20:32

w centrum Breli czyli Soline - ul. Gundulicia i ul. Biankovicia oraz niektóre appartmany w innych dzielnicach są z wyjściem bezpośrednio na promenadę, parę metrów od morza, ale trzeba szukać i szybko się decydować (np Dragutin Sosić Brela Stomarica, jeszcze ma wolne)
godsmack6
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.01.2015
Do Breli z labradorem - gdzie na plażę z psem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) godsmack6 » 06.01.2015 22:36

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Na forum jesteśmy już kilka ładnych lat, dzięki forum byliśmy(dojechaliśmy) do Chorwacji w 2011 roku. Odwiedziliśmy Makarską i wypoczęliśmy sobie nieziemsko. Niestety, pech sprawił, że kompletnie zapomnieliśmy login i hasło do starego konta i trzeba było tworzyć nowe.

W tym roku wybieramy się po raz drugi do Cro w czerwcu lub we wrześniu i na 100% bierzemy ze sobą psa - nowego członka rodziny - w tej chwili to prawie 3 letnia labradorka niezbyt dużej postury. Celem jest Brela.Chcemy tam odpocząć od zgiełku dnia codziennego, dlatego też chcemy jechać poza sezonem. Szukaliśmy informacji na forum, na różnych stronach w internecie w tym i na chorwackich. Ciężko jednak znaleźć jakieś aktualne dane, wiec postanowiliśmy zapytać brać forumową, która to jeździ w te rejony, bywa tam i wie z własnego doświadczenia czy w okolicy Breli znajdziemy plażę dla psów, bądź plażę na którą wejdziemy z piechem bez problemu? Jako, że będzie to poza sezonem w grę wchodzą też normalne plaże (niekoniecznie psie a na których nie ma zakazu) na których jest mało ludzi a mogą być oddalone nawet o te 5-10km. Mamy samochód, dojedziemy tam jeśli będzie gdzie zaparkować. Z różnych źródeł wiemy, że takie plaże są na wyspie Brać, Hvar (jednak nie jedziemy na wyspę) i w Kasteli nieopodal Splitu. W Breli mamy już zaklepany nocleg z akceptacją labradorka, dlatego też bardzo nam zależy na jakiś sprawdzonych informacjach.

Dziękuję bardzo za wszelką pomoc :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Do Breli z labradorem - gdzie na plażę z psem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.01.2015 22:39

Wyślij pytanie do wynajmujących.
Będzie z pierwszej ręki, tym bardziej, że wiedzą, że będziecie z psem.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Do Breli z labradorem - gdzie na plażę z psem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.01.2015 08:47

Cześć.

brela-czerwiec-2011-t32948-15.html#p756900

Na plażach tzw. miejskich jest zakaz wprowadzania psów.
Trzeba szukać "dzikich" kąpielisk.

Pozdrawiam


:papa:
robhimself
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robhimself » 09.01.2015 20:08

Witam, planujemy w tym roku wybrać się pierwszy raz do Chorwacji.
Po dłuższej analizie wpisów na forum zdecydowaliśmy się na Brelę, od razu zakochałem się w tych widokach:)
Wysłałem już kilka zapytań do gospodarzy ze stronki brela.com.

Czy ktoś z forumowiczów byłby uprzejmy polecić jakąś fajną, sprawdzoną kwaterkę?
Ważne by nie była za daleko od morza (tak do 100m), koniecznie ładny widok z tarasu, gdzie jadalibyśmy śniadania/kolacje, klima i nienajgorszy standard.

Jedzie nas łącznie 7 osób, najlepiej jakby był to jeden większy apartament (mogą być dostawki), ale dwa apartamenty w jednej willi też OK:) Chcielibyśmy się zamknąć w kwocie 25EUR/osoba, w porywach do 30EUR (jeśli byłby to naprawdę fajne warunki). Termin to szczyt sezonu, dwa tygodnie między 15.07-15.08.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie informacje:) Pozdrawiam serdecznie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2015 20:17

robhimself napisał(a):Czy ktoś z forumowiczów byłby uprzejmy polecić jakąś fajną, sprawdzoną kwaterkę?
Ważne by nie była za daleko od morza (tak do 100m), koniecznie ładny widok z tarasu, gdzie jadalibyśmy śniadania/kolacje, klima i nienajgorszy standard.

Jedzie nas łącznie 7 osób, najlepiej jakby był to jeden większy apartament (mogą być dostawki), ale dwa apartamenty w jednej willi też OK:) Chcielibyśmy się zamknąć w kwocie 25EUR/osoba, w porywach do 30EUR (jeśli byłby to naprawdę fajne warunki). Termin to szczyt sezonu, dwa tygodnie między 15.07-15.08.

Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie informacje:) Pozdrawiam serdecznie


Masz coś w PW :wink:
robhimself
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robhimself » 16.01.2015 18:56

Wielkie dzięki za info Moderatorze - faktycznie całkiem przyjemna kwaterka - wysłałem zapytanie i mam już od nich odpowiedź:) Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2015 18:59

robhimself napisał(a):Wielkie dzięki za info Moderatorze - faktycznie całkiem przyjemna kwaterka - wysłałem zapytanie i mam już od nich odpowiedź:) Pozdrawiam

Poleciłem kwaterę jako user - nie jako moderator.
Pozdrav.
maci78
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maci78 » 16.01.2015 21:40

Centrum. Wszystko co w lewo i w prawo to juz schody... ale mimo wszystko polecam Scit lub Podrace.
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 27.01.2015 15:01

dzień dobry. wieki mnie na forum nie było..
postanowiłam podpiąć się pod temat Breli, mam nadzieję, że mnie nikt nie pogoni ;)

w tym roku, W KOŃCU, postanowiłam jechać w okolice Omis -> Makarska

teraz pozostało ustalić, w której miejscowości szukać kwatery, i tu, nie ukrywam, liczę na wskazówki.
preferuję małe miejscowości /ostatnio byłam w Żuljanie/, ma być plaża i lodziarnia, i wystarczy, i koniecznie pokoje prawie na plaży ;)

czy moglibyście mi doradzić, na którą miejscowość w tym rejonie zrócić uwagę ?
sama Brela pewnie da mnie byłaby za duża, ale kto tam był, był i w okolicach...i mam nadzieję doradzi.

wstępnie patrzę na Marusici/ Mimice (czy na forum jest jeszcze pasażer??? ;) ;) )
ewentualnie Promajna/ Krvavica
a może coś innego ?

HELP :lol:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11293
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.01.2015 21:45

Brela nie była by zła, oczywiście dzielnice dalsze typu Stomarica, Podckravlje, Jakirusa
znajdziesz lodziarnię, plażę, część z domów jest tuż przy plażach, trzeba przejść tylko 3m promenadę, ale trzeba, by się rozejrzeć już za noclegiem;
a może niedaleki Pisak?
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 27.01.2015 21:51

czytam, czytam.... może Bratus ???

rany jak ciężko się zdecydować ;)

wyjazd planuję w pierwszych dniach sierpnia.

i tak, chciałabym zaklepać coś do połowy lutego.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11293
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 28.01.2015 13:04

B_Magdalenka napisał(a):czytam, czytam.... może Bratus ???

czemu nie, jest to czego szukasz
B_Magdalenka napisał(a):wyjazd planuję w pierwszych dniach sierpnia.
i tak, chciałabym zaklepać coś do połowy lutego.

to gorący okres, trzeba się spieszyć z wyborem
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.01.2015 17:31

to niech mnie jescze ktoś uświadomi czy cena 100 eur/ doba za apartament z 2 sypialniami, przy plaży, dla 4 osób dorosłych plus dziecko to normalna cena ?
jakich cen się spodziewać w tym regionie ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2015 17:35

Riwiera Makarska w dobrej lokalizacji - cena 100 euro normalna w sezonie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone