Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bok svima!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 24.02.2010 12:08

Biker_HR napisał(a):Jedino je sigurno - vecina zena je ljubomorna na Nives. :roll:


qq 8O
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108018
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.02.2010 12:08

Biker_HR napisał(a): je jako popularna u Njemackoj, gdje njezin suprug igra nogomet.


Hm, tego nie widziałem 8O wiedziałem, że śpiewa i pozuje :wink: :D
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.02.2010 12:16

Janusz Bajcer napisał(a):Hm, tego nie widzia³em 8O wiedzia³em, ¿e ¶piewa i pozuje :wink: :D


http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... adion.html

Obrazek
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 24.02.2010 12:36

biker, sada si me razocarao i kao covek i kao komunista :P
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.02.2010 12:45

Nives napisał(a):biker, sada si me razocarao i kao covek i kao komunista :P


Ja sam muskarac, ne mogu reci da Nives nije privlacna i zgodna zena. O tome sto ona radi u zivotu i kako se ponasa ne bih komentirao, ja govorim samo o njenom fizickom izgledu. Spomenuo sam njezine oci, to sam odmah primjetio, a tu je jos i stas i figura...

Obrazek
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 24.02.2010 12:50

ma salim se bre :wink:

ok je da se svidja, ali meni se ne moze porediti sa ninom badric, tinom vukov ili recimo jelenom rozgom. to su zene sa stilom, a ova je mozda i lepa ali prazna (kao i ceca). u svakom slucaju, toliko je lepih hrvatica, da ova nives nije ni vredna spomena. 8)
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.02.2010 13:04

Renata Sopek je po mom ukusu :lol:

Obrazek

Iva Jerkovic takodjer

Obrazek
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 24.02.2010 13:10

nisam ranije cula za ove dve dame - prva mi se dopada, druga i ne, nije mi nekako prefinjena. no svakako da su obe veoma atraktivne. 8)

otprilike sada znam tvoj ukus, biker (tj. na sta obracas paznju) :wink:

kako ti se dopada emina jahovic? nikolina pisek?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2010 13:11

Co prawda nic nie rozumiem ale co tam... :wink:
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.02.2010 13:17

Nikolina Pisek mi je odbojna sa svojim prenemaganjem i drzanjem, nista narocito... Za Eminu Jahovic nikad nisam cuo, vjerojatno je iz Bosne, slabo pratim te prostore..

Volim prirodnu ljepotu, Sara Cosic - Miss Universe Hrvatske je jedna od takvih

Obrazek

A Renata Sopek je stvarno preslatka.. :roll:

Obrazek
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 24.02.2010 15:00

Biker, Emina Jahovic je jedna lepotica iz Novog Pazara. Pogledaj u google i na you tube, ima je puno.




Pesmice su joj uglavnom neke poskocice ( :roll: ), ali vazi za sinonim lepote (mada mogu da se kladim da za tvoj ukus ima premale grudi hahaha, sto sledi kao moj zakljucak iz ovih fotki koje si postavio).


Obrazek

Vrlo je moguce je da ce nastupiti na evroviziji ove godine (Bregovic joj pise pesmu), pa ces je onda videti, ako pratis :)

Nikolina Pisek je meni bez premca nekako. Meni se bas to njeno drzanje, elegancija i inteligencija dopada. Jeste da sam zensko pa ne mogu da procenim do kraja, ali da nisam mislim da bih se u nju zaljubila hahaha

Ove devojke koje ti postavljas su lepe, ali nekako skromnije. U svakom slucaju - lepo 8)
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 24.02.2010 15:05

JacYamaha napisał(a):Co prawda nic nie rozumiem ale co tam... :wink:


ja i Biker rozmawiamy o pieknych kobietach 8)

edit: i jeszcze raz - Emina 8)

Obrazek
ante_
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 22.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ante_ » 24.02.2010 15:14

Biker,dobre su naše ribe,prave žene majke itd.
Ali Poljakinje brale,Poljakinje su rakete.
Pa tamo nema loših riba sve komad do komada,nešto nevjerojatno.
Mislim znan da se o guštima ne raspravlja ali za mene su Poljakinje broj 1.Izguglaj si Malgorzata Foremniak ili Doda.

Nives,ne znam kako se stavljaju slike :oops:
A i nisan ja baš pravi Lošinjan,moji su sa Korčule rođen san u Rijeci a za sad živin ode.Inače otok je jako lip ali mrtav preko zime,uostalon ka i svaki naš otok.Takva je politika da jednostavno tiraju ljude sa otoka,šteta.

A ti si iz Srbije?
Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.02.2010 15:19

Ukusi su razliciti, o njima se ne raspravlja... Cini mi se da Nikolina takodjer ima napumpane grudi (i umjetne trepavice), ali to nije toliko ni bitno. Meni je ona jednostavno previse pateticna, jedna od rijetkih zena koja me bas iritira.

Pjesmu Eurovizije vjerojatno cu opet propustiti, vise se i ne sjecam kad sam je zadnji put gledao. U to doba moto sezona vec uveliko traje, pa sam obicno negdje na motosusretu, a tamo se svira iskljucivo R&R, metal i slicna glazba.

Mislim da sam cak vidio sam sebe ovdje, u prvome redu do pozornice - Umag 2009

Biker_HR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 847
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker_HR » 24.02.2010 15:22

ante_ napisał(a):Biker,dobre su na¹e ribe,prave ¾ene majke itd.
Ali Poljakinje brale,Poljakinje su rakete.


Brale, jel ti to nama mozda pricas iz osobnih iskustva? :D :?: Ja nemam nikakvih razloga da ti ne vjerujem! :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Bok svima! - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone