Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bez tematu.. a właściwie to podziękowanie :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 19.09.2008 15:04

ines napisał(a):Witaj Darku :D
A jak ty się bawiłeś?
Pozdrawiam


Darek1 walił cały czas swojski bimber, więc nie był w stanie nigdzie pojechać ! :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.09.2008 20:49

Dziękuję. Pobyt Rivierze Makarskiej był udany. Nocowałem w 3 miejscach, Viniscie, Podgora, Tucepi.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.09.2008 20:51

Wpis omyłkowy - :?
Ostatnio edytowano 21.09.2008 10:47 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 21.09.2008 10:38

darek1 napisał(a):
Jacek L napisał(a):
ines napisał(a):Witaj Darku :D
A jak ty się bawiłeś?
Pozdrawiam


Darek1 walił cały czas swojski bimber, więc nie był w stanie nigdzie pojechać ! :D




No kolego Jacku, mnie chociaż nie widać jak piję, a Ty dziabiesz kieliszek za kieliszkiem na zdjęciu. No jeśli tak wygladał Twój urlop to niezle, chyba masz stresową i odpowiedzialna pracę :lol: :D
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 22.09.2008 19:47

[quote="darek1] No kolego Jacku, mnie chociaż nie widać jak piję, a Ty dziabiesz kieliszek za kieliszkiem na zdjęciu. No jeśli tak wygladał Twój urlop to niezle, chyba masz stresową i odpowiedzialna pracę :lol: :D[/quote]

Kolego Darku1 mam pracę, ale w życiu nie tak odpowiedzialną ja Ty - żadnych lotnisk - żadnych samolotów ( mam małą motolotnię z uszkodzonym silnikiem) i żadnych pasów startowych - bagażowym też nie jestem :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bez tematu.. a właściwie to podziękowanie :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone