Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda - WiFi internet

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agataa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 09.06.2008
Baśka Voda - WiFi internet

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agataa » 21.06.2008 19:55

Witam wszystkich serdecznie
Czy w Baskiej Vodzie jest internet WiFi ogólnodostępny. Jad dokładnie do domków Urania i zastanawiam się nad wzięciem laptopa.
miru71
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miru71 » 21.06.2008 20:10

Witam.
Właśnie piszę tego posta ze swojego laptopa w Baśka Voda. Oczywiście mam dostęp przez ogólnodostępny hot spot o nazwie ConnectionPoint. Nie wiem czy obejmuje zasięgiem całą miejscowośc. My mamy apartament na drugim piętrze ok 200 metrów od portu jachtowego i mamy dobry zasięg. Niestety ale najlepiej działa na tarasie lub w pokoju tuż przy oknie. W pokoju niestety gubi zasięg. Transfer jest na tyle dobry, że bez problemu rozmawiamy przez Skype, słuchamy radia, czy oglądamy wiadomości na TVN. W wielu miejscach Baśki widziałem osoby z laptopami korzystające z internetu.
Agataa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 09.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agataa » 21.06.2008 20:22

Super, dzieki za informacje, ja dokładnie będę w domkach Urania, może kotoś jeszcze ma informacje na tmat internetu w tym obszarze Baskiej Vody to prosz pisac, przydatne kazde informacje.
Pozdrawiam wszystkich wczasowiczow
Zbyszek_Nik
Croentuzjasta
Posty: 125
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszek_Nik » 23.06.2008 14:20

Miru71 - podaj dokładniejszy adres gdzie odbierasz WI-FI. Jadę do Baśkiej 20 lipca to sprawdzę na GPS jaką mamy odległości od siebie.Pozdro i miłego wypoczynku :lol:
miru71
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miru71 » 23.06.2008 19:12

Moje położenie to krzesło na tarasie na drugim piętrze w Baśka Voda, ulica Blato :)
GPS mam w samochodzie ale od czego jest internet i Google Earth.
Taras jest położony dokładnie na:
43st21'33.41"N
16st56'55.33"E
No i oczywiście masz przy okazji namiar na niezłą kwaterę. Troszkę droga, ale naprawdę warto.
Do Agataa.
Obawiam się, że przy domkach Urania możesz nie miec dostępu do netu, bo to jest na samym końcu Baśki, a z tego co wiem, to net najlepiej chodzi w okolicach mariny. Domki z zewnątrz są bardzo ładne( przynajmniej dla mnie) nie wiem jak wewnątrz. Są polożone prawie przy plaży, ale plaża jest ok 10 m niżej i trzeba zejśc po schodkach. Patrząc od domków w stronę morza najlepsze plaże są po lewej. Warto przespacerowac się kilkaset metrów( dla tych którzy nie lubią tłoku).
A tu masz namiary na ośrodek z domkami:
43st21'10.05"N
16st57'02.69"E
Sprawdź sobie na Google Earth.
Ustaw sobie mapkę na Północ i na samym dole Baski Vody tuż przy plaży jest spory budynek z czerwoną dachówką a wkoło niego widac drzewa. Wśród tych drzew są domki Urania.
Zbyszek_Nik
Croentuzjasta
Posty: 125
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszek_Nik » 23.06.2008 20:12

Witam wieczorkiem. Miru71 mam prośbę mam kwaterkę Villa BONACA
www.villabonaca.hr ulica Put kapelice 10 czy możesz zerknąć jak tam jest a jeżeli byś mógł sprawdzić czy jest tam zasięg netu to bym był bardzo zobowiązany. Zapodaj kilka zdjęć na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdro z kraju.
dsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dsk » 17.07.2008 10:05

NIe polecam korzystania z netu przez telefon...niedawno sie zdziwiłem jak zobaczyłem rachunek...ale kobieta w Orange powiedziała ze to i tak mało...

Cenowo wygląda to tak:
za 100kb:
Słowacja, Orange - 3.30 brutto
Chorwacja, T-Mobile Croatia/ Vipnet - 4.90 brutto


w Polsce mam:
0.10 brutto za 100kb:)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone