Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bach bach - Nagornyj Karabach!

60% ludności świata żyje w Azji. Chiny są tak szerokie, że naturalnie powinny przeciąć do 5 oddzielnych stref czasowych, ale mają tylko jedną - narodową strefę czasową. Obywatele Singapuru, Korei Południowej i Japonii mają najwyższe średnie IQ na świecie.
W Azji znajduje się najwyższy punkt na lądzie – Mount Everest (8848 m n.p.m.) oraz najniżej położony punkt – wybrzeże Morza Martwego (430,5 m p.p.m.). Spośród 10 najwyższych budynków na świecie 9 znajduje się w Azji.
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 01.10.2013 13:38

Dzięki za pozytywne komentarze :wink:

Było już Naddniestrze, teraz Górny Karabach... ma ktoś pomysł na kolejne nie do końca uznawane państwo do zaliczenia :mrgreen: ?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13472
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 01.10.2013 13:43

dubaj napisał(a):Dzięki za pozytywne komentarze :wink:

Było już Naddniestrze, teraz Górny Karabach... ma ktoś pomysł na kolejne nie do końca uznawane państwo do zaliczenia :mrgreen: ?

Jeśli chodzi o państwa całkowicie nieuznawane na arenie międzynarodowej, to została Wam chyba tylko islamska republika Somaliland. :oczko_usmiech:
Jest jednak jeszcze kilka państw uznawanych częściowo: Abchazja, Osetia Płd. :smo:

P.S.
Relacja świetna, widoki również, szczególnie te z Erewania :D
dubaj napisał(a):Z Kaskad widok w dół.....
Obrazek
remikrmk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 361
Dołączył(a): 23.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 01.10.2013 19:16

dubaj napisał(a):Co jeden lepszy... dredowcy, jakieś łaziki, wizualnie w połowie jacyś buntownicy...co najmniej na pewno w temacie ubioru.

A mieli przepaski na oczach? :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.10.2013 20:10

Wizyta na "obcej" dzielni w Łodzi w tym kapeluszu może być bardziej hardcorowa niż Karabach:)
To tak a'propo strojów.
jacky z DG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 959
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky z DG » 01.10.2013 21:00

tutaj tata Dubaj,
gdzieś tam synek Fila
każdy cuś nawija
to jest fajna chwila... 8)

nie ma to jak widzewska brać...


:P :P :P :D :D :lol: :lol:
Kiepura
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4359
Dołączył(a): 17.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiepura » 02.10.2013 22:53

Świetna relacja. Taka... naturalna :D

Jak zwykle ktoś tam musiał się zbulwersować. Ale z drugiej mańki jakbyście rozmywali twarze zamiast tych pasków, efekt byłby taki sam, a wygląd lepszy. Zdjęcia na tych paskach tracą trochę na estetyce.

Widok z Kaskad w dół przedni.

dubaj napisał(a):Było już Naddniestrze, teraz Górny Karabach... ma ktoś pomysł na kolejne nie do końca uznawane państwo do zaliczenia :mrgreen: ?


To może teraz Kurdystan :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2013 23:36

Eee tam, zbulwersować, kijowo te przepaski wyglądają i tyle :wink:

A numer z pokazaniem fucka Josifowi S. w Gori jest fajny, ale jak się jest w mocno umięśniownej, mocarnej :wink: grupie, bo inaczej można dostać ostry wpier... :?
Oni w Gruzji go kochają, bo mordował milionami Ruskich i Gruzin rządził wtedy Ruskimi, tylko dlatego 8) :!:

I tylko o to mi chodziło :roll:

Kurdystan nie jest państwem, nawet nie uznawanym.

Zostaje jeszcze Cypr Północny :!:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 03.10.2013 01:29

dubaj napisał(a):Było już Naddniestrze, teraz Górny Karabach... ma ktoś pomysł na kolejne nie do końca uznawane państwo do zaliczenia :mrgreen: ?

Na mecz do Kosowa kibicować jakiejś drużynie serbskiej mniejszości?

Dla mnie te prostokąty też są kijowe, jakbym nie chciał się pokazywać na zdjęciach to bym robił zdjęcia bez widoku mojej mordy w ogóle, ale to tylko moje zdanie, Wasz wybór, nic mi do tego :D A podróż bardzo fajna, z pomysłem i z jajem. Kibic ze mnie żaden, zwykły piknik i to kiedyś tam, chociaż sercem wciąż widzewiak, ale w piwnego turystę też się czasem bawię. Świat jest mały, chyba obaj znamy niejakiego Zythuma :lol:

pzdr :)
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 04.10.2013 14:42

Pozdrowie od Ciebie Zythuma - zapewne juz w niedzielę.

Lednice, coś tak uparł się na te grupy mocno umięśnione? Wcześniej jakieś kroniki kryminalne, teraz tutaj jakieś określanie dwóch facetów w Gori jako zbiegowisko lub grupę... Z ciekawości: policjantyś?

Kiepura - widzę, że natchnąłeś mnie by taki "wykwalifiowany hacker" jak ja nauczył się "rozmywać" twarze. Może to jakaś metoda na duży procent tych wiecznie oburzonych cromaniaków :wink:

ołowiany napisał(a):Wizyta na "obcej" dzielni w Łodzi w tym kapeluszu może być bardziej hardcorowa niż Karabach:)

Ołowiany - czemu ograniczasz się tylko do mniejszej części Łodzi? Przecież "pół Polski nas nienawidzi - drugie pół to my" :wink: - myślę, że w bardzo wielu miejscach naszej pięknej ojczyzny można by znaleźć dużo ciekawych przygód biegając w naszych barwach :mrgreen:
Mario Puzo
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 11.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario Puzo » 14.10.2013 11:52

Lednice napisał(a):Eee tam, zbulwersować, kijowo te przepaski wyglądają i tyle :wink:

Oj tam Tadziu, przesadzasz chyba trochę :D , te przepaski nie są takie złe tylko dodałbym je jeszcze na zakończeniach dolnych kończyn. :oczko_usmiech:
Poza tym relacja niezła, szczególnie zdjęcia niektóre bardzo ciekawe.
Poprzednia strona

Powrót do Azja

cron
Bach bach - Nagornyj Karabach! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone