Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ateny - here I come...

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1560
Dołączył(a): 08.07.2003
Ateny - here I come...

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 20.03.2007 12:34

Gdzieś już wspominałem, że wraz z obrączką podpisałem cyrograf że zabiorę Małżonkę do Grecji. Przyszła pora realizacji obietnic, więc wakacje w HR A.D. 2007 stanęły pod znakiem zapytania...do czasu :lol:

Kupiłem bilety SkyEurope za (UWAGA) 0,07gr za osobę i tym sposobem za 2 osoby, w obie strony zapłaciłem 400zł (z opłatami lotniskowymi) i w poniedziałek 26.03.07 wylatuje do Aten na tydzień :twisted:

Zatem HR we wrześniu '07 wciąż aktualne :D
Elaj203
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elaj203 » 20.03.2007 12:35

Ależ jesteś przebiegły :lol: :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2007 19:17

el_guapo napisał(a):Gdzieś już wspominałem, że wraz z obrączką podpisałem cyrograf że zabiorę Małżonkę do Grecji. Przyszła pora realizacji obietnic, więc wakacje w HR A.D. 2007 stanęły pod znakiem zapytania...do czasu :lol:

Kupiłem bilety SkyEurope za (UWAGA) 0,07gr za osobę i tym sposobem za 2 osoby, w obie strony zapłaciłem 400zł (z opłatami lotniskowymi) i w poniedziałek 26.03.07 wylatuje do Aten na tydzień :twisted:

Zatem HR we wrześniu '07 wciąż aktualne :D

Pal diabli kasę na aeroplan :wink: ....radości i szczęścia Wam życzę podczas pobytu :lol: .....walnij parę fotek :wink: :lol: ...tylko nie krajobrazowych :wink: :lol:
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 20.03.2007 21:23

Tylko uciekaj z Aten jak najszybciej, bo tam nie ma czym oddychać.

Pozdrawiam, trzymaj sie blisko morza, tam zawsze przewiew i można się ochłodzić. Akropol tylko rano, potem jest piekło.

:wink:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 20.03.2007 22:39

Grzegorz Ćwik napisał(a):Tylko uciekaj z Aten jak najszybciej, bo tam nie ma czym oddychać.

Pozdrawiam, trzymaj sie blisko morza, tam zawsze przewiew i można się ochłodzić. Akropol tylko rano, potem jest piekło.

:wink:

ło matkoboska w marcu piekło ? :wink:

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Ateny - here I come...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone