Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Matilda - Tučepi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.06.2013
Apartamenty Matilda - Tučepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 17.02.2021 20:11

Był ktoś w Apartamenty Matilda w Tučepi i może podzielić się opinią?
-> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2775
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 19.02.2021 17:31

Apartamentu nie kojarzę, ale okolica ładna. Co prawda ja zawsze plazowalem w drugiej części miasta ale i ta jest ciekawa. Masz niedaleko do promenady. Do tego niedaleko Studenac i minikonzum. W Tucepi byłem 2x w ale w innym apartamencie. Jak chcesz namiary to napisz na priv. Właścicielką mówi po angielsku ale i po polsku się dogadacie.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 20.02.2021 09:12

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Byłem w Tučepi dwa lata temu (2019) we wrześniu, mieszkałem w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link na Kamena 6.
Samą miejscowość, którą bardzo lubię, poznałem tak na prawdę w 2013 roku.

Bardziej zależy mi na informacjach o samym apartamencie, ponieważ kilkoro Polaków (wydaje się, że jedna powiązana ze sobą grupka, która wspólnie udała się na wypoczynek) wypowiada się bardzo negatywnie o tej lokalizacji co stoi w kontrze z opiniami innych bywalców. -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W tym roku wyjeżdżam w składzie 8 osób: 2x(2+2) i potrzebuję apartamentu najlepiej z trzema sypialniami, ponieważ jedno dziecko to szesnastolatka (pozostałe 3, 3 i 10 lat) dla której chciałbym aby miała osobną sypialnię.

Pozdrawiam.

EDIT: Szczególnie, że właścicielka zaskoczyła mnie tym, że chce bardzo mało pieniędzy (w cenie klima, tax, parking...)

Moje foto plaży przy tym app, wrzesień 2019
149208526_3783399655060781_8111186984143410449_n.jpg
Tučepi'2019
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 06.09.2021 08:32

To ja ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić. Gospodyni bardzo miła i uśmiechnięta, rzeczywiście nie zna angielskiego ale nie ma trudności żeby się z nią dogadać słowną mieszanką językową wspomaganą "językiem" migowym ;). Apartamenty schludne, czyste i zadbane (wynajmowałem A8 - większa część parteru), w każdej sypialni odrębna klima i TV, wielki taras na którym głównie toczy się życie poranne i wieczorne. Do plaży 50m w podobnej odległości plac zabaw i lody. Do dyspozycji gości duży garaż na przechowanie gratów plażowych. Ręczniki można pobierać z pralni (tam też się je odnosi) w dowolnej ilości.
Nie wiem skąd negatywne opinie grupki osób z Polski. Bladego pojęcia nie mam. Rozmawiałem z korzystającą z tarasu rodzinką z Niderlandów którzy gościli u Matyldy już trzeci raz i bukowali miejsce na 2022 rok.
Jeśli nie uda mi się nic ciekawego ogarnąć dla 12 osób na 2022, rozważę powrót do Matyldy i wynajem całego parteru. Parter można łatwo konfigurować bo są tam apartamenty: 5-, 3-, 3- i 3-osobowy, które mogą utworzyć jeden 14-osobowy z 3 łazienkami, 2 kuchniami i 5 sypialniami jeśli nic nie pokręciłem.
Jeśli ktoś będzie miał pytania, może je do mnie kierować najlepiej w tym wątku (nie priv), żeby pozostało dla potomnych.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Matilda - Tučepi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone