Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ralf2228
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.02.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) ralf2228 » 03.09.2013 20:36

brela biz ja bede tam z rodzinka od 7.09 do 15.09 cena 50 euro za 4 osobowy apartament z klima scit 34
sernikowy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 19.08.2012
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) sernikowy » 03.09.2013 20:51

a tu patrzyłeś? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
widać lokalizację. Napisz do kilku przynajmniej - powinni szybko odpisać, bo termin trochę cię goni.
Mi odpisali wszyscy do których pisałem- na prawie 20 maili.
Domes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.09.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domes » 03.09.2013 21:04

Ciągle próbuję, dzięki za namiary, walka trwa ;) Wiecie może czy w Scit będzie gdzie zjeść w przyzwoitej cenie, czy trzeba udać się bliżej centrum? Ewentualnie jeszcze Stomarica.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 03.09.2013 21:15

jeśli chodzi o wrzesień, powtórzę jak mantrę: jedź w ciemno, na pewno coś fajnego znajdziesz i lepiej na tym wyjdziesz.
Domes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.09.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domes » 03.09.2013 21:21

Kobieta mocno stawia opór przed wyjazdem w ciemno ale zobaczymy ;) Na razie jeszcze spamuję gdzie się da. Dzięki za odpowiedzi.
ralf2228
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.02.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) ralf2228 » 03.09.2013 21:23

ja pisze o apartamencie bo mi odpowiada i kilka osob w nim juz bylo na tym forum jest kilka knajpek w poblizu a poniewaz jade po raz pierwszy do breli nie moge sie wypowiadac co gdzie tanio i czy dobre jedzenie zoaczymy na miejscu 8)
mariucous
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariucous » 03.09.2013 23:15

obecnie jestem w Brela na ul Stomarnicy i codziennie jak chodzę po pieczywo zaczepiają mnie miejscowi czy chcę jakiś apartament więc ja bym jechał na twoim miejscu w ciemno
Domes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.09.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domes » 03.09.2013 23:49

Dobrze mariucous wiedzieć :) Tymczasem dostałem 3 pozytywne odpowiedzi ;) Jedną odrzucam, bo jest w centrum Breli, druga idealnie Podrace, przy samym morzu- 45euro, musiał bym tylko jechać dzień wcześniej, bo od 7-14 wolne ale to by dało radę zrobić i trzecia Scit- trochę dalej i jakaś 4 linia wilii od morza ale 15 euro mniej. Także nie jest źle już faktycznie w Breli. Pomyślę i coś wybiorę. Może rano coś jeszcze ciekawego przyjdzie. Dzięki i pozdrawiam!
ojtus
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.06.2010
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 03.09.2013 23:56

Jedź w ciemno. Jest po sezonie. Mniej zapłacisz, a poza tym zobaczysz, za co będziesz płacił. Nie na obrazku. W realu. W tym roku byłem na Pagu, od 23 sierpnia. Bardzo dużo wolnych apartmanów było już wtedy.
A co do wyboru w samej Breli - Podrace, albo jak lubisz bardziej kameralnie - Jakirusa.
Domes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.09.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domes » 04.09.2013 00:22

Czyli radzicie dojechać na ulicę Podrace i chodzić od domu do domu? Nie wiem tylko dokładnie, na którą zajedziemy, jak późnym wieczorem to będzie słabo... Nie ma problemu w dogadaniu się z mieszkańcami po angielsku?
mariucous
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariucous » 04.09.2013 15:26

najlepiej z rana być ok 10 rano :) dogadasz się bez problemów po ANG i po Polsku
Domes
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 02.09.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Domes » 04.09.2013 21:55

Dzięki za informacje, tak będziemy celować ;) Mam nadzieję, że trafimy coś ciekawego. Za chwilę dla odmiany biorę się za szukanie dobrych, niedrogich konob i marketów w Breli. Pozdrawiam!
Bloszek
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bloszek » 04.09.2013 22:24

Ja też polecam jazdę w ciemno. Brela Scit i Podrace charakteryzuje się tym że jest strasznie strome podejście i najlepiej być nad samym morzem. Następna sprawa to zejścia do morza są zazwyczaj prywatne i jak mieszkamy po drugiej stronie ulicy to czasami trzeba iść dalej. Z opisu wydaje się blisko a potem możemy być zawiedzeni. Ja byłam Scit 34 super miejscówka tylko nie ma wifi. A na podsumowanie Brela jest cudowna i jeszcze :papa: raz cudowna.
anetag8
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.12.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetag8 » 18.12.2013 17:41

Czy mogę dostać namiary na sprawdzone apartamenty w Breli, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 945
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Brela- apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 23.12.2013 15:06

anetag8 napisał(a):Czy mogę dostać namiary na sprawdzone apartamenty w Breli, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Podłączam się do tej samej prośby. Szukamy apartmani dla 2 dorosłych i 7 latka, najlepiej blisko plaży z łagodnymi żwirkami. W razie co proszę o informację w PW lub mailem... :papa:
Bartek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty Brela - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone