Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament PERO - miasto Hvar

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sabi000
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.04.2008
Apartament PERO - miasto Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) sabi000 » 15.04.2008 22:50

Witam! W srodku lipca wybieram sie ze znajomymi na wyspe Hvar oraz do miasta o tej samej nazwie! Interesują mnie apartamenty PERO?Był ktoś tam ? Moze jakies informacje lub opinie ktoś posiada na temat tych noclegów!? Pozdrawiam goraco :D
P.S Opinie na temat tego miasta tez bardzo miło widziane! My szukalismy miasta które tetni zyciem tak w dzien jak i w nocy... mam nadzieje ze dokonalismy słusznego wyboru!?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.04.2008 23:15

Oj, tętni, tętni, 24 h na dobę... juz od kliku lat w sezonie turystycznym to prawdziwe centrum snobizmu, gwaru i wysokiech cen ...
Pozdrawiam
sabi000
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sabi000 » 16.04.2008 11:04

Rozumiem, podoba mi sie ... tylko te ceny.. :x a ma ktoś jakies informacje na temat tych apartamentów? Głównie to mnie interesuje! Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 17.04.2008 13:38

Póki nikt się nie odezwie, to spróbuję pomóc, na tyle, ile mogę...Szukałam tego apartamentowca w necie i "ni w ząb"... (w Hvarze każdy dom ma apartamenty).Jeśli podasz adres tego obiektu, to spróbuję powiedzieć, jak jest położony.
Bo powiem szczerze: w samym Hvarze to praktycznie nie ma się jak kąpać...można pływać taksówką wodną na Paklene otoke, albo jechać poza miasteczko na plażę (i to doradzam)...
Jeśli to zapytanie jest kierowane obawą o standard kwatery, to od razu powiem, że nie trzeba się obawiać. Problemem (prócz plaży) może być parking (bardzo gęsta zabudowa w każdej części miasta; dom na domu), więc zwróćcie uwagę, ewentualnie dopytajcie właściciela, czy jest parking.
Pozdrawiam
sabi000
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sabi000 » 18.04.2008 14:08

Dziekuje Pani Kasiu za informacje i licze na dalsza pomoc :)
Nie rozumiem jak to nie ma praktycznie gdzie sie kapać? Nie ma plaż publicznych z których wszyscy mogą korzystać? Jak byłam rok temu na wyspie murter to takze z plaza publiczna było ciezko ale za to były skały przy brzegu gdzie moglismy sie wylegiwac. Czy tak samo to wyglada w Hwarze? :cry:
Nasz apratament podobo lezy jakies 200 m od hotelu Amfora przy którym jest plaża dla wszystkich!
Co do parkingu w ofercie tego apartamentu pisze ze do dyspozycji parkig niestrzeżony wiec mysle ze nie bedzie z tym chyba problemu.
Dowiedziałam sie także ze nazwa naszego apartamentu to również "App Radaic" czy cos w tym stylu :P Moze ta nazwa Pani cos mówi... Pozdrawiam gorąco :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.04.2008 15:22

Mówiąc, że nie ma gdzie się kąpać,miałam na myśli to, że plaże w samym Hvarze są raczej nieciekawe (to problem wszystkich właściwie miasteczek na wyspie)...Plaże przy hotelu Amfora są częściowo betonowe, częściowo żwirowe. Z tym, że żwirowy kawałek jest stosunkowo niewielki (mimo, że to największa z miejskich plaż) i mocno zatłoczony....
Znalazłam stronkę tych apartamentów! O, widok na Paklene otoke - bomba! Dom położony jest w osiedlu oddalonym od centrum (to duży plus moim zdaniem), na wzgórzu, kilkanaście metrów nad poziomem morza. Widzę, że właściciele wynajmują łódeczki...
Mimo wszystko utrzymuję swoją opinię, że plażowanie to albo na pobliskim archipelagu (Pakleni otoci - tam można poszukać jakiegoś miejsca na spokojne plażowanie) - wodne taksi lub wynajęcie łódeczki od gospodarza (trzeba przekalkulować, co bardziej się opłaca), albo wsiąść w autko i pojechać do Milnej, Zaraća lub Dubovicy (kilka km od Hvaru, zatoki w stronę otwartego morza, na południowym brzegu - polecam!!!).
Plażowanie się w pobliżu miasta Hvar (mimo, że plaże są: miejskie i hotelowe -strzeżone i niestrzeżone) nie należy do przyjemności...
Pozdrawiam
sabi000
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sabi000 » 18.04.2008 16:13

Mogłaby mi pani podac adres tej stronki tu na forum? Bardzo prosze! ... Troszeczke mnie pani zaskoczyła informacją ze jest to apartament oddalony od miasta( orintuje sie Pani mniej wiecej ile???mam nadzieje ze to kwestia kilkuset metrów!?)Pozdrawiam :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.04.2008 16:44

Hm, nie powinnam wklejać linku, bo reklama jest zakazana...
Powiem, że w "google" wpisałam "apartman radaić hvar" i pierwszy trafiony to właśnie stronka apartamentów o podanej przez Ciebie nazwie : właścicielka: Bosiljka Radaić. Daje tylko do myślenia pierwotnie podana w tytule wątku nazwa "Pero"- spodziewałam się, że właścicielem będzie jakiś Petar...Być może trafiłam jednak na coś innego. Tu właściciele podają, że odległość od centum to 900 m. Moim zdaniem się zgadza, bo do Amfory blisko...
Ojej nie chciałam przestraszyć z tą odległoscią od centrum, ale przecież 900 m to super, bo nie samo centrum, a spacerkiem 10 - 15 min...W samym centrum nie byłoby możliwości zaparkowania auta...
P.S. W profilu nie masz maila, więc nie mogę napisać do Ciebie; ale w moim profilu jest mój adres mailowy, więc jakby co, to pisz śmiało, czy poszukaj mnie na skype-ie.
Pozdrawiam
sabi000
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sabi000 » 18.04.2008 17:19

Tak to na 100% ten apratament bo zdjecia sa te same :) w sumie masz racje 900m to całkiem ok. Bałam sie ze to bedzie wieksza odległosc :)
co do nazwy apartamentu to dla mnie tez jest to wielka zagadka w pierwszej wesji biuro turystyczne przesłało nam stronke z apartamentem o nazwie pero po czym na umowach jest radaic. Jednak gdy patrzyłam na internecie to sa to te same apartamenty... zdjecia te same, informacje te same!dziwne to troche...! wazne ze ten apratament istnieje i jak mówisz jest w dobrym miejscu polozony :) pozdrawiam i bardzo dziekuje za pomoc :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament PERO - miasto Hvar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone