Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 17.05.2008 19:23

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mitosia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitosia » 19.05.2008 09:52

ja tez bym poprosila [url]paulapagacz@o2.pl[/url]

który numer jest dobry?
ten z tablicy na zdjeciu czy ten podany tu przez kogos, koncowka ...-596 :?:
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 20.05.2008 08:51

Numer widoczny na zdjęciu to bezpośredni namiar do pana Ryszarda....końcówka 596 należy do mnie, pod tym numerem udzielam ewentualnie informacji odnośnie samej Lary i Mimic.
W związku z dużym zainteresowaniem informuję że wszystkie miejsca od 21.06 do 08.09 sa już zajęte.

Wszelkich pytań odnośnie innych terminów udziela pan Ryszard, więc proszę nie dzwonić do mnie :wink:

Pozdrav
Kriskaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskaz » 20.05.2008 13:43

arekwroc napisał(a):Cen nie znam ale mogę wyslać Ci namiar z numerem telefonu.....


Właściciel Bożo Barić ma przyjaciela w Polsce, który prowadzi bezpłatną (bez prowizji) rezerwację, wszystkiego można się dowiedzieć u niego....
Oczywiscie w jezyku polskim :D .....dostalem nawet mapkę dojazdową która doprowadzila mnie bezbłędnie do LARY :wink:

Zaliczka za rezerwację wynosi tylko 50euro(w przeliczeniu na złotówki) ,a koszt wysyłki to od 1 zł -w banku do ok.6 zł-przekazem pocztowym.


Z tego co się orientuje to u Bożo nie ma obowiązkowych turnusów od
soboty-do soboty,co ma ogromne znaczenie na drogach dojazdowych ,bo unika się korków(zysk-niekiedy 5-6 godzin w porównaniu do wyjazdu z piątku na sobotę).


Pozdrav


Cześc mam prośbę dasz mi namiary na apartamenty u LARY.
Piękna okolica właśnie takiej szukam wybieram się z żonką i dzieckiem.
plis
:)
Gosiek&Wojtek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2008
Apartament Lara - jestesmy na tak ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosiek&Wojtek » 26.07.2008 11:21

Byliśmy w Larze przez 15 dni i to jeszcze za krotko! Nie tylko piękna okolica - spokojna i nie zatłoczona, ale tez czysty i zadbany pokój, bardzo sympatyczni gospodarze, przemiła atmosfera :D Wszystko to składa sie w końcu na wielki zal przed wyjazdem do domu :cry: Poza tym dobry kontakt w Polsce, który jest dodatkowym plusem.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 10.08.2008 13:36

Mimice przepiękna miejscowość :) , Lara świetny apartament;) , Bozo & Lucija & przesympatyczni :) , ogólnie CUDOWNIE :), i Rysiek ;) nie zastąpiony ;) !!! Wszystkim serdecznie polecam ;)


Link to mojej foto relacji :))

forum/viewtopic.php?p=298581#298581

:D :D :D :D
princess_lu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) princess_lu » 12.08.2008 09:26

To i ja się dołączam do prośby adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
yacek63
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) yacek63 » 18.08.2008 23:46

Witam wszystkich reklamujących Larę. Wiedziony Waszymi postami , pomknąłem do Mimic na początku sierpnia. Wolnych apartamentów w Larze nie było, co jak sie potem okazało było moim szczęściem. Pozwólcie , że napiszę kilka słów n/t moich odczuć. UWAŻAM, ZE SAMA LARA JAK I MIMICE SĄ W TYM WĄTKU PRZEREKLAMOWANE. A oto moje spostrzeżenia:
- blisko magistrali
- bardzo stromy wjazd
- ciasno
- mało miejsca do parkowania i w dodatku bardzo niewygodnie
- Strome zejście do morza i to wcale nie tak blisko, jak tu niektórzy piszą
- duzo apartamentów na małej przestrzeni + dobudówki
- jeden drugiemu praktyczne zagląda w talerz, więc żadnej intymności

Ja zjechałem jeszcze niżej i to było dopiero wyzwanie / prawko mam 25 lat/ - bardzo wąski , stromy i kręty zjazd , co za tym idzie niebezpieczny. Minięcie prawie niemożliwe a koło Lary stałem kilka minut, żeby przepuścić samochody jadące w górę. Spędziłem w Mimicach ok pół godziny i juz tam nie wrócę. Są inne miejsca w Chorwacji, gdzie jest spokój, dobry dojazd, niedużo ludzi itp. Trochę czsu straciłem przez te Wasze posty pochwalne, a było już po 17 , a ja bez kwatery. Po kilku próbach w innych miejscowościach trafiłem do Drasnic k/Podgory. Jeśli ktoś szuka spokoju i plaży ,na której odpoczywa kilkanaście osób, to tylko tam. Oczywiście w miasteczku jet plaża i z apartamentu miałem do niej nie więcej jak 2 minuty, ale kawałek dalej /ok 10 minut/ jest plaża -marzenie. Cicho, duzo miejsca , ludzi jak na lekarstwo. Apartament 2 pokojowy/ kazdy pokój z łazienką, klima, niewielka jadalnia z aneksem kuchennym/ - I połowa sierpnia - 55 Euro.
Fotki plaży i apartmanu w mojej galerii na forum
forum/album_personal.php?user_id=15118
Ostatnio edytowano 19.08.2008 20:06 przez yacek63, łącznie edytowano 1 raz
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 19.08.2008 13:44

yacek63 napisał(a):Apartament 2 pokojowy/ kazdy pokój z łazienką, klima, niewielka jadalnia z aneksem kuchennym/ - Fotki plaży i apartmanu w mojej galerii na forum
forum/album_personal.php?user_id=15118


Jeżeli masz to poproszę o namiary na ten apartament. Mój adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
yacek63
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) yacek63 » 19.08.2008 18:09

dodam, że na tej plaży można natknąć się na golasów. jak dla mnie to jedyny minus, bo ich wiek był emerytalny niestety ;-))
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
yacek63
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) yacek63 » 19.08.2008 20:04

Darek9634. namiary poszły na maila
bibinie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 09.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bibinie » 20.08.2008 21:34

arekwroc napisał(a):Cen nie znam ale mogę wyslać Ci namiar z numerem telefonu.....

Właściciel Bożo Barić ma przyjaciela w Polsce, który prowadzi bezpłatną (bez prowizji) rezerwację, wszystkiego można się dowiedzieć u niego....
Oczywiscie w jezyku polskim :D .....dostalem nawet mapkę dojazdową która doprowadzila mnie bezbłędnie do LARY :wink:

Pozdrav


Witam
My również poprosilibyśmy o namiary jak można adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdawiamy K&K
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 21.08.2008 18:26

yacek63 napisał(a):Witam wszystkich reklamujących Larę. Wiedziony Waszymi postami , pomknąłem do Mimic na początku sierpnia. Wolnych apartamentów w Larze nie było, co jak sie potem okazało było moim szczęściem. Pozwólcie , że napiszę kilka słów n/t moich odczuć. UWAŻAM, ZE SAMA LARA JAK I MIMICE SĄ W TYM WĄTKU PRZEREKLAMOWANE. A oto moje spostrzeżenia:
- blisko magistrali
- bardzo stromy wjazd
- ciasno
- mało miejsca do parkowania i w dodatku bardzo niewygodnie
- Strome zejście do morza i to wcale nie tak blisko, jak tu niektórzy piszą
- duzo apartamentów na małej przestrzeni + dobudówki
- jeden drugiemu praktyczne zagląda w talerz, więc żadnej intymności

Ja zjechałem jeszcze niżej i to było dopiero wyzwanie / prawko mam 25 lat/ - bardzo wąski , stromy i kręty zjazd , co za tym idzie niebezpieczny. Minięcie prawie niemożliwe a koło Lary stałem kilka minut, żeby przepuścić samochody jadące w górę. Spędziłem w Mimicach ok pół godziny i juz tam nie wrócę. Są inne miejsca w Chorwacji, gdzie jest spokój, dobry dojazd, niedużo ludzi itp. Trochę czsu straciłem przez te Wasze posty pochwalne, a było już po 17 , a ja bez kwatery. Po kilku próbach w innych miejscowościach trafiłem do Drasnic k/Podgory. Jeśli ktoś szuka spokoju i plaży ,na której odpoczywa kilkanaście osób, to tylko tam. Oczywiście w miasteczku jet plaża i z apartamentu miałem do niej nie więcej jak 2 minuty, ale kawałek dalej /ok 10 minut/ jest plaża -marzenie. Cicho, duzo miejsca , ludzi jak na lekarstwo. Apartament 2 pokojowy/ kazdy pokój z łazienką, klima, niewielka jadalnia z aneksem kuchennym/ - I połowa sierpnia - 55 Euro.
Fotki plaży i apartmanu w mojej galerii na forum
forum/album_personal.php?user_id=15118


Dobry Jesteś :roll: pół godziny pobytu i już masz zdanie wyrobione :wink: tylko pozazdrościć :lol:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.08.2008 19:24

adam11 napisał(a): Lara świetny apartament;) , Bozo & Lucija & przesympatyczni :)

Adamie zgadzam się z tym, jednak jak wiesz ja zostaje kawałek dalej w Marusići ;) Niebawem wkleję swoją relację.

yacek63 na strome zjazdy to zapraszam do Marusići hehe... Na drogę Marusići Ćapula, przy zjeździe znak i na nim reklama Apartament DANICA. Od sklepu zjazd na końcu drogowej barierki.
Uwaga oczywiście z uśmiechem,
Pozdrawiam :lol:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.08.2008 20:56

kominesku napisał(a):
yacek63 napisał(a):Witam wszystkich reklamujących Larę. Wiedziony Waszymi postami , pomknąłem do Mimic na początku sierpnia. Wolnych apartamentów w Larze nie było, co jak sie potem okazało było moim szczęściem. Pozwólcie , że napiszę kilka słów n/t moich odczuć. UWAŻAM, ZE SAMA LARA JAK I MIMICE SĄ W TYM WĄTKU PRZEREKLAMOWANE. A oto moje spostrzeżenia:
- blisko magistrali
- bardzo stromy wjazd
- ciasno
- mało miejsca do parkowania i w dodatku bardzo niewygodnie
- Strome zejście do morza i to wcale nie tak blisko, jak tu niektórzy piszą
- duzo apartamentów na małej przestrzeni + dobudówki
- jeden drugiemu praktyczne zagląda w talerz, więc żadnej intymności

Ja zjechałem jeszcze niżej i to było dopiero wyzwanie / prawko mam 25 lat/ - bardzo wąski , stromy i kręty zjazd , co za tym idzie niebezpieczny. Minięcie prawie niemożliwe a koło Lary stałem kilka minut, żeby przepuścić samochody jadące w górę. Spędziłem w Mimicach ok pół godziny i juz tam nie wrócę. Są inne miejsca w Chorwacji, gdzie jest spokój, dobry dojazd, niedużo ludzi itp. Trochę czsu straciłem przez te Wasze posty pochwalne, a było już po 17 , a ja bez kwatery. Po kilku próbach w innych miejscowościach trafiłem do Drasnic k/Podgory. Jeśli ktoś szuka spokoju i plaży ,na której odpoczywa kilkanaście osób, to tylko tam. Oczywiście w miasteczku jet plaża i z apartamentu miałem do niej nie więcej jak 2 minuty, ale kawałek dalej /ok 10 minut/ jest plaża -marzenie. Cicho, duzo miejsca , ludzi jak na lekarstwo. Apartament 2 pokojowy/ kazdy pokój z łazienką, klima, niewielka jadalnia z aneksem kuchennym/ - I połowa sierpnia - 55 Euro.
Fotki plaży i apartmanu w mojej galerii na forum
forum/album_personal.php?user_id=15118


Dobry Jesteś :roll: pół godziny pobytu i już masz zdanie wyrobione :wink: tylko pozazdrościć :lol:


haha dokładnie :D nie pisałem nic kominesku na temat tego postu yacka63 bo po prostu brak słów ; )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone