Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament LARA w Mimicach

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) walek » 20.09.2007 11:08

to ja tez dopisze swoja opinie. apartamenty lara jak najbardziej godne polecnia spedzilem tam 10 dni. i w zasadzie niema na co narzekac. apartamenty bardzo zadbane. bardzo czyste. lazienka odnowiona doskonale warunki. gospodarze niesamowicie mili. widac ze chca wywrzec dobre wrazenie. dodatkowo rysiek czyli polski kontakt wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania. masa fotek. nawet pogladowy film. lokalizacja doskonala blisko do sklepu do pizzeri na poczte. dogodny dojazd. spory parking. niedaleko miejscowosc turystyczna makarska a takze omis. bardzo blisko do plazy zejscie trwa jakies 2 minuty. plaza z drobnymi kamykami bardzo dluga. masa potencjalnych miejsc do plazowania. z lagodnym zejsciem do wody. co wazne jest tez bezplatny natrysk ze slodka woda.

jednym slowem warto!

pozdrawiam. chetnie odpowiem na pytania choc zapewne nieco gorzej niz ryszard :)
Urszula Durbajło
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Urszula Durbajło » 20.09.2007 19:56

Witam Ita- mogę polecić w takim wypadku (8 osob )w Larze apartament na dole z tarasem w literę L i apartament obok ,numerow nie pamietam ,ale Ryszard je doskonale zna .Tam można zrobić jedeno duże podwórko dla dzieciaków co wypraktykowalismy nawet z półtorarocznym brzdącem. :D
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 20.09.2007 21:13

Urszula takiej odpowiedzi mi było trzeba :) bardzo dziękuję
a masz może jakies zdjęcia ?
możesz podać maila do siebie jak bym miała jeszcze jakies pytania czy nie bardzo?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 20.09.2007 21:14

Walek, Tobie oczywiście tez dziękuję za opinie o Larze :)
maciejdm1
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 12.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciejdm1 » 12.10.2007 15:26

witam.interesowalo mnie to samo co Ita tez chcemy jechac w przyszlym roku w osiem osob 2x2+2 dobre info na temat placu zabaw :D mam jeszcze pytanko czy w okolicy sa moze jakies baseny jak tak to prosze podac jak daleko i jakie ceny.dziekuje bardzo aha i poprosilbym o jakis link do stronki na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magda_lenka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_lenka » 13.10.2007 15:57

Ja tez bym bardzo prosila o przeslanie na moj email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z gory dziekuje;)
lukasinski16
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 05.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasinski16 » 05.11.2007 10:43

wITAMPOPROSZę O NAMIARY W POLSCE adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Midunia
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 14.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midunia » 05.11.2007 11:47

DO lukasinski 16
przejrzyj wcześniejsze posty kominesku ( chyba z 13 lub 19 września ) są tam zdjęcia tablic reklamowych "LARY " i na jednej z nich jest nr kontaktowy w Polsce . Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2007 11:56

lukasinski16 napisał(a):wITAMPOPROSZę O NAMIARY W POLSCE adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

są dokładnie na stronie 4 tego wątku :lol: :wink:
Użytkownik usunięty
..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2007 17:30

..
robsonr
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.11.2007
Wakacje W Chorwacji 2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr » 14.11.2007 12:52

arekwroc napisał(a):Wiecej niestety nie posiadam.....
tutaj znajdziesz kilka
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Planujemy wakacje 2008.

Proszę o jakieś namiary na pensjonat LARA.Z góry dziękuję!!!!!

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
robsonr
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr » 14.11.2007 12:57

AndyB napisał(a):Namiar na apartament dostałem od @sniatka, który był w Mimicach wcześniej.
Wlaścicielami jest rodzina Mimiców (nazwisko jak miejscowość). Państwo mieszkają w Splicie z tego co się zdążyłem zorientować a w sezonie ktoś pomieszkuje na dole. Bardzo mili ludzie.
A apartament góruje nad innymi(dosłownie, widok z balkonu jest wspniały)
Kontakt do Mladena (syn państwa Mimiców, info dla wolnych forumowiczek - młody opalony facet o figurze Apolla ;) ) mogę podać na maila.
Pozdrawiam.


Proszę o namiary.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Zgóry dziękuję :D
brachu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachu » 09.12.2007 14:18

arekwroc napisał(a):Cen nie znam ale mogę wyslać Ci namiar z numerem telefonu.....


Właściciel Bożo Barić ma przyjaciela w Polsce, który prowadzi bezpłatną (bez prowizji) rezerwację, wszystkiego można się dowiedzieć u niego....
Oczywiscie w jezyku polskim :D .....dostalem nawet mapkę dojazdową która doprowadzila mnie bezbłędnie do LARY :wink:

Zaliczka za rezerwację wynosi tylko 50euro(w przeliczeniu na złotówki) ,a koszt wysyłki to od 1 zł -w banku do ok.6 zł-przekazem pocztowym.


Z tego co się orientuje to u Bożo nie ma obowiązkowych turnusów od
soboty-do soboty,co ma ogromne znaczenie na drogach dojazdowych ,bo unika się korków(zysk-niekiedy 5-6 godzin w porównaniu do wyjazdu z piątku na sobotę).

bardzo prosze o ten polski namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam

Pozdrav
scoota
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 15.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) scoota » 10.12.2007 14:25

Witam, wybieram sie w przyszłym roku do Mimic. Czy mógłbym prosic o namiar tego pana co sie zajmuje rezerwacją w polsce.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 10.12.2007 16:11

Zawdzoń na 605-990-596......
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament LARA w Mimicach - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone