Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Anglia Walia Irlandia Szkocja

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja i Walia) jest w pełni otoczona wodą. W Wielkiej Brytanii akcenty zmieniają się zauważalnie co 40 km (25 mil). Szczególnie trudno jest wymówić jedno walijskie miasto. Llanfairpwllwlllandysiliogogogoch jest jedną z najdłuższych nazw miast na świecie. Stonehenge jest starsze niż piramidy - powstało około 3000 roku p.n.e.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59426
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 29.05.2013 13:05

Aguha napisał(a):Biblioteczka z trunkami... czegóż więcej chcieć? :wink:

Takie Angliki i Walijczyki i tak pięknie mają :wink: :D

Mają tego w 3D...
Też się zastanawiam, czym sobie na to zasłużyli. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59426
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 05.06.2013 15:33

Gratulując najbardziej wytrwałym dotarcia do końca i dziękując wszystkim udzielającym się tutaj, wrzucam pożegnalne fotki, zamykające streszczenie naszego wyjazdu.

P2480154.JPG


P2480148.JPG


P2480049.JPG


P2480065.JPG


P2480124.JPG


P2480129.JPG


P2480143.JPG


P2480173.JPG
Użytkownik usunięty
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.06.2013 18:09

Szkoda, szkoda. Może coś jeszcze wyszperasz i od czasu do czasu dorzucisz.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59426
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 05.06.2013 18:25

Kenik napisał(a):Szkoda, szkoda. Może coś jeszcze wyszperasz i od czasu do czasu dorzucisz.

Zamieściłem mniej niż 3% zrobionych fotek. Mam również sporządzane na bieżąco notatki, które mogą posłużyć do stworzenia pełnej relacji. Ale jak sama pewnie wiesz - kraina deszczowców nie cieszy się zainteresowaniem na tym forum.

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.06.2013 18:37

Ponad 13 tysięcy wejść na Twój wątek i Ty mówisz, że się nie cieszy zainteresowaniem ;) Ja tam wierzę, że kiedyś i o ogrodach Kornwalii poczytam na tym forum. :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59426
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 05.06.2013 19:02

Kenik napisał(a):Ponad 13 tysięcy wejść na Twój wątek i Ty mówisz, że się nie cieszy zainteresowaniem ;) Ja tam wierzę, że kiedyś i o ogrodach Kornwalii poczytam na tym forum. :)

Na liczniki nie patrz - już były na ten temat dyskusje, z których nawet pyskówka wynikła.
Mało kto uznał za stosowne zaakcentować swoją obecność - niektórzy na początku i zapewne do końca nie dotrwali. Kierunek południowy jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny.

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.06.2013 20:29

Wojtek, najgorzej to się pyskówkami przejmować. Na mnie też naskoczono co ja tutaj robię jak piszę o północy zamiast o południu, ale prawdę mówiąc mam takie zaczepki gdzieś. :)
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 05.06.2013 21:53

Fenkjuendsijulejter :)

Gdybyś się kiedyś nudził bardzo (czego Ci oczywiście nie życzę), to skrobnij kilka słów o tych paskudnych Anglikach i Walijczykach i ich ohydnym kraju. :lol:

Pozdrawiam
Agata (Alka zasnęła :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59426
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 05.06.2013 23:06

Kenik napisał(a):Wojtek, najgorzej to się pyskówkami przejmować.

Generalnie staram się od nich trzymać z daleka. Rzeczona mnie zabolała, gdyz obrzucał mnie inwektywami ktoś, kogo zdążyłem polubić. No cóż, bywa i tak..

Kenik napisał(a):Na mnie też naskoczono co ja tutaj robię jak piszę o północy zamiast o południu, ale prawdę mówiąc mam takie zaczepki gdzieś. :)

Chyba żartujesz! Albo coś źle zrozumialem.
Naskoczono na Ciebie za to, że piszesz o... Anglii? W Twoim wątku niczego takiego nie czytałem.

Aguha napisał(a):Gdybyś się kiedyś nudził bardzo (czego Ci oczywiście nie życzę), to skrobnij kilka słów o tych paskudnych Anglikach i Walijczykach i ich ohydnym kraju. :lol:

W zasadzie nigdy się nie nudzę.
Ale takim miłym dziewczynom nie mogę kategorycznie oświadczyć, że się zaprę rękami i nogami. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.06.2013 23:12

Franz napisał(a):
Kenik napisał(a):Na mnie też naskoczono co ja tutaj robię jak piszę o północy zamiast o południu, ale prawdę mówiąc mam takie zaczepki gdzieś. :)

Chyba żartujesz! Albo coś źle zrozumialem.
Naskoczono na Ciebie za to, że piszesz o... Anglii? W Twoim wątku niczego takiego nie czytałem.


Pozdrawiam,
Wojtek


Na szczęście mój wątek zostawiono w spokoju. To raczej mnie poniosło w "grząski" wątek. :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59426
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 05.06.2013 23:57

Kenik napisał(a):To raczej mnie poniosło w "grząski" wątek. :wink:

Zdaje się, że ostatnimi czasy coraz łatwiej wdepnąć w grząski grunt...

Pozdrawiam,
Wojtek
Użytkownik usunięty
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 00:11

No właśnie. Trzeba zacząć się pilnować. :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18652
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.06.2013 00:33

Wojtku , wierzę w to , że kontynuacja ( czy rozbudowanie ) tej relacji jednak nastąpi :wink:
Nawet w moim niewielkim mieście znajdę mnóstwo miejsc , których nigdy nie widziałem , a co dopiero w Wielkiej Brytanii :roll: Sporo z przedstawionych przez Ciebie miejsc odwiedziłem , kilka mam zamiar odwiedzić wkrótce .

Co do zainteresowania krajami północnymi ( a szczególnie "mokrymi wyspami" :wink: ) to myślę , że nie jest mniejsze od innych wątków . . .

Grząski grunt , hmmm . . . może to z powodu pogody raczej mokrej :?: :roll: Pogoda "pod zdechłym Azorkiem" źle wpływa na samopoczucie wielu ludzi , a dla meteopatów jest przekleństwem . A może to jakaś nowa moda :?: Nie wiem :?


Pozdrawiam
Piotr
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59426
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 09.06.2013 15:20

OK, nie wykluczam, że będę tu kiedyś nieregularnie dorzucał fragmenty normalnej, pełnej relacji, okraszone większą ilością fotek. Na razie jednak może dorzucę coś w wątku, pokazującym kraj niezbyt od Anglii odległy, a przy tym cieplejszy i nie tak mokry. Jeśli tutaj się Wam podobało, to tam będzie tym bardziej.

Pozdrawiam,
Wojtek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Anglia i Walia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.06.2013 11:43

Franz napisał(a):OK, nie wykluczam, że będę tu kiedyś nieregularnie dorzucał fragmenty normalnej, pełnej relacji, okraszone większą ilością fotek.


Jakiś konkret jest.
:)
W takim razie idę do ciepłego.

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wielka Brytania - United Kingdom



cron
Anglia Walia Irlandia Szkocja - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone