Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ahoj Dalmacjo - trochę lądu, trochę wysp sierpień 2022

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 01.03.2023 17:08

Kapitańska Baba napisał(a):PS - tak mi sie Chris przypomniało. Jakiś czas temu pisałam Tobie, że mam zamiar bardzo dużo pozmieniać w życiu i pamiętam, że się martwiłeś bo mówiłeś, ze nie jesteś fanem tego tymu ostrych zmian :oops:
Otóż zmiany się dokonały i uważam że było to coś więcej niż strzał w przysłowiową dziesiątkę :idea: Mogę śmiało powiedzieć, ze jestem szczęśliwa :idea:

Liczę na to, że na priva napiszesz mi na czym ta zmiana polegała, bo gdy wówczas przeczytałem o tych Twoich planach, to pierwsza ewentualność jaka mi przyszła na myśl, to był rozwód, bo obecnie rozwodów jest podobna epidemia jak wcześniej była z Covidem.
Kobiety obecnie wychodzą za mąż na zasadzie "wyszłam za mąż, zaraz wracam", a dla mojego pokolenia jest to dość trudne do zaakceptowania.
Mam głęboką nadzieję, że moje przypuszczenia były całkowicie błędne, gdyż śledząc już od dawna Twoje relacje odnosiłem wrażenie, że tworzyliście udany związek.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12801
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.03.2023 17:27

Chris_M napisał(a):Liczę na to, że na priva napiszesz mi na czym ta zmiana polegała, bo gdy wówczas przeczytałem o tych Twoich planach, to pierwsza ewentualność jaka mi przyszła na myśl, to był rozwód, bo obecnie rozwodów jest podobna epidemia jak wcześniej była z Covidem.
Kobiety obecnie wychodzą za mąż na zasadzie "wyszłam za mąż, zaraz wracam", a dla mojego pokolenia jest to dość trudne do zaakceptowania.
Mam głęboką nadzieję, że moje przypuszczenia były całkowicie błędne, gdyż śledząc już od dawna Twoje relacje odnosiłem wrażenie, że tworzyliście udany związek.


Nie ulegliśmy modzie kowidowej to nie ulegniemy też rozwodowej, spokojnie :smo: Zresztą - z kim ja bym wtedy żeglowała??? :wink: Na całym świecie nie znajdę lepszego Kapitana niż mój mąż :idea: :hearts:

Zmiana jest zupełnie z innej części życia.
Zmieniłam zawód.
Tak całkowicie.
Porzuciłam pracę zwiazaną z ekonomicznym wykształceniem (mam nadzieję że już na zawsze) i przełożyłam swoje drugie hobby (tak, poza żeglowaniem robię coś jeszcze :mrgreen: ) na pracę.
Dostałam propozycję nie do odrzucenia i nareszcie znalazłam swoje zawodowe miejsce w życiu!
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 01.03.2023 17:40

Więc życzę Ci wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze zawodowej!!! :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12801
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.03.2023 17:51

Chris_M napisał(a):Więc życzę Ci wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze zawodowej!!! :)


Dzięki :smo:
Czeka mnie jeszcze ogrom nauki ale i tak jest cudnie!
W weekend jako zespół daliśmy z siebie wszystko - co przełożyło się chociażby na taką recenzję :hearts:

https://orfeo.com.pl/traviata-w-teatrze ... N6iTs2yMTw
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 01.03.2023 20:06

Kapitańska Baba napisał(a):
Chris_M napisał(a):Więc życzę Ci wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze zawodowej!!! :)


Dzięki :smo:
Czeka mnie jeszcze ogrom nauki ale i tak jest cudnie!
W weekend jako zespół daliśmy z siebie wszystko - co przełożyło się chociażby na taką recenzję :hearts:

https://orfeo.com.pl/traviata-w-teatrze ... N6iTs2yMTw


Olaboga, Olaboga :roll: :roll: :roll: zaniemówiłem z wrażenia 8O
to się dopiero wyrabia, taki zwrot w karierze zawodowej to jak zwrot przez sztag i rufę jednocześnie i podwójny grzyb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No więc,.... czyli się rozumie....., że teraz stoisz na swoich nogach i masz pełnię satysfakcji z tego co robisz :) :) :) Gratulacje za decyzję i gratulacje za Traviatę.
Ostatnio edytowano 01.03.2023 20:31 przez pavlo, łącznie edytowano 1 raz
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 01.03.2023 20:29

Obrazek

Ja się zastanawiałem co to takie wieczorowe wystrojenie naszej Beatki po zejściu z tego Amazona :)
Może randka z mężem, może randka z tym posągiem, a być może nuta Traviaty :), a może wszystko razem :?:
Tak czy inaczej fotka z duszą i bardzo wdzięczna :) Pięknie i nostalgicznie :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12801
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.03.2023 10:01

"pavlo"]
Olaboga, Olaboga :roll: :roll: :roll: zaniemówiłem z wrażenia 8O
to się dopiero wyrabia, taki zwrot w karierze zawodowej to jak zwrot przez sztag i rufę jednocześnie i podwójny grzyb :mrgreen:


Oby tylko się ten mój zwrot jednak nie zakończył grzybem albo jakim innym upadkiem ze sceny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: No więc,.... czyli się rozumie....., że teraz stoisz na swoich nogach i masz pełnię satysfakcji z tego co robisz :) :) :)


Mam :hearts: Śpiewam od zawsze ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że będę to robić zawodowo :oops: Życie bywa bardzo przewrotne :mrgreen:

Gratulacje za decyzję i gratulacje za Traviatę.


:hearts: Dziękuję :hearts:
Traviata to było wyzwanie - to jednak opera. Do nauczenia było dużo, na dodatek po włosku a dla mnie to obcy język :roll: Udało się a powyższa recenzja tylko dodaje skrzydeł :oops:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12801
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.03.2023 10:03

pavlo napisał(a):Ja się zastanawiałem co to takie wieczorowe wystrojenie naszej Beatki po zejściu z tego Amazona :)
Może randka z mężem, może randka z tym posągiem, a być może nuta Traviaty :), a może wszystko razem :?:
Tak czy inaczej fotka z duszą i bardzo wdzięczna :) Pięknie i nostalgicznie :)


Czasem i żeglarz może byc troszkę bardziej elegancki a nie tylko sztormiaki i sztormiaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12801
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.03.2023 10:43

Budzimy się niezbyt wcześnie – w nocy morze nas trochę wyłomotało.

Jest słonecznie, ciepło.

Od razu bierzemy się do pracy.

Dziewczyny uzupełniają zapasy wody.

20220824_085630.jpg


20220824_085707.jpg


Idę z Kapitanem po pieczywo.

20220824_085751.jpg


20220824_085816.jpg


20220824_085859.jpg


Fishpikniki zapełniają się turystami.

20220824_085956.jpg


20220824_090012.jpg


Ktoś ma takie śliczne podwórko.

20220824_090605.jpg


20220824_090655.jpg


20220824_091112.jpg


Pieczywo dostarczone, woda dolana, czas na nas.

Do zobaczenia Bolu!

Za rufą ciekawy mural.

DSC_6024.JPG


Na plaży już pierwsi plażowicze.

DSC_6025.JPG


DSC_6026.JPG


DSC_6027.JPG


DSC_6028.JPG


DSC_6029.JPG


Tam staliśmy, między tymi dwoma jachtami:

DSC_6030.JPG


DSC_6031.JPG


Turlamy się w kierunku lądu między Brać a Hvar.

DSC_6032.JPG


Widoczność na razie kiepska.

DSC_6033.JPG


DSC_6034.JPG


Wiatru też nie ma.

DSC_6035.JPG


Gorąco.

Duszno.

Lepko.

To co, kąpiel?

Jasne.

DSC_6037.JPG


DSC_6042.JPG


Pokąpała się, wyszła, można żeglować dalej.

20220824_131252.jpg


20220824_140026.jpg

pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 02.03.2023 14:35

Obrazek

Niech zgadnę :D
- na planie trzecim jęzor Hvaru w okolicy Sucuraj'a na tle półwyspu Peljesac
- na planie drugim Morze Adriatyckie, a za nim plan trzeci
- na planie pierwszym akwen moża czerwonego, może z cyca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, zaś za nim oba wcześniej wskazane plany drugi i trzeci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli nie zgadłem, to stawiam piwo z leżajskiego browaru :) , o ile mi go za chwilę nie zlikwidują :evil:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12801
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.03.2023 23:14

pavlo napisał(a):
Niech zgadnę :D
- na planie trzecim jęzor Hvaru w okolicy Sucuraj'a na tle półwyspu Peljesac
- na planie drugim Morze Adriatyckie, a za nim plan trzeci
- na planie pierwszym akwen moża czerwonego, może z cyca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, zaś za nim oba wcześniej wskazane plany drugi i trzeci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli nie zgadłem, to stawiam piwo z leżajskiego browaru :) , o ile mi go za chwilę nie zlikwidują :evil:


Jak to mówią - trafiony zatopiony! Idealnie rozszyfrowałeś wszystkie plany łącznie z tym najbliższym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale piwo i tak przygarnę...a co :idea: :hut:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12801
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 03.03.2023 10:24

Towarzystwo zgłodniało, czas na zupę.

DSC_6045.JPG


Żadna cisza nie trwa wiecznie, wystarczy zjeść zupę i od razu się rozwiewa.

Mogłam ugotować ją wcześniej.

DSC_6049.JPG


To łódka widmo????

DSC_6050.JPG


Nad lądem chmury.

DSC_6054.JPG


DSC_6055.JPG


DSC_6056.JPG


DSC_6057.JPG


Kasia za kółkiem.

DSC_6059.JPG


DSC_6060.JPG


DSC_6061.JPG


DSC_6062.JPG


DSC_6063.JPG


DSC_6064.JPG


DSC_6065.JPG


Tam ktoś pływa malusieńką łódeczką.

Warunki ma teraz idealne.

DSC_6069.JPG


DSC_6071.JPG


W duszy mu trochę zazdroszczę bo ten sezon przez operację miałam żeglarsko stracony.

Nasza MaBe ani razu nie była na wodzie.

I nie powiem...... brak mi pływania na tym naszym szalonym maluchu....

Woda znowu skrzy.

DSC_6074.JPG


DSC_6075.JPG


Morze jest coraz fajniej rozbujane.

DSC_6076.JPG


DSC_6077.JPG


DSC_6078.JPG


Troszkę poprawiła się też przejrzystość powietrza.

DSC_6079.JPG


DSC_6080.JPG


DSC_6081.JPG

pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 03.03.2023 18:44

Kapitańska Baba napisał(a):
"pavlo"]
Olaboga, Olaboga :roll: :roll: :roll: zaniemówiłem z wrażenia 8O
to się dopiero wyrabia, taki zwrot w karierze zawodowej to jak zwrot przez sztag i rufę jednocześnie i podwójny grzyb :mrgreen:


Oby tylko się ten mój zwrot jednak nie zakończył grzybem albo jakim innym upadkiem ze sceny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: No więc,.... czyli się rozumie....., że teraz stoisz na swoich nogach i masz pełnię satysfakcji z tego co robisz :) :) :)


Mam :hearts: Śpiewam od zawsze ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że będę to robić zawodowo :oops: Życie bywa bardzo przewrotne :mrgreen:

Gratulacje za decyzję i gratulacje za Traviatę.


:hearts: Dziękuję :hearts:
Traviata to było wyzwanie - to jednak opera. Do nauczenia było dużo, na dodatek po włosku a dla mnie to obcy język :roll: Udało się a powyższa recenzja tylko dodaje skrzydeł :oops:

Nie chwalcie się tylko swoim sukcesem ministrowi kóltóry i nie proście go o pomoc, bo możecie otrzymać coś wręcz odwrotnego, co w swojej piosence opisał Wojciech Młynarski :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 03.03.2023 18:50

Kapitańska Baba napisał(a):
pavlo napisał(a):
Niech zgadnę :D
- na planie trzecim jęzor Hvaru w okolicy Sucuraj'a na tle półwyspu Peljesac
- na planie drugim Morze Adriatyckie, a za nim plan trzeci
- na planie pierwszym akwen moża czerwonego, może z cyca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, zaś za nim oba wcześniej wskazane plany drugi i trzeci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli nie zgadłem, to stawiam piwo z leżajskiego browaru :) , o ile mi go za chwilę nie zlikwidują :evil:


Jak to mówią - trafiony zatopiony! Idealnie rozszyfrowałeś wszystkie plany łącznie z tym najbliższym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale piwo i tak przygarnę...a co :idea: :hut:

Nawet skrzynkę dowiozę :mrgreen: :oczko_usmiech:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18652
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 03.03.2023 18:56

Kapitańska Baba napisał(a):Porzuciłam pracę zwiazaną z ekonomicznym wykształceniem (mam nadzieję że już na zawsze) i przełożyłam swoje drugie hobby (tak, poza żeglowaniem robię coś jeszcze :mrgreen: ) na pracę.
Dostałam propozycję nie do odrzucenia i nareszcie znalazłam swoje zawodowe miejsce w życiu!


Gratulacje za "Traviatę", być częścią , współtwórcą takiego spektaklu to zapewne wspaniałe uczucie :D

Powodzenia życzymy na nowej drodze zawodowej - masz dar , pasję , osiągnięcia - będzie dobrze :papa:


Pozdrawiam
Piotr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ahoj Dalmacjo - trochę lądu, trochę wysp sierpień 2022 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone